IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Пак добре, да ти е честита! Като я ремонтираш и ще стане 120% кредит.
    10% съм предвидил да са разходите за ремонт( банята е готова, а и повечето неща сам си ги правя) но си прав- цените на материалите в сравнение с тези преди 8- 9 месеца са ужас ужасен

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
      Отдавна не съм писал в темата, напоследък ми е по-интересна войната в Украйна. Но да се похваля- честита ми 3- та маломерка( пак 100% кредит) като я ремонтирам след 5- 6 месеца ще пиша как се развиват нещата с наемите
      За колко години ще се изплаща ?
      И каква е цената и квадратите ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

        Така само в още по големи бели ще се вкараш https://en.wikipedia.org/wiki/Structuring

        Всичко през СУИФТ особено се маркира със рисков профил и всяка следваща транзакция от разделените идва едно печатче му казват. И това се случва в кореспондентските банки които сигнализират на местните банки и в България банкерите много се плашат като дойде нещо такова защото ги санкционират със такси и одити. Имам пример за тва от буквално миналата седмица.
        Ако идват регулярно - примерно през 10 дена по 5к, няма да има никакъв проблем.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
          Отдавна не съм писал в темата, напоследък ми е по-интересна войната в Украйна. Но да се похваля- честита ми 3- та маломерка( пак 100% кредит) като я ремонтирам след 5- 6 месеца ще пиша как се развиват нещата с наемите
          Пак добре, да ти е честита! Като я ремонтираш и ще стане 120% кредит.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

            Благодаря
            Браво Мите Много си смел. Аз вече не съм толкова....:-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
              Честито и на двамата!
              Благодаря

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                Нула на квадрат си е пак нула.И наполовина да паднат пак ще му е скъпо.
                Тъщата така каза да направя....:-) А тва за наполовината в ЕТФ може и да стане, за тулата също може само требе да се почека до около 2039....:-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                  Toй чака тъщата да одобори сделката и да отпусне 10% от парите за самоучастието.
                  Хихихи. Евала Радев имаш поглед над нещата :-)
                  Кредита за момента е във фризера.....по неаависещи от мен причини

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    На теб също ти е скъпо. Колко имота купи след 2015 на набалончени цени? Нула. Поне да беше продал нещо, да имаш някакъв плюс. А то - нищо на квадрат.
                    Всичко без първият ми е купено след 2015.

                    Коментар


                    • Честито и на двамата!

                      Коментар


                      • Отдавна не съм писал в темата, напоследък ми е по-интересна войната в Украйна. Но да се похваля- честита ми 3- та маломерка( пак 100% кредит) като я ремонтирам след 5- 6 месеца ще пиша как се развиват нещата с наемите

                        Коментар


                        • Следя от време на време тази тема, покрай друга, която ме интересуваше. За 2 години купих 2 имота на морето на цени с 30 процента по-ниски от сегашните, давам ги под наем и си запазих стойността на парите. Викам тая тема да я закриете, бъдете , ако можете, полезни другаде

                          Коментар


                          • https://www.bloombergtv.bg/a/8-novin...ata-industriya
                            Ако войната се проточи, това ще застраши сериозно световния ред, който през последните десетилетия донесе свобода и просперитет в много части на света", заяви Херберт Дийс, главен изпълнителен директор на Volkswagen AG, този месец на пресконференцията за годишните приходи на компанията. "Европа ще пострада най-много при такъв сценарий."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                              Пише че гарсониера се предлага за 420 а не че има сделка.Пак си подранил с промоциите.
                              Същите статии ги имаше и когато Пловдив беше столица на културата ,на ротационен принцип ,преди две години някъде.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                На теб също ти е скъпо. Колко имота купи след 2015 на набалончени цени? Нула. Поне да беше продал нещо, да имаш някакъв плюс. А то - нищо на квадрат.
                                Нула на квадрат си е пак нула.И наполовина да паднат пак ще му е скъпо.

                                Коментар

                                Working...
                                X