IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Не.
    Не съм експерт и не се имам за такъв
    ,нали знаеш човек не бива да се взима насериозно,коментарите ми почиват отчасти на логика и поведение на потребители,пазар,плюс отчасти и икономически фундамент .
    Не става въпрос за това дали разбираш или не ,но в един момент задаваш въпрос дето няма никаква логика в следващия момент вече си специалист който уверява че вдигането на лихвите нямало да има никакво отражение на пазара дори даваш и точни насоки с колко ще е вдигането на лихвите .
    ее, мислех, че поне от майтап разбираш
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

      Берти с 1% се връщаш на нива от преди кризата тоест нищо - За да се получи желаният от Кавръка ефет ти трябват лихви от над 2%

      Тоест никогъш
      никога не казвай никога
      не знаем какво ще се случи, а само предполагаме и разсъжаваме - сметки без кръчмаря.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        0,25% няма да направи нищо. Ако ФЕД иска да охлади пазарите трябва да оскъпи кредита чувствително с риск да докара почти сигурна рецесия, но без охлаждане на пазара на труда и пазарите въобще няма никакъв шанс да се озапти инфлацията.

        аз съм за 3 вдигания по 0,5% , че защо не и едно ударно от 1% март.

        честно казано толкова за намазани, че вече не знам дали няма да протакват докато не гръмне всичко и да си измислят някакъв сериозен военен конфликт.
        Берти с 1% се връщаш на нива от преди кризата тоест нищо - За да се получи желаният от Кавръка ефет ти трябват лихви от над 2%

        Тоест никогъш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LipGallagher

          Светналия, за вас брокерите явно марката е само пощенска, ама не е нужно едни и същи лафове да пускате един след друг. Чувствам се като на албански стендъп.

          Е да ама аз докато събера още сто, според вашите прогнози на боб и карти той апартамента ще стане 400к в близките години. Абе до 10 години сигурно ще е един милион марки.
          Щом смяташ че инфлацията върви с по бърз темп от твоите спестявания - Тегли кредит

          Ако мислиш че твоите спестявания вървят с по бърз темп от инфлацията стой и чакай

          Кои сме ние та да ти даваме наклон на члена

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            https://www.bloombergtv.bg/a/35-bloo...ane-na-lihvite
            Президенти на Фед се включиха към призивите за вдигане на лихвите

            Ритика Гупта

            Президентът на Фед Сан Франциско Мери Дели и колегата й от Фед Филаделфия Патрик Харкър се присъединиха останалите, които призовават за вдигане на лихвите още от март. Харкър каза за Financial Times, че подкрепя поне 3 повишения на лихвите тази година и че Фед трябва да действа, за да намали потребителското търсене.

            Лидерът на мнозинството в Сената Чък Шумър се надява да пробие блокадата на два закона и да започне дебатите тази седмица. Републиканците обаче все още биха могли да спрат окончателното гласуване. Демократите в Сената продължават да опитват промяна в правилата за обструкции по приемането на закон и да приемат изменения в изборното законодателство.
            0,25% няма да направи нищо. Ако ФЕД иска да охлади пазарите трябва да оскъпи кредита чувствително с риск да докара почти сигурна рецесия, но без охлаждане на пазара на труда и пазарите въобще няма никакъв шанс да се озапти инфлацията.

            аз съм за 3 вдигания по 0,5% , че защо не и едно ударно от 1% март.

            честно казано толкова за намазани, че вече не знам дали няма да протакват докато не гръмне всичко и да си измислят някакъв сериозен военен конфликт.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • https://www.bloombergtv.bg/a/35-bloo...ane-na-lihvite
              Президенти на Фед се включиха към призивите за вдигане на лихвите

              Ритика Гупта

              Президентът на Фед Сан Франциско Мери Дели и колегата й от Фед Филаделфия Патрик Харкър се присъединиха останалите, които призовават за вдигане на лихвите още от март. Харкър каза за Financial Times, че подкрепя поне 3 повишения на лихвите тази година и че Фед трябва да действа, за да намали потребителското търсене.

