IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Да,тия приказки ги разправяй другаде ,особено в момента в Англия са до стената със разходите за живот.
    Ехееее ти ги изкара като във Бангладеш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      ха ха - преди 20 години и на мен ми ставаше по 5 пъти .
      При хан Аспарух знайш колко струваше шатрата? 1000 пъти се е изплатила ......
      Иначе 55к€ 2000г при 200лв заплата са .....
      Сега при 2000 - са 550 000€. Нито имотя ти струва толкова, ни заедно с НАЕМИТЕ КОИТО СИ ВЗЕЛА досега струва толкова.
      ДЕМЕК СИ НА ЗАГУБА - ОБЕДНЯЛА СИ
      Хахаха, мдам, е нека все така да "обеднявам", а ти да богатееш както досега

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Има, има Купени за 55000 $ в началото на 21-ви век, днес с цена каквато пишеш и наем от 1200 евро
        ха ха - преди 20 години и на мен ми ставаше по 5 пъти .
        При хан Аспарух знайш колко струваше шатрата? 1000 пъти се е изплатила ......
        Иначе 55к€ 2000г при 200лв заплата са .....
        Сега при 2000 - са 550 000€. Нито имотя ти струва толкова, ни заедно с НАЕМИТЕ КОИТО СИ ВЗЕЛА досега струва толкова.
        ДЕМЕК СИ НА ЗАГУБА - ОБЕДНЯЛА СИ
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Ако вноската на 20г кредит е по голяма от наема - ЖИВА НАБУТВАЦИЯ.
          ВСИЧКИ ИМОТИ В СОФИЯ са такива - абсолютна загуба на време и пари.
          Дали има имоть за 100к€ с наем над 500€, или 200к€ с наем над 1000€ !?!?!?!
          Има, има Купени за 55000 $ в началото на 21-ви век, днес с цена каквато пишеш и наем от 1200 евро

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Да,тия приказки ги разправяй другаде ,особено в момента в Англия са до стената със разходите за живот.
            Аз им разправям че харчат 500€ за хляб и маргарин тука викат прасета ли хранели !?!?!?
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Кви проблеми при 5к лири доход? Живеят си добре, само жилищата стават утопия. И тук ще е така. Средна заплата 2000 лв, апартаменти по 500 000 лв. На хубави места 1 000 000.
              Да,тия приказки ги разправяй другаде ,особено в момента в Англия са до стената със разходите за живот.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение
                Колко са богатите хора в България, ако съдим по техните спестявания
                https://www.pariteni.bg/novini/spest...-X3uhMeaBYgHM0

                Отлична статия,но не се допуска,че тия от долните етажи на таблицата ще са кредитори след 4-ти Ред и масата на несъстоятелността няма да ги огрее.И имотките им ще бъдат принудително влети в активите на Хотел Звездоброй....

                Вчера чикагския професор спомена, че 4 млрд. са раздадени от банките само за първото тримесечие на 2022 г. така че нищо изненадващо няма да се случи! Може би наистина МЗР на банките трябва да се вдигнат поне 3 пъти ама ние се немаме печатарка.
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  0 не на около 20к вероятно !
                  Ади чакам, заредил съм чифтето.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Твоите приятели споделиха ли ти че имат дори трудности да си платят сметките?
                    Или сте пропуснали този момент в разговорите ?
                    Кви проблеми при 5к лири доход? Живеят си добре, само жилищата стават утопия. И тук ще е така. Средна заплата 2000 лв, апартаменти по 500 000 лв. На хубави места 1 000 000.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Ади де, от 10 год все чакате 0, ама не става.
                      И аз чакам да стане 0.1$ за да изкупя всички, но знам, че ще ме изпреварят.
                      0 не на около 20к вероятно !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Скоро май поредното дъно на Биткойните ще е 0 (нула). Тогава и аз бих купил към 10.000 бройки.
                        Ади де, от 10 год все чакате 0, ама не става.
                        И аз чакам да стане 0.1$ за да изкупя всички, но знам, че ще ме изпреварят.

                        Коментар


                        • https://www.bloombergtv.bg/a/4-anali...ozhi-tarseneto

                          Вижте,вижте какво става с цените на металите !!!

                          Търговците на мед са изправени пред нервен шок, тъй като инвеститорите на финансовите пазари се фокусират върху риска, че рестрикциите заради Covid в Китай могат да се комбинират с по-широки инфлационни сътресения и да доведат до спиране на глобалния растеж, пише Bloomberg.
                          Цените на метала, известен като икономическа сигнална лампа, се понижиха с почти 9% за 10-дневен период тази седмица на Лондонския пазар за метали, което е най-резкият спад от март 2020 г. насам. Спадът идва в момент, когато Китай се бори да овладее пламтящите огнища на Covid-19, а някои развити икономики клонят към рецесия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                            Нз за къв спад говорят някои от списвъщите тук, но парите, които напускат капиталовите пазари няма къде да отидат и част от тях пак ще идат при твърдите активи, като имотите. Имам приятели в ук, които са отчаяни. Цените на един ап вече минавали 500 000 лири. При средна заплата от 2500 смятайте за кво иде реч. Отделно почри всичко се пускало на тъег.
                            Твоите приятели споделиха ли ти че имат дори трудности да си платят сметките?
                            Или сте пропуснали този момент в разговорите ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                              ПАРИТЕ ГОРЯТ, ВЛАГАТ ГИ В ИМОТИ

                              Ако през 2016 г. един двустаен апартамент можеше да се купи за 55 000 евро, сега същият струва 90 000 евро. Но заради по-ниските лихви, сега вноската по кредита ви ще е със 100 лв. по-малка месечно - вместо 750 лв. ще бъде около 650 лв., изчисляват експертите.

                              https://www.google.com/amp/s/trud.bg...582%25D0%25B8/
                              90k евра но за копротр за ремонт ! При днешните цени на ремонтите това прави към 110к евра ! Това прави 30 годишни наема , идилия пълна !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение
                                Колко са богатите хора в България, ако съдим по техните спестявания
                                https://www.pariteni.bg/novini/spest...-X3uhMeaBYgHM0

                                Тия журналисти не познават числата. Пише в милони а то е в хиляди,

                                Коментар

                                Working...
                                X