IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

    Той самият каза някой луд като нищо ще даде 100к - Тоест и той е наясно че нормален човек няма как да му даде тези пари

    Няма проблем да го държи ама поне да си е само негов и да може да си го дава под наем

    Определено трябва да мисли в тази посока щото го виждам дългосрочен
    Навремето така дойдоха едни луди и купиха втория етаж ,на цена която за тогава беше астрономическа ,дойдоха и го купиха .
    И да добавя там двора е чисст север и няма гаражи,спират на улицата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Кавръка да държи цената и да забрави, да пасува. Скоро ще му наддават. Но му казах да чисти бързо ако иска да купи в София. Иначе бърза работа няма.
      Никога не съм си мислил че това което сме имали от дядо ми ще бъде така търсено и то там .
      Само че явно и там нещаата с търсенето и предлагането са оттекли -и то говорим за търсене от чужбина ,за търсене от областните градове ,просто имаме перфектен климат ,природа и явно поради тази причина се купува и там

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Кавръка да държи цената и да забрави, да пасува. Скоро ще му наддават. Но му казах да чисти бързо ако иска да купи в София. Иначе бърза работа няма.
        Той самият каза някой луд като нищо ще даде 100к - Тоест и той е наясно че нормален човек няма как да му даде тези пари

        Няма проблем да го държи ама поне да си е само негов и да може да си го дава под наем

        Определено трябва да мисли в тази посока щото го виждам дългосрочен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Хипотетичната капиталова е само хипотетична не е реална затова и сложи един хикс.
          По точка две дългосрочно си на загуба заради локацията.
          Банско е бита карта защото дългосрочно няма какво да го държи.
          Викаш хипотетичните печалби са хипотетичните загуби - Не се броят

          Ти така ли се успокояваш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

            Не става ти си го дал за средата на годината не искам да ти се мешам

            А и ти давам малко повече време да продадеш
            Кавръка да държи цената и да забрави, да пасува. Скоро ще му наддават. Но му казах да чисти бързо ако иска да купи в София. Иначе бърза работа няма.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Тука от 5 години се навъдиха много успешни и с голями доходи бизнесмени, които не купуват за нищо на света. Добре, че са по-бедните от тях, та пазара бумти като доменна пещ
              Регистратори понаучили от бащите си по нещо за движенията на активите. Ама регистратори от има нема 5 годинки, преди това още пубертета ги е друсал.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение
                Пичове резултатът от купеният имот преди една година в " скапаното Банско" е:
                1 Хипотетична капиталова печалба - 50%.
                2.Реална възвращаемост след разходи 15 % за година.
                Хипотетичната капиталова е само хипотетична не е реална затова и сложи един хикс.
                По точка две дългосрочно си на загуба заради локацията.
                Банско е бита карта защото дългосрочно няма какво да го държи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LipGallagher

                  Те точно от по-бедните са много успешни и доходоносни бизнесмени. Така работи капитализмът.

                  П.С. Чета в профила ти - написал си, че си рентиер. Вземи го скрий това за да може новите като мен да те хващат накъде биеш една идея по-трудно.
                  Дреме ми на шмайзера за който ще ме хващат "новите" като теб

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    ми като има оФце, що па да нема и неко стригач
                    тамам и офцата и стопанина да стригне.

                    пп
                    видно е, че си форумен специалист.
                    от тия, които ми губят времето с някакви техни прозрения.
                    заповядай в моя игнор.
                    Че е стар познайник, гледам го и се смея от 380км. Ударно влезе в темите на най-големия трол. Ясен като отрязан пън

                    Коментар


                    • Пичове резултатът от купеният имот преди една година в " скапаното Банско" е:
                      1 Хипотетична капиталова печалба - 50%.
                      2.Реална възвращаемост след разходи 15 % за година.
                      Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Изтегли го за средата ,края на годината нещо не ме устройва много
                        Не става ти си го дал за средата на годината не искам да ти се мешам

                        А и ти давам малко повече време да продадеш

                        Коментар


                        • https://www.bloombergtv.bg/a/8-novin...-oshte-poveche
                          Глобалното икономическо възстановяване ще се забави повече от очакваното

                          Лихвите по ипотечните кредити в САЩ, които следват скока в доходността на 10-годишните държавни ценни книжа, се повишават за трета поредна седмица, достигайки най-високата си стойност от почти две години. Признаците сочат, че разходите по заемите ще се повишат още повече, което ще увеличи тежестта върху купувачите на жилища, които вече се затрудняват да си позволят покупка.

                          Рязкото покачване на цените на енергията оказва натиск върху европейските потребители, които отчаяно търсят облекчение след две години на коронаварус, блокиране на производството и притеснения за заетостта. Според проучване на Европейската комисия финансовата тежест се отразява на домакинствата, които са по-притеснени от цените, отколкото когато и да било през този век, и са по-малко склонни да харчат.

                          Тази седмица централните банкери в Румъния и Южна Корея повишиха лихвените проценти с 25 базисни пункта, следвайки колегите си от Южна Америка и Източна Европа, които използваха първите си за годината срещи по паричната политика, за да повишат разходите по заемите, с цел да овладеят нарастващата инфлация.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                            Абе бая народ явно я чете его на в края на 2020 казах че цените 2021 ще скочат с 20% и всички се юрнаха да купуват и верно скочиха с 20%

                            Сега и ако ме послушат за срива в края на годината не знам какво ще правя
                            Изтегли го за средата ,края на годината нещо не ме устройва много

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                              Сега е момента да я направиш тази организация и култово да го приложиш на имота ти в Карлово като го продадаеш на реална цена, която е доста под исканото от теб

                              Или ще я правиш тази организация след като продадеш?
                              Това е ясно за цената ,не съм казвал че на това ще се продаде ,а и там самия процес сме го направили по малко по различен начин ,който не искам да споделям защото тука четат и хора които не желая да осведомявам .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Не , имаше статистика поне преди някъде за преглежданията... Много по-малко от това дето си мислиш. Темата се разводнява много, а който е решил да купува като купи и спира да я гледа.
                                Абе бая народ явно я чете его на в края на 2020 казах че цените 2021 ще скочат с 20% и всички се юрнаха да купуват и верно скочиха с 20%

                                Сега и ако ме послушат за срива в края на годината не знам какво ще правя

                                Коментар

                                Working...
                                X