              Лидерът на мнозинството в Сената Чък Шумър се надява да пробие блокадата на два закона и да започне дебатите тази седмица. Републиканците обаче все още биха могли да спрат окончателното гласуване. Демократите в Сената продължават да опитват промяна в правилата за обструкции по приемането на закон и да приемат изменения в изборното законодателство.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                добре, разкри ме, аз наистина нищо не разбирам и затова се осланям на статии в инвестова в които се изказват добре подготвени и успели Експерти, като накавръков82 примерно.
                Не.
                Не съм експерт и не се имам за такъв,нали знаеш човек не бива да се взима насериозно,коментарите ми почиват отчасти на логика и поведение на потребители,пазар,плюс отчасти и икономически фундамент .
                Не става въпрос за това дали разбираш или не ,но в един момент задаваш въпрос дето няма никаква логика в следващия момент вече си специалист който уверява че вдигането на лихвите нямало да има никакво отражение на пазара дори даваш и точни насоки с колко ще е вдигането на лихвите .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Въпроса не е към теб .
                  Достатъчно е само питането ти относно смяната на коефициента с който работят банките и отношението му към лихвите за да разберем що за разбиране изобщо имаш към тази материя
                  Не се имам за специалист или нещо кой знае какво,но да задаваш такива въпроси при проложение че това са само различни метрики нямащи нищо общо със самата парична политика е безумие .
                  Сега си взел да правиш и сметки за това кое и колко ще се вдига и така нататък.
                  добре, разкри ме, аз наистина нищо не разбирам и затова се осланям на статии в инвестова в които се изказват добре подготвени и успели Експерти, като накавръков82 примерно.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    ако изобщо ги вдигнат ще е шумно и парадно с 0,2%
                    но ти недей да ги гледаш само лихвите, гледай и инфлацията.
                    Въпроса не е към теб .
                    Достатъчно е само питането ти относно смяната на коефициента с който работят банките и отношението му към лихвите за да разберем що за разбиране изобщо имаш към тази материя
                    Не се имам за специалист или нещо кой знае какво,но да задаваш такива въпроси при проложение че това са само различни метрики нямащи нищо общо със самата парична политика е безумие .
                    Сега си взел да правиш и сметки за това кое и колко ще се вдига и така нататък.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      Не получих отговор от BONI за лихвите,това мълчание според вас какво означава,ще се вдигат тази година или не?
                      ако изобщо ги вдигнат ще е шумно и парадно с 0,2%
                      но ти недей да ги гледаш само лихвите, гледай и инфлацията.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Както казва една реклама най доброто предстои..Според мен в момента цените са лудост и е безумие да купя две стаички за 150000 евро...
                        Що, примерно в "центъра" на Мюнхен или Париж тази цена е прекрасна. А ти за коя страна, град или квартал пишеш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Ако вашия е БГ, не може да печата евра Може само да сече стинки.
                          Печатницата на БНБ досега е напечатала доста евро банкноти, но туй в затънтените немски селца няма как да го знаете.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LipGallagher

                            И "к'вото" в предишния пост - да тегля ли 100к ЕВРО заем и да си дам всичките спестявания за един апартамент от 250к ЕВРО с цел инвестиция? Като брокер какво ще ме посъветваш ?
                            Ти по-добре кажи какъв моп да си купя. Като хигиенист какво ще ме посъветваш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Както казва една реклама най доброто предстои..Според мен в момента цените са лудост и е безумие да купя две стаички за 150000 евро...
                              Ще свикнеш със всичко се свиква.

                              Коментар


                              • Не получих отговор от BONI за лихвите,това мълчание според вас какво означава,ще се вдигат тази година или не?
                                Last edited by keep_calm; 14.01.2022, 09:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X