IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin

    Така е, ти няма какво да купиш щото мозъчето ти стига до тухлата и край Затуй стой и гледай като цигане пред баничарница Поне най-сетне си вденал, че тухлата е скъпо занимание за спекулиране.
    Че кога съм писал че тулата е за спекула ? Винаги съм писал че тула САМО се купува, а не се продава. Може да се проаде само имот с неразрешими проблеми / чистене/.
    Айде светни ме кое е баницата , че наистина не вдявам ..... Ама да е със сирене, а не с извара....:-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
      https://www.investor.bg/po-sveta/453...eriali-346501/

      Как е ще строим ли живота нов? Зеленяците ще вземат да пробутат зелени материали и тогава цените на зеленото ще светят в червено....
      Аха
      я
      Я виж в Италия какво става...мазало...

      5 милиарда и фалити...

      https://www.bloombergtv.bg/a/8-novin...-5-mlrd-dolara

      Коментар


      • https://www.investor.bg/po-sveta/453...eriali-346501/

        Как е ще строим ли живота нов? Зеленяците ще вземат да пробутат зелени материали и тогава цените на зеленото ще светят в червено....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Песимистчо - тез дет имат по 2-5 имота ще продават на тез дет имат по 100-1000 и неограничен достъп до плявата. Ти колко все от хеликоптерните пари? Не си ли взел няколко десетки МИЛИОНА ще те фалират.
          Примерно интел печелят по 20млрд годишно и си уредиха 30 МИЛИАРДА правителствена помощ щот са "бедни"
          Разбира се че нищо не съм взел. У нас все още няма много от гигантските играчи при жилищата както е на Запад, но при терените е факт мисля. Изкупуват се от големите буквално с всякакви средства / мутри, държавни бухалки , ''добри'' предложения и т.н./ Въпросът е какво могат да ми предложат, че да ми е атрактивно.... а нейно величество тулата е най-скъпото възможно използваемо/физически и масово нещо/продукт.... Продам ли тула НЯМА алтернатива за кеша. Няма какво повече да купя. Безсмислено е дори за борсови спекулации които примерно биха то дали краткосрочно повече. Да речем ще изкарам 10-20% повече за 2-3 години, но дългосрочно се изравнява , а за краткият период да вляза обратно в тула съм 10% транзакционни разходи и разправии, изненади от новият имот. Не си заслужава експеримента.....
          Иначе Левяо който попада в горната група как биха го накарали да продаде ? Не е ли ясно, че доброволно няма да го направи, с ''добра'' оферта също.... И за мен се отнася същото В една от сградите дето кмам нещо наскоро имаше офертна искана цена 2800. В настоящият момент и 5000 да ми предложат няма да продам....
          Помниш ли като се шегувахме с Берти за Мадара и той обясняваше, че ще продаде на 1500 или на 2000. Предложи му сега 2000 и виж дали ще се съгласи ?
          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 23.02.2022, 12:11.

          Коментар


          • https://www.investor.bg/novini/130/a...podhod-346471/
            Пореден член на УС на ЕЦБ настоява за по-твърд подход

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

              На мен ми е все тая дали ще се спука или надуе понеже не мисля скоро да участвам, нито като продавач, нито като купува, който си мисли, че може с писане във форум да свали цената на имотите и в същото време продава къща до ромската махала в Карлово на двойна цена от средната на пазара и прогнизира пукане на балон - такива чиляци ме оставят безмълвни...
              Не си прозрял тънката мисъл, тука четат софиянци и той им сваля цените през форума, карловци не четат и ще се излъжат да му купят кимизарника, вместо да чакат да паднат цените.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Ха ха, те ме канят да коментирам целия пазар публично,ти за бан бленуваш.
                Запомни едно,балона ще се спука тази година 2022.
                Разпечатай си го и си го залепи някъде
                Хихихи.. ти от 5 години вещаеш срив на цените до 6 месеца... и го повтаряш на всеки 6 месеца...

