IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

    Може и да са мечта за дърти коцкари, които си нямат жени до тях или за такива, които не им става. Не попадам в тези категории, рентиерствам имоти професионално.
    Като гледам минималната пенсия от НОИ ,станАла по-висока от тухлената пенсия.
    Last edited by nradev1111; 11.02.2024, 11:37.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

      Балък, балък, балък! Сами дами наемателки са мечтата на 99% от хазяите.
      Че то смяната на крушка, кран, сифон си има тарифа. (в пари или в натура)
      Може и да са мечта за дърти коцкари, които си нямат жени до тях или за такива, които не им става. Не попадам в тези категории, рентиерствам имоти професионално.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
        Международен инвеститор: Недвижимият имот остава сигурна инвестиция, не чакайте


        https://trafficnews.bg/imoti2/mezhdu...gurna2-302711/

        "Не чакайте да купите недвижим имот. Купете недвижим имот и чакайте."

        ВЕЛИК ЦИТАТ!
        Цитираш брокераст в жълтата преса.Мноо си зле.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение


          Анкета за повишители
          (брокери/строителни предприемачи/измамници)

          Ако цените през 2024та паднат аз ще трябва:
          *Да го накарам да вземе сега на зелено половин милион и да нахраня инвеститора който няма да завърши имотът и "запаленият" никога няма да видя парите и имотът си.
          *Да го убедя да вземе абсолютно неизгоден кредит в задаващи се несигурни времена, да му видя финансовото положение и да преценя и помогна с избора на банка която може да му даде кредит.
          *Да не спирам да повтарям лъжи, лъжи и лъжи.
          *Да пия една ракия след края на работният ден, да си кажа "Леле колко глупаци има на този свят" и да се присмивам из форумите
          Как мислиш, до 70-тата си годишнина дали ще купите и половината от вас имот? Този въпрос трябва да ви терзае. А кога ще го изплатите е друга тема!
          В квартирата не е зле. В момента в Пловдив съм на квартира, е...Април апарта се обявява за продажба, измислил съм го. Отивам в жилище с хазайн, подчертавам...с хазаин не хазайка та да не го е яд че си водя кака там. Е, сутрин малко тегаво с кенефа и банята, ама...съдба!
          Last edited by bulgarian lev; 11.02.2024, 10:55.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение


            Анкета за повишители
            (брокери/строителни предприемачи/измамници)

            Ако цените през 2024та паднат аз ще трябва:
            *Да го накарам да вземе сега на зелено половин милион и да нахраня инвеститора който няма да завърши имотът и "запаленият" никога няма да видя парите и имотът си.
            *Да го убедя да вземе абсолютно неизгоден кредит в задаващи се несигурни времена, да му видя финансовото положение и да преценя и помогна с избора на банка която може да му даде кредит.
            *Да не спирам да повтарям лъжи, лъжи и лъжи.
            *Да пия една ракия след края на работният ден, да си кажа "Леле колко глупаци има на този свят" и да се присмивам из форумите
            Можеше просто да напишеш 3

            Коментар


            • Международен инвеститор: Недвижимият имот остава сигурна инвестиция, не чакайте


              https://trafficnews.bg/imoti2/mezhdu...gurna2-302711/

              "Не чакайте да купите недвижим имот. Купете недвижим имот и чакайте."

              ВЕЛИК ЦИТАТ!
              Last edited by Bailor; 11.02.2024, 09:30.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                Анкета за понижители



                Ако цените и през 2024та не паднат аз ще:
                1. Продължа да си чекам. (не бързам за никъде, ей я 2039та наближава)
                2. Сменя тапетите в деЦката и ще я направя обитаема за двама.
                3. Потърся нова по-евтина квартира, че сегашния хазяин започна да ме дразни след третото увеличение.
                4. Отида да поработя в чужбина и ще си купя имот там. (тук вече живот няма)
                5. Ще инвестирам кеша на борсите и ще се преместя в съответната тема.
                6. Продължа да рутя цените в темата (все някога това трябва да се случи)
                7. Помоля родителите ми да ми помогнат да закупя мечтания имот.
                8. ...
                ===2049===

                да видим какви ще са резултатите от анкетата? Понижители дайте отговор само с цифрата на съответния отговор.

