Първоначално изпратено от nkavrakov1982
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?
Collapse
X
-
Първоначално изпратено от better Разгледай мнениеОпааа до вчера, при влизане в банкирането на пощенска ми излизаше, че дават на 2,95%, сега ми излиза следното.
В подробостите четем следното:
***Годишният лихвен процент е променлив и се формира от сбора на референтен лихвен процент плюс фиксирана надбавка, която се договаря индивидуално. За референтен лихвен процент се ползва референтният лихвен процент „ПРАЙМ“ на "Юробанк България" АД за обезпечени кредити. Повече информация за методологията за определяне на референтен лихвен процент ПРАЙМ за обезпечени кредити вижте тук. Лихвената надбавка се изчислява след извършване на индивидуална оценка на кредитоспособността на клиента, в зависимост от сумата, индивидуалния профил на клиента, срока на кредита и стойността на обезпечението.
Онзи ден