                Барем още 5 години така да "си го залепваш някъде"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Ха ха, те ме канят да коментирам целия пазар публично,ти за бан бленуваш.
                  Запомни едно,балона ще се спука тази година 2022.
                  Разпечатай си го и си го залепи някъде
                  Това ли е прогнозата ти за цените на НИ ? Сега остава да напишеш и с колко процента надолу ще е това спукване на балона ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Би ли изяснил как ще ми се наложи ПОВЕЧЕ да продавам от този който няма или има 1 имот ?
                    Иначе тези с по 1 имот ако са след 2015 строени и няма кой да им ги купи може да се прежаля да ги ''спася''....:-)
                    Песимистчо - тез дет имат по 2-5 имота ще продават на тез дет имат по 100-1000 и неограничен достъп до плявата. Ти колко все от хеликоптерните пари? Не си ли взел няколко десетки МИЛИОНА ще те фалират.
                    Примерно интел печелят по 20млрд годишно и си уредиха 30 МИЛИАРДА правителствена помощ щот са "бедни"
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      ...балона ще се спука тази година 2022...
                      Може и да е 23-та. Пазарът на НИ у нас работи с голямо закъснение от събитията по света. 8-ма година при фин кризата, паднаха цените на НИ у нас година след събитията зад голямата локва.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                        На мен ми е все тая дали ще се спука или надуе понеже не мисля скоро да участвам, нито като продавач, нито като купува, който си мисли, че може с писане във форум да свали цената на имотите и в същото време продава къща до ромската махала в Карлово на двойна цена от средната на пазара и прогнизира пукане на балон - такива чиляци ме оставят безмълвни...
                        Аз не виждам проблем в логиката му, гледа да продаде на върха човека Някой ще го отнесе накрая.
                        Last edited by RUBLA; 23.02.2022, 09:19. Причина: Спазвайте добрия тон!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Ха ха,смешко ми те ме канят да коментирам целия пазар публично,ти за бан бленуваш.
                          Запомни едно,балона ще се спука тази година 2022.
                          Разпечатай си го и си го залепи някъде
                          На мен ми е все тая дали ще се спука или надуе понеже не мисля скоро да участвам, нито като продавач, нито като купува, който си мисли, че може с писане във форум да свали цената на имотите и в същото време продава къща до ромската махала в Карлово на двойна цена от средната на пазара и прогнизира пукане на балон - такива чиляци ме оставят безмълвни...
                          Last edited by RUBLA; 23.02.2022, 09:18. Причина: Спазвайте добрия тон!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                            Изчислено ти е "изгодното" ГПР по потребителския кредит.Ама от банката.Ти си мислиш че евеш гявола у въздуха а в същност банката те е подпряла отзад.
                            Може да се получи объркване щото процентите приличат на лидълски дискаунт и.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                              Мале няма ли кой да го банне тоя за два дни че сваля IQ-то на целия форум принудени да го четат това.
                              Ха ха, те ме канят да коментирам целия пазар публично,ти за бан бленуваш.
                              Запомни едно,балона ще се спука тази година 2022.
                              Разпечатай си го и си го залепи някъде
                              Last edited by RUBLA; 23.02.2022, 09:17. Причина: Спазвайте добрия тон!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Във времената които се задават ще има малко печеливши .
                                Изключително малък процент.
                                Проблема е виж,как да ти кажа по простичко.
                                Този който има най малко разходи по някакъв начин ще го отнесе най малко.
                                Активите които притежаваш са ликвидни сега,но това ще се промени,освен ако не си готов да се разделиш с тях за да можеш да преживееш,и то на ниска цена.
                                В системата има натрупани много дисбаланси,които ще бъдат изхвърлени така че ще засегнат всички ни,но подчертавам тези които имат най много разходи от всякакво естество ще бъдат и ударени най много,просто защото мащаба е по голям при тях.
                                Мале няма ли кой да го банне тоя за два дни че сваля IQ-то на целия форум принудени да го четат това.

                                Коментар

                                Working...
                                X