IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    Специално ти ревеш като хималайска мецана, че някому са дали хеликоптерни парички. Защо бе джанам, защо горко страдаш? Май плющенето по задните части те възбужда.
    При мен няма проблеми с ластици и прашки от които се плашиш, при мен всичко е изчислено.
    Изчислено ти е "изгодното" ГПР по потребителския кредит.Ама от банката.Ти си мислиш че евеш гявола у въздуха а в същност банката те е подпряла отзад.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Значи разходите няма да притиснат този с дохода за 1 апарт или наследствен, а ще притиснат тези, които са успели сами да купят повече от 1 ?
      Моля те би ли обяснил отново как и защо ще се случи това ?
      Айде да ти поясня - имам храна и всичко нужно за няколко години на склад, без да изпадам в детайли , но и ликвидни активи / различни от минус 0.5% в банката/ за 10 години живот. /Работата и на двама ни е под сериозна заплаха , но засега капе по нещо... макар и малко напоследък е повече от средните доходи за София и страната.
      Как точно ще бъда притиснат от разходите ? А този, който е по-зле във всеки материален, доходен и имотен план няма да бъде ?
      Във времената които се задават ще има малко печеливши .
      Изключително малък процент.
      Проблема е виж,как да ти кажа по простичко.
      Този който има най малко разходи по някакъв начин ще го отнесе най малко.
      Активите които притежаваш са ликвидни сега,но това ще се промени,освен ако не си готов да се разделиш с тях за да можеш да преживееш,и то на ниска цена.
      В системата има натрупани много дисбаланси,които ще бъдат изхвърлени така че ще засегнат всички ни,но подчертавам тези които имат най много разходи от всякакво естество ще бъдат и ударени най много,просто защото мащаба е по голям при тях.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        В един момент няма да имаш избор. Разходите ти ще те накарат.Имай в предвид че от тук нататък разходите ще бъдат все по големи и по големи,за всичко.Това ще те пристисне и ще продаваш.Сега ти звучи абсурдно но повярвай ми ще се реализира като сценарий
        Значи разходите няма да притиснат този с дохода за 1 апарт или наследствен, а ще притиснат тези, които са успели сами да купят повече от 1 ?
        Моля те би ли обяснил отново как и защо ще се случи това ?
        Айде да ти поясня - имам храна и всичко нужно за няколко години на склад, без да изпадам в детайли , но и ликвидни активи / различни от минус 0.5% в банката/ за 10 години живот. /Работата и на двама ни е под сериозна заплаха , но засега капе по нещо... макар и малко напоследък е повече от средните доходи за София и страната.
        Как точно ще бъда притиснат от разходите ? А този, който е по-зле във всеки материален, доходен и имотен план няма да бъде ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Би ли изяснил как ще ми се наложи ПОВЕЧЕ да продавам от този който няма или има 1 имот ?
          Иначе тези с по 1 имот ако са след 2015 строени и няма кой да им ги купи може да се прежаля да ги ''спася''....:-)
          В един момент няма да имаш избор. Разходите ти ще те накарат.Имай в предвид че от тук нататък разходите ще бъдат все по големи и по големи,за всичко.Това ще те пристисне и ще продаваш.Сега ти звучи абсурдно но повярвай ми ще се реализира като сценарий

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Повярвай ми скоро ще им се наложи да продават,но няма да има кой да им ги купи.
            Би ли изяснил как ще ми се наложи ПОВЕЧЕ да продавам от този който няма или има 1 имот ?
            Иначе тези с по 1 имот ако са след 2015 строени и няма кой да им ги купи може да се прежаля да ги ''спася''....:-)
            Last edited by pesimist4o na kvadrat; 22.02.2022, 22:44.

            Коментар


            • Прогнозирам югославски сценарий за имотите и украински такъв за наемите....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                Специално ти ревеш като хималайска мецана, че някому са дали хеликоптерни парички. Защо бе джанам, защо горко страдаш? Май плющенето по задните части те възбужда.
                При мен няма проблеми с ластици и прашки от които се плашиш, при мен всичко е изчислено.
                Лордиевич не се радвай щото ако суровините опънат по магистралата,а китайците са най големия консуматор и тогава ще видиш за какво иде реч...не майката,пра,пра бабата на всички кризи ще се реализира...

                Коментар


                • Явно наемите са много в калта,щом се чака на украинци бежанци,бесарабски българи,и не знам още какви народности и бежанци...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                    Звучи логично, но тогава защо наемателите не си купиха собствено жилище, когато цената на имота разделена на годишния му наем беше 12, а го правят сега, когато гони 30 ?
                    Защото заплатите им бяха три пъти по-ниски от сегашните, а лихвите по кредитите бяха три пъти по-високи от сегашните. Реално наемите отпреди 13-14 години не са мръднали като цена. Спрямо столичния стандарт на живот наем от 500-600 лева за двустаен е смешен към този момент, но поради свръх предлагането цените на наемите ще са натиснати още много години. Бабините апартаменти лесно се отдават и на още по-нисък наем, а в София е пълно с такива.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      Може да е свикнал ластика да го плющи и дори да му харесва?! Чувал съм да казват, че след няколко пъти се претръпвало и даже почвали сами да го търсят?? Не знам, не знам......
                      Специално ти ревеш като хималайска мецана, че някому са дали хеликоптерни парички. Защо бе джанам, защо горко страдаш? Май плющенето по задните части те възбужда.
                      При мен няма проблеми с ластици и прашки от които се плашиш, при мен всичко е изчислено.

                      Коментар


                      • Направо го видях Бъфет как претака кис. зеле.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Да да великият запад най накрая ще измисли как от нищо да направи нещо...Ще оптимизират на баба си розавите кюлоти.Десет години ви разправям че 2022 г запада приключва.Стандарта става като нашия...Ще се научат как се живее в една стая и на студено
                          Направо като руски селяни - в дървена барака край печката?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            всяко зло за добро

                            неволята е мощен мотиватор и цялата тази енергийна драма ще доведе до много по-бързо оптимизиране на всичко що се касе до енергия и изкопаеми горива в ЕС.
                            Да да великият запад най накрая ще измисли как от нищо да направи нещо...Ще оптимизират на баба си розавите кюлоти.Десет години ви разправям че 2022 г запада приключва.Стандарта става като нашия...Ще се научат как се живее в една стая и на студено

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Те като дойдат, ще са без имущество и пари. Държавата ще ти бръкне в джоба, за да издържа бежанци - а ти чакай наематели, на Върба в Петък
                              Ми като знаеш как ще си дойдеш защо толкова години се заяжда тука

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                Не се радвай защото колкото повече ластика се опъва,после ще е брутално.
                                Може да е свикнал ластика да го плющи и дори да му харесва?! Чувал съм да казват, че след няколко пъти се претръпвало и даже почвали сами да го търсят?? Не знам, не знам......

                                Коментар

                                Working...
                                X