IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Не знам немам толко мозък
    За мен нещата са лесни - има 1 водещ фактор - по-далеч от Шведски общности. За 100 години се надявам да не стигнат до Гоцето

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Остави ги да нЕмат...байо Пешо и той е построил апарти за децата, ама...
      Лорде знаеш че не съм противник на НИ но пък чак да мисля за правнуци някак си струва ми се много далече във времето...За мен е важно никога всички яйца да не са в една кошница

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Аз имот съм купил за мене си като мислех че е за тях ама то друго се оказа...Да парцела им го дадох архитекта и проектанта са най добрите ми приятели и те са там.Пари съм им дал част от необходимото но с нищо не съм се разправял.Затова ви говоря от опит каквото правите правете го за вас оставете децата си на мира и свободни..А гаража е като ме извикат да донеса още кинта да има къде да запра щото у метрото може да ме ограбят
        Убаво си направил, аз правя почти същото с малко по-различен тайминг.. И най-важното показвам им с пример как се защитава изкараното / моят ми показа с пример как се губи цял живот работа/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          София и Гоцето нема....
          Не знам немам толко мозък

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Е днеска тия дето имат от дедите си тула на три етажа у Долни Дъбник колко да им е по лесно?Подобен имот е бреме ужасно бреме...Хората са изправени пред ужаса да влагат ли пари в нещо дето не им трябва не го ползват руши се и не струва нищо или да се отърват от него без пари и да се подиграят с паметта на предците си..Песи някои неща не се учат нито в ТУ нито във ФМИ.Ти не си мислил за деца до 35г възраст...Това какво общо има с живота на правнуците ти????И кой въобще ти гарантира правнуци????Не се занимавай с глупости а се съсредоточи върху настоящето и близкото бъдеще...Власт имаш само над себе си а не над другите хора....Моят човек не го търси защото не вярваш в него...и от там са ти бръмбарите в главата
            Има едно хубаво нещо - решил си е сегашните проблеми и създава такива на децата си да има с какво да се занимават . Едно време братя/сестри се избиваха за наследството, а сега за един надник го дават имането на дядото
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              да, бе. пешето много странен и той.
              за какво са им на децата тия апартаменти?!
              вместо това да им беше мушнал в шепата по един-два вехти байхойна
              Това е тяхно решение не мое...Казвал съм ви много пъти че те са свободни от мигът в който се родиха...Никога не съм вземал решения вместо тях.Понякога съм си позволявал да има кажа че ако тръгнат по еди кой си път ще стигнат еди къде си....Досега са железни и много ме радват...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                След 100г всеки град може да се окаже днешният Долни Дъбник
                София и Гоцето нема....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                  то след 40 години вероятно жилищата ще ги строят роботи,което значи ниска себстойност
                  След 40 години токът ще е лукс, а имотите най-вероятно ще се правят от кирпич и гюбре. Като малък не си чел "Фондацията". Сега е късно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    У Долни Дъбник немам нищо и не планирам да имам. Има малко у Раомирско , което ще ползвам евентуално някога през лятото когато децата станат самостоятелни. Помислил съм за място което ще е ок поне още 20-50 години. След това не знам.
                    До 35 години мислех за жилище, кариера, кеш. Децата ми ще мислят ако искат / пак е избор, а аз нямах такъв/ само за второто
                    След 100г всеки град може да се окаже днешният Долни Дъбник

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Е той не им е купил по повече от 1 апарт.
                      А после дал им земя, уредил разрешителни, строители, архитекти и пари за строежа и ги оставил САМИ да строят.
                      Те за благодарност ще му дадат 1 гараж и така .... С нищо не им е помогнал :-)
                      Аз имот съм купил за мене си като мислех че е за тях ама то друго се оказа...Да парцела им го дадох архитекта и проектанта са най добрите ми приятели и те са там.Пари съм им дал част от необходимото но с нищо не съм се разправял.Затова ви говоря от опит каквото правите правете го за вас оставете децата си на мира и свободни..А гаража е като ме извикат да донеса още кинта да има къде да запра щото у метрото може да ме ограбят