                Анкета за повишители
                (брокери/строителни предприемачи/измамници)

                Ако цените през 2024та паднат аз ще трябва:
                *Да го накарам да вземе сега на зелено половин милион и да нахраня инвеститора който няма да завърши имотът и "запаленият" никога няма да видя парите и имотът си.
                *Да го убедя да вземе абсолютно неизгоден кредит в задаващи се несигурни времена, да му видя финансовото положение и да преценя и помогна с избора на банка която може да му даде кредит.
                *Да не спирам да повтарям лъжи, лъжи и лъжи.
                *Да пия една ракия след края на работният ден, да си кажа "Леле колко глупаци има на този свят" и да се присмивам из форумите
                Last edited by AMG2023; 11.02.2024, 09:09.

                Коментар


                • Анкета за понижители
                  Ако цените и през 2024та не паднат аз ще:

                  1. Продължа да си чекам. (не бързам за никъде, ей я 2039та наближава)
                  2. Сменя тапетите в деЦката и ще я направя обитаема за двама.
                  3. Потърся нова по-евтина квартира, че сегашния хазяин започна да ме дразни след третото увеличение.
                  4. Отида да поработя в чужбина и ще си купя имот там. (тук вече живот няма)
                  5. Ще инвестирам кеша на борсите и ще се преместя в съответната тема.
                  6. Продължа да рутя цените в темата (все някога това трябва да се случи)
                  7. Помоля родителите ми да ми помогнат да закупя мечтания имот.
                  8. ...
                  ===2049===

                  да видим какви ще са резултатите от анкетата? Понижители дайте отговор само с цифрата на съответния отговор.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                    Той е антииндикатора на инвестициите. Ако купи очаквайте 90% от имотите на зелено в Сф да не се завършат.
                    По спомен преди по-малко от година коментираше зелен строеж в Дружба 5та част...ама мнооого далече след Родеото и Джъмбо, буквално до р. Искър. Тогава си казах мнението за тупика, блатата, реката, подземните води и т.н. Нещо утитихнаха нещата от супер-дупер големият инвеститор с 4 букви започваши с Т, обаче договорите на зелено ги сключва от името на фирма започваща с Т, но с капитал 100 лв.

                    И е прав nradev1111, че уставният капитал може да е 2, 100 или 2 000 000лв, но когато се стигне до несъстоятелност или съд активите са точно 0 ( нула) Та на печелившите инвеститори на зелено им остава само да плащат на адвокати и за лекарства.
                    Мислех да купя за близък в ди М резиденс сградата , която още не е построена, но, таксиджиите наоколо, като ми казаха, че било турско гробище и цял месец са вадили кокали, се отказах.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                      Е т'ва вече удари цените на имотите - гаранция!


                      След тая боя вече нищо не е същото!
                      свършено е с нас!
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                        Бесен клиент заля с боя офис на мобилен оператор


                        [ATTACH=CONFIG]n4155086[/ATTACH]

                        https://www.flagman.bg/article/313715
                        Е т'ва вече удари цените на имотите - гаранция!


                        След тая боя вече нищо не е същото!

                        Коментар


                        • Бесен клиент заля с боя офис на мобилен оператор

                          Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	30.1 КБ
ID:	4155086

                          https://www.flagman.bg/article/313715

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Що не захлупи там някой 4-стаен?
                            Защото не иска да рискува.Той в акции не иска да набива ,камо ли в инвестиция с огромен риск и ниска възвращаемост.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Знаеш ли че по едно време се бях замислил за тия 1Home в Сердика на Green Life.Понеже са близо до нас
                              Що не захлупи там някой 4-стаен?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Знаеш ли че по едно време се бях замислил за тия 1Home в Сердика на Green Life.Понеже са близо до нас
                                Потвърждава ми се тезата, че Кавръка е антииндикатор. Дори само да се замисли за някоя инвестиция и тя се разгромява на пух и прах:-)
                                nkavrakov1982 да не си помислиш, че си ми антипатичен, напротив симпатичен си ми, но правиш много грешки. Ако купиш на зелено според мен това ще е е най-голямата грешка в живота ти.

                                Коментар

                                Working...
                                X