IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    То всичко е продадено, а и ние нямаме нито парите нито смисъл да купуваме подобни имоти.
    По описанието там 1 апарт струва дори повече от всичките ти активи
    На тази сграда изобщо не и е мястото там. Дай ми поне една смислена причина, поради която ако си да речем мултимилионер, ще решиш да живееш на Оборище и не примерно тук:

    https://www.immoscout24.ch/de/d/dupl...lchwil/6921728

    Изобщо, имотният балон в София достига абсурдни размери. Сгромолясването ще е брутално. Цените, видът строителство и пр. напълно не съответстват на това какво може да предложи София като град и България като държава.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
      Страхотна темичка е това. Някакъв нулевак предрича катаклизми и войни, защото няма нищо и ще му е хубаво и другите да нямат. Другите пък се мъчат да го убедят в обратното. По-безсмислени сигурно са само кросовете на архитекта.
      Като гледам колко навътре си запознат с всички теми,мисля че имаш нужда от психиатър

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

        Замислих се, колко ли работа има над душата си този човек, който и да е той!
        Кросовете на архитекта не бих ги включила в категорията, призовото място давам на темата, в която "антиваксъри" громят вятърните мелници на ко-вакси-идеологията. Няма как да има пресечна точка с илюзията
        Ти се замисли,какви въпроси задаваш,за комисионните на брокерите,граничещи с пълна неадекватност или да приемем че си на леки наркотици ,може би ??

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Хм, Дилян Павлов. Знаем се. Не бих препоръчал да се занимавате с него.
          То всичко е продадено, а и ние нямаме нито парите нито смисъл да купуваме подобни имоти.
          По описанието там 1 апарт струва дори повече от всичките ти активи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
            Страхотна темичка е това. Някакъв нулевак предрича катаклизми и войни, защото няма нищо и ще му е хубаво и другите да нямат. Другите пък се мъчат да го убедят в обратното. По-безсмислени сигурно са само кросовете на архитекта.
            Замислих се, колко ли работа има над душата си този човек, който и да е той!
            Кросовете на архитекта не бих ги включила в категорията, призовото място давам на темата, в която "антиваксъри" громят вятърните мелници на ко-вакси-идеологията. Няма как да има пресечна точка с илюзията

            Коментар


            • Страхотна темичка е това. Някакъв нулевак предрича катаклизми и войни, защото няма нищо и ще му е хубаво и другите да нямат. Другите пък се мъчат да го убедят в обратното. По-безсмислени сигурно са само кросовете на архитекта.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Кои са тези локации?
                За тази до Ам. Посолство съм с двете ръце За. Но мижаво предлагане и скъпотия.
                Песимистът ви отговори. В момента само мога да купя. Нищо не продавам.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Ако е над 4000 и някой му ги даде да продава.За парите дето ще извади може да си купи на по добра локация.В София отдавна се формират и по скъпи локации от Докторската,и Вазов.
                  Иначе жилището е добро.
                  Кои са тези локации?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Прегледах схемите, При тези цифри и квадрати ще има ли апарт под 2 милиона леУа ?!
                    Не знам....Не е ли скъпичко ?! Джони ще им даде евентуално по 1500 евро макс на квадрат... ама Немски....
                    Хм, Дилян Павлов. Знаем се. Не бих препоръчал да се занимавате с него.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Ако е над 4000 и някой му ги даде да продава.За парите дето ще извади може да си купи на по добра локация.В София отдавна се формират и по скъпи локации от Докторската,и Вазов.
                      Иначе жилището е добро.
                      Левчо е наясно, че имоти само се купуват, а не се продават....:-)
                      Ако иска ще си купи друго без да продава точно това....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Айде по-сериозно след като дори си го виждал. За 210К аз дето не харесвам стари ще го взема без замисляне.
                        В момента е над 4К , колко над вече не знам
                        Ако е над 4000 и някой му ги даде да продава.За парите дето ще извади може да си купи на по добра локация.В София отдавна се формират и по скъпи локации от Докторската,и Вазов.
                        Иначе жилището е добро.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          При Лева имота е друг тип,там не повече от 3000 на квадрат.
                          210 000 е цената която пазара може да му даде.
                          Айде по-сериозно след като дори си го виждал. За 210К аз дето не харесвам стари ще го взема без замисляне.
                          В момента е над 4К , колко над вече не знам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Нямам емпти къщи така че и тук да го наложат не ми дреме. Нито имам запуснати жилища.
                            Таван на цените е нужен,с държавен закон,и норма на печалба,печалбата да е нормирана,строиш ли отчиташ всичко пред държавата,всяка фактура,разход,целия бизнес план,и ти се дава норма,примерно 30% печалба,от там нагоре нямаш право да продаваш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Ти се моли да не се запукат,защото тогава имотите ще са последната ни грижа.Конфликт от такъв мащаб и толкова близо...дори не ми се мисли..
                              Да не би било друго освен катастрофа. Но мисля че усещам нещата в надлъгването. Крим замина и никой няма да го пипне повече. Но тук е въпрос на пари и контрол. Путин не е глупак. Споко.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Нямам емпти къщи така че и тук да го наложат не ми дреме. Нито имам запуснати жилища.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X