IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Спрямо условията по офертите за депозитите и пак казвам тренда е нагоре защотото същата оферта беше с 50% надолу като лихва само преди 3 месеца ,сега вече от 0,25% е на 0,50%....
    Ок съгласен съм -нека догодина да се вземат 3000 лева от депозита , а инфлацията ще намалее загубата ще е само 30 000

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Сега не разбрах цените ще паднат ли за 1 година от 200 на 100К ? По средна офертна от сайта.
      Това ме интересува , а не кой е глупав и умен и какви желания има ....
      Олиото е редно да е 2 лева , а не 5, но е по-вероятно да стане 10 лева преди да стане 2....
      Дали ще е точно за една година никой не може да ти каже. Равновесие в природата рано или късно се достига. Дори през идните години цените в сайта да скачат с по 5%, ако имаме инфлация от 20% ефектът след няколко години ще е същият.

      В момента кофторите ти губят стойност, защото от няколко месеца средните цени в Гоцето се задържат, а инфлацията е 10% само от началото на войната. Да не говорим, че имаме потенциал за мигновенен спад с 50% - с толкова имотите са надценени в момента и лавината може да сеотключи във всеки момент. Ако ръстът на заплатите малко или много следва инфлацията (със закъснение), след 10 години всяка касиерка в Лидъл ще може да си купи кофтор.

      В момента инфлацията е най-големият ти враг - за да не губиш, трябва скъпоценните ти имоти да растат със същия темп. Последните няколко години инфлация нямаше, а цените спекулативно се надуха. Сега идва моментът, в който нещата ще се компенсират и напълно ненужните имоти ще достигнат до справедливата си пазарна стойност, която за обезлюдяващата се България клони към нула в дългосрочен план.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Ми ти пробвай де
        Ти би ли пробвал?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Няма да иска и не е редно.

          Но ако му се обадя и го поканя на по питие, ще приеме. Свежарка е.
          Ми ти пробвай де

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Ок тренда е , че следващата година ще взема 2000 лева от банката и ще загубя още 55 000 лева от инфлацията. Да го продължавам ли тренда до нулиране ?
            Кои условия ?
            Спрямо условията по офертите за депозитите и пак казвам тренда е нагоре защотото същата оферта беше с 50% надолу като лихва само преди 3 месеца ,сега вече от 0,25% е на 0,50%....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Взимай го...лекаря имам в предвид
              Няма да иска и не е редно.

              Но ако му се обадя и го поканя на по питие, ще приеме. Свежарка е.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                До ИСУЛ региона не е много луксозен, като изключим парка Заимов. Но е много близо до центъра, удобно и практично.

                Наскоро се запознах със страхотен лекар от тази болница, хем културен и внимателен, хем млад и хубав. И си разбира от работата.
                Взимай го...лекаря имам в предвид

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  До ИСУЛ е район Оборище. Но сградата твърде вероятно е без акт 16. Не го изключвам.
                  До ИСУЛ региона не е много луксозен, като изключим парка Заимов. Но е много близо до центъра, удобно и практично.

                  Наскоро се запознах със страхотен лекар от тази болница, хем културен и внимателен, хем млад и хубав. И си разбира от работата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Може и да е така, но първо трябва да се докаже във времето. Или твърдиш че след 1 година тула дето е 200К ще струва 100К ?
                    Питам щото лихвата и инфлацията са лесно доказуеми.
                    Не че не се случвало в България и то цели 2 пъти след падането на комунизма и промените 1989 година ,най зверски спад ще има в твоите локации и знаеш ли защо ?
                    Защото "лекът за високите цени са високите цени“,ако разбираш за какво ти го казвам ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      В момента от Явлена ми пусната 3 стаен ,непреходен до Западен парк ,тухла ,за 83 000 евра офертна-3 непреходни стаи,още не е пуснат в обяви
                      зимай го, това отговаря на търсенето ти....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Говорим за тренд и посока ако не схващаш ???
                        Я ми кажи в настоящата среда тези условия къде ги има ?
                        Ок тренда е , че следващата година ще взема 2000 лева от банката и ще загубя още 55 000 лева от инфлацията. Да го продължавам ли тренда до нулиране ?
                        Кои условия ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Тя тухлата и сега струва 100к, а догодина ще струва 90к, защото коптори колкото искаш, само дето няма хора, които да живеят в тях.
                          Стойността е едно, желанията на продавача (и глупостта на купувача) са друго нещо.

                          Олиото в момента струва 2 лева, но се продава за 5 лева поради същите причини. Наличен слънчоглед има да се изхранят няколко Българии. Ако идиотите спрат да го купуват на тези цени и се застои по рафтовете и почне да гранясва, ще видиш как ще има отчаяни промоции по 99 стотинки в Лидъл, само и само да се продаде и да го разкарат.
                          Сега не разбрах цените ще паднат ли за 1 година от 200 на 100К ? По средна офертна от сайта.
                          Това ме интересува , а не кой е глупав и умен и какви желания има ....
                          Олиото е редно да е 2 лева , а не 5, но е по-вероятно да стане 10 лева преди да стане 2....

                          Коментар


                          • В момента от Явлена ми пусната 3 стаен ,непреходен до Западен парк ,тухла ,за 83 000 евра офертна-3 непреходни стаи,още не е пуснат в обяви

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Супер сделка 1000 лева лихва от банката и 50 000 лева загуба от инфлацията.
                              Говорим за тренд и посока ако не схващаш ???
                              Я ми кажи в настоящата среда тези условия къде ги има ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Може и да е така, но първо трябва да се докаже във времето. Или твърдиш че след 1 година тула дето е 200К ще струва 100К ?
                                Питам щото лихвата и инфлацията са лесно доказуеми.
                                Тя тухлата и сега струва 100к, а догодина ще струва 90к, защото коптори колкото искаш, само дето няма хора, които да живеят в тях.
                                Стойността е едно, желанията на продавача (и глупостта на купувача) са друго нещо.

                                Олиото в момента струва 2 лева, но се продава за 5 лева поради същите причини. Наличен слънчоглед има да се изхранят няколко Българии. Ако идиотите спрат да го купуват на тези цени и се застои по рафтовете и почне да гранясва, ще видиш как ще има отчаяни промоции по 99 стотинки в Лидъл, само и само да се продаде и да го разкарат.

                                Коментар

                                Working...
                                X