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Е днеска тия дето имат от дедите си тула на три етажа у Долни Дъбник колко да им е по лесно?Подобен имот е бреме ужасно бреме...Хората са изправени пред ужаса да влагат ли пари в нещо дето не им трябва не го ползват руши се и не струва нищо или да се отърват от него без пари и да се подиграят с паметта на предците си..Песи някои неща не се учат нито в ТУ нито във ФМИ.Ти не си мислил за деца до 35г възраст...Това какво общо има с живота на правнуците ти????И кой въобще ти гарантира правнуци????Не се занимавай с глупости а се съсредоточи върху настоящето и близкото бъдеще...Власт имаш само над себе си а не над другите хора....Моят човек не го търси защото не вярваш в него...и от там са ти бръмбарите в главата
                        У Долни Дъбник немам нищо и не планирам да имам. Има малко у Раомирско , което ще ползвам евентуално някога през лятото когато децата станат самостоятелни. Помислил съм за място което ще е ок поне още 20-50 години. След това не знам.
                        До 35 години мислех за жилище, кариера, кеш. Децата ми ще мислят ако искат / пак е избор, а аз нямах такъв/ само за второто

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                          Поне някой лев за режийни не даваш ли на майка си? Или още си малък и е длъжна да покрива всички разходи?
                          ее, какви па толко разходи има по джонката. да го опере, да го изглади и да му плати интернета.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                            У ф стани богат една брокерка дето ма е развеждала се излага.
                            Направи ми доста добро впечатление само с това че си носеше лазерна ролетка
                            Що да се излага ти не знаеш какви креватни умения има

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              В някаква степен съм съгласен с тва дет си написал - не се знае след 50 години кой, къде и какво. Но отговора на тези въпроси е по-лесен като има ТУЛА зад гърба....
                              Например в настоящият момент ако имах 20+ годишно чаве БЕЗ имот то няма никакъв шанс да има спокоен живот докато стане на 40. Ще земе некъде 1500 лева от които тънък наем при Евго и разходи 700 лева, папо 500 лева и с 300 лева ще требе да избира между айфон, 25 годишна кола, почивка, кака на ресторант веднъж на 2 години и т.н..... почти НУЛА шанс да направи семейство, деца, дом....
                              БаЙ Пеше, аз дето имах по некое професионално рамо от твоят човек / а децата ми едва ли ще го имат/ до 35 години не съм мислил за деца бре. Разбираш ли каква е разликата в старта който мога да дам на моите чавета ? Дори и да се окажат ненужни имоти някога е по-добре да ги има от това да ги няма и да не могат никога да ги имат сами....
                              Е днеска тия дето имат от дедите си тула на три етажа у Долни Дъбник колко да им е по лесно?Подобен имот е бреме ужасно бреме...Хората са изправени пред ужаса да влагат ли пари в нещо дето не им трябва не го ползват руши се и не струва нищо или да се отърват от него без пари и да се подиграят с паметта на предците си..Песи някои неща не се учат нито в ТУ нито във ФМИ.Ти не си мислил за деца до 35г възраст...Това какво общо има с живота на правнуците ти????И кой въобще ти гарантира правнуци????Не се занимавай с глупости а се съсредоточи върху настоящето и близкото бъдеще...Власт имаш само над себе си а не над другите хора....Моят човек не го търси защото не вярваш в него...и от там са ти бръмбарите в главата
                              Last edited by national power; 08.02.2022, 18:42.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Са Песи ти нещо май съвсем загуби връзка с кораба майка...Ако искаш да купиш тула за след 50 години ориентирай се към Версай...Нашите родители виждаш с подобно мислене докъде я докараха огромни прогимназии по селата и малките градове които внуците им се чудят какво да правят.Ти не можеш да знаеш какво ще е след 40-50-100г.Най вероятно твоите правнуци ще те псуват задето си ги вкарал в безизходица.Всяко нещо си е с времето.След 50г може да е модерно да се живее в Петърница или в Сибир.Не се напъвай с неща които не са ти във възможностите.Тулата е най глупавото нещо което можеш да направиш..След 100г е сигурно че жилищата ще са съвсем други с други модерни разпределения стил въобще коренна промяна...Глупаво е да определяш живота на хора които още не са дошли на тоя свят.
                                то след 40 години вероятно жилищата ще ги строят роботи,което значи ниска себстойност

                                Коментар

                                Working...
                                X