IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • У ф стани богат една брокерка дето ма е развеждала се излага.
    Направи ми доста добро впечатление само с това че си носеше лазерна ролетка
    Last edited by bota156; 08.02.2022, 18:41.
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Не могат да те разберат. Те искат да играят форекс с имоти. Да купуват и препродават, чергарско мислене. Почти всички повишители не ни интересува цената след десетилетия. Важното е сега да купим повече за парите си, щото последната година най-ясно се вижда как се обезценяват. Доходите растат, а кредитите са с все по-малка тежест за портфейла.
      Напротив ти играеш форекс след като си купил с ливъридж.Аз съм купил в кеш
      Last edited by nradev; 08.02.2022, 18:40.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        На мен наема ми го плащат, живея безплатно. Парата си се трупа и отива директно в ETF-чета. Нека ми е зле.
        Поне някой лев за режийни не даваш ли на майка си? Или още си малък и е длъжна да покрива всички разходи?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Е той не им е купил по повече от 1 апарт.
          А после дал им земя, уредил разрешителни, строители, архитекти и пари за строежа и ги оставил САМИ да строят.
          Те за благодарност ще му дадат 1 гараж и така .... С нищо не им е помогнал :-)
          е, ми ще помага с каквото може човека
          иначе гараж йок
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            да, бе. пешето много странен и той.
            за какво са им на децата тия апартаменти?!
            вместо това да им беше мушнал в шепата по един-два вехти байхойна
            Е той не им е купил по повече от 1 апарт.
            А после дал им земя, уредил разрешителни, строители, архитекти и пари за строежа и ги оставил САМИ да строят.
            Те за благодарност ще му дадат 1 гараж и така .... С нищо не им е помогнал :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Остави ги да нЕмат...байо Пешо и той е построил апарти за децата, ама...
              да, бе. пешето много странен и той.
              за какво са им на децата тия апартаменти?!
              вместо това да им беше мушнал в шепата по един-два вехти байхойна
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Чудя се дали е до възраст, опит, семейство, медийни промивки.... Не разбират....
                Нема нищо по-убаво от спокойствието на защитеният кеш....
                Остави ги да нЕмат...байо Пешо и той е построил апарти за децата, ама...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  не, аз съм другия и пешето може би е третия от тия, къде пропущихме.
                  всичко друго накупи и си оправИ живота.
                  Оправиха си живота, а 1 апарт не могат да си купят.... Или то апарта нема общо с оправянето....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Ми пропуснах го, а ти взе ли много ? :-)
                    не, аз съм другия и пешето може би е третия от тия, къде пропущихме.
                    всичко друго накупИ и си оправИ живота.
                    Last edited by ratten; 08.02.2022, 18:14.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      Не могат да те разберат. Те искат да играят форекс с имоти. Да купуват и препродават, чергарско мислене. Почти всички повишители не ни интересува цената след десетилетия. Важното е сега да купим повече за парите си, щото последната година най-ясно се вижда как се обезценяват. Доходите растат, а кредитите са с все по-малка тежест за портфейла.
                      Чудя се дали е до възраст, опит, семейство, медийни промивки.... Не разбират....
                      Нема нищо по-убаво от спокойствието на защитеният кеш....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        еми да беше купил байхойни преди 5-6 години, както всички останали
                        Ми пропуснах го, а ти взе ли много ? :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Новото строителство, което той сега купува, след 40 години ще бъде за тотално саниране, което тогава ще струва колкото половината имот.
                          Виж, ако инвестира парите си правилно, може и внуците му един ден да успеят да си купят нещо, което ще става за живеене. Ако си мисли обаче, че боклуците които купува ще стават за нещо и ще трябват на някого - дълбоко се лъже.
                          ЕТФ-чето ли е правилното ?
                          Айде стига - ВСИЧКИ имоти които някога съм купувал БИЯТ индексите. Може да съм извадил късмет като тайминг, но е факт.... А за разликата в спокойствието не ми се говори
                          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 08.02.2022, 18:09.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Ама пазарната цена след 40 години не ме интересува бре Джони. Това което ме интересува е , че ако си бях държал кеша за последните 5-6 години сега щях да взема 2-3 пъти по-малко.... Ако бях в акции с 30% по-малко, ако бях в злато не мога да сметна колко много по-малко....
                            Ако държа кеш още 40 години сигурно ще купя 50 пъти по-малко тула тогава....
                            Интересува ме честно изкараните ми пари да са купили макс възможно тула..... за правнуците да има....
                            еми да беше купил байхойни преди 5-6 години, както всички останали
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Са Песи ти нещо май съвсем загуби връзка с кораба майка...Ако искаш да купиш тула за след 50 години ориентирай се към Версай...Нашите родители виждаш с подобно мислене докъде я докараха огромни прогимназии по селата и малките градове които внуците им се чудят какво да правят.Ти не можеш да знаеш какво ще е след 40-50-100г.Най вероятно твоите правнуци ще те псуват задето си ги вкарал в безизходица.Всяко нещо си е с времето.След 50г може да е модерно да се живее в Петърница или в Сибир.Не се напъвай с неща които не са ти във възможностите.Тулата е най глупавото нещо което можеш да направиш..След 100г е сигурно че жилищата ще са съвсем други с други модерни разпределения стил въобще коренна промяна...Глупаво е да определяш живота на хора които още не са дошли на тоя свят.
                              В някаква степен съм съгласен с тва дет си написал - не се знае след 50 години кой, къде и какво. Но отговора на тези въпроси е по-лесен като има ТУЛА зад гърба....
                              Например в настоящият момент ако имах 20+ годишно чаве БЕЗ имот то няма никакъв шанс да има спокоен живот докато стане на 40. Ще земе некъде 1500 лева от които тънък наем при Евго и разходи 700 лева, папо 500 лева и с 300 лева ще требе да избира между айфон, 25 годишна кола, почивка, кака на ресторант веднъж на 2 години и т.н..... почти НУЛА шанс да направи семейство, деца, дом....
                              БаЙ Пеше, аз дето имах по некое професионално рамо от твоят човек / а децата ми едва ли ще го имат/ до 35 години не съм мислил за деца бре. Разбираш ли каква е разликата в старта който мога да дам на моите чавета ? Дори и да се окажат ненужни имоти някога е по-добре да ги има от това да ги няма и да не могат никога да ги имат сами....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Са Песи ти нещо май съвсем загуби връзка с кораба майка...Ако искаш да купиш тула за след 50 години ориентирай се към Версай...Нашите родители виждаш с подобно мислене докъде я докараха огромни прогимназии по селата и малките градове които внуците им се чудят какво да правят.Ти не можеш да знаеш какво ще е след 40-50-100г.Най вероятно твоите правнуци ще те псуват задето си ги вкарал в безизходица.Всяко нещо си е с времето.След 50г може да е модерно да се живее в Петърница или в Сибир.Не се напъвай с неща които не са ти във възможностите.Тулата е най глупавото нещо което можеш да направиш..След 100г е сигурно че жилищата ще са съвсем други с други модерни разпределения стил въобще коренна промяна...Глупаво е да определяш живота на хора които още не са дошли на тоя свят.
                                Новото строителство, което той сега купува, след 40 години ще бъде за тотално саниране, което тогава ще струва колкото половината имот.
                                Виж, ако инвестира парите си правилно, може и внуците му един ден да успеят да си купят нещо, което ще става за живеене. Ако си мисли обаче, че боклуците които купува ще стават за нещо и ще трябват на някого - дълбоко се лъже.

                                Коментар

                                Working...
                                X