IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
    Имотите в България ще скочат драстично!


    https://blitz.bg/intervyu/prof-d-r-k...ews875829.html

    Традиционно недвижимото имущество винаги е било най-сигурното решение за устойчиво съхранение на спестяванията.
    Каламарис строи Морени клуб резидънс,какво очакваш да ти каже ???

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      От днес започвам да ползвам твоят термин крио-инфлация. Ако в даден момент от ССВ ми вдигнат лихвата ще те цитирам с молба да не ме я увеличават.
      Поздрави!
      Aми откакто си се нашил с потребителски кредит, може да считаш че са ти я увличили лихвата.


      ПП.След третата мастичка почваш да цитираш "Блиц"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Познай в Лидъл Германия колко е олиото в момента.
        Колко е, че скоро не съм ходил в Германия и Австрия. В Кауфланд и на Кирков най-евтиното олио е 5лв.
        Да не би да е толкова €4,95 в deutschland?
        Last edited by 13ADROL; 23.03.2022, 23:36.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

          Няма да скочат ами Крио-инфлацията ще ги надуе. Нека ползваме правилната терминология.
          От днес започвам да ползвам твоят термин крио-инфлация. Ако в даден момент от ССВ ми вдигнат лихвата ще те цитирам с молба да не ме я увеличават.
          Поздрави!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Или пък олиото - слънчогледа е купуван по левче миналата година , а който си го е произвел сам е под 50 стинки себестойност. Следователно Олиото не трябва да е над 1.50, ама то е 6 лева щото сега слънчогледа е сигурно вече към 3 лева....
            Познай в Лидъл Германия колко е олиото в момента.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

              Май ти падат парите! Майтапя се!
              Не е майтап. Подведоха ме тук да чакам. Евтино щяло да стане. Инфлацията ги изяде сладко.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                Паднаха ли цените? Че ми се изпили полусъединителят от чакане.
                Май ти падат парите! Майтапя се!
                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                Коментар


                • Паднаха ли цените? Че ми се изпили полусъединителят от чакане.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                    Имотите в България ще скочат драстично!


                    https://blitz.bg/intervyu/prof-d-r-k...ews875829.html

                    Традиционно недвижимото имущество винаги е било най-сигурното решение за устойчиво съхранение на спестяванията.
                    Няма да скочат ами Крио-инфлацията ще ги надуе. Нека ползваме правилната терминология.

                    Коментар


                    • Имотите в България ще скочат драстично!


                      https://blitz.bg/intervyu/prof-d-r-k...ews875829.html

                      Традиционно недвижимото имущество винаги е било най-сигурното решение за устойчиво съхранение на спестяванията.
                      Last edited by 13ADROL; 23.03.2022, 21:47.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        В грешка си.
                        В София ако имаш жилище строено от определени фирми,които се наложиха като имена,потенциала,включително и наемен е налице.
                        Този проект е топ за инвестиция защото е с нисък вход като цена+е до метро.
                        Това го прави много добър+ниския риск.
                        Но ти си знаеш
                        Знам си разбира се , Не е до метро а на майната си в нищото., а до метрото там има други проекти при това по-евтини.
                        Но това е все тая както ти написах - на това му липсват 2 от търсените 3 неща от мен. Наемен и локационен .... ти си шегаджия голям....Ще сменям наематели през 3 месеца дето нямат пари да си платят сметките. Нито 1 чужденец няма да живее на такова място. Не търся и искам такива наематели.
                        Питай Евго той може да се навие за неговият тип наематели става :–)

                        ПП Иначе вероятно ще се построи , макар и да има лоши примери от предният бум с утвърдени строитеи като 20 бора, градините и т.н....
                        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 23.03.2022, 20:05.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Мерси наясно съм къде какво се строи в някаква степен... И това също. На тази фирма още едно време гледах в Стрелбище и т.н. Завършиха, но има неща които не са ми по вкуса.
                          Варианти има, просто не на местата които искам.
                          Това е все едно да инвестирам в Ихтиман.... Как да го напиша - сигурно за момента е ок, но в него има само ''строителен'' потенциал за печалба, а няма локационен и наемен. А мен ме интересуват много повече последните 2 , които този проект ги няма.

                          ПП Дори това на батката Европейски шампион с 15 фирми регистрирани за 2 години има по-добър потенциал
                          В грешка си.
                          В София ако имаш жилище строено от определени фирми,които се наложиха като имена,потенциала,включително и наемен е налице.
                          Този проект е топ за инвестиция защото е с нисък вход като цена+е до метро.
                          Това го прави много добър+ниския риск.
                          Но ти си знаеш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            То туй ясно, ще продължиш да пишеш глупости Път избират хората с пари.
                            Е прав си моите са малко, ама кой колкото може....Целта е да им запазя този статус. Не е лесно.
                            Обаче от друга страна е смешно точно ти да пишеш по тази тема като си поне 200К евро ПОД вода.... Първо изплувай пък тогава коментирай подобни теми

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Виж ново на Тобо Груп има ,в новата сграда Бели Дунав 2.Цените са под 1000 евро на квадрат но са останали само малки апарти.
                              За инвестиция стават обаче.
                              Там строи Шопов ,който е председател на камарата на строителите в България.
                              Неприятен тип ми е като цяло,но сградата ще бъде завършена
                              Мерси наясно съм къде какво се строи в някаква степен... И това също. На тази фирма още едно време гледах в Стрелбище и т.н. Завършиха, но има неща които не са ми по вкуса.
                              Варианти има, просто не на местата които искам.
                              Това е все едно да инвестирам в Ихтиман.... Как да го напиша - сигурно за момента е ок, но в него има само ''строителен'' потенциал за печалба, а няма локационен и наемен. А мен ме интересуват много повече последните 2 , които този проект ги няма.

                              ПП Дори това на батката Европейски шампион с 15 фирми регистрирани за 2 години има по-добър потенциал
                              Last edited by pesimist4o na kvadrat; 23.03.2022, 19:47.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                За едно нещо си прав - юнаци са.
                                Купи си ти от тях аз ще пасувам. Успех. :-)
                                Виж ново на Тобо Груп има ,в новата сграда Бели Дунав 2.Цените са под 1000 евро на квадрат но са останали само малки апарти.
                                За инвестиция стават обаче.
                                Там строи Шопов ,който е председател на камарата на строителите в България.
                                Неприятен тип ми е като цяло,но сградата ще бъде завършена

                                Коментар

                                Working...
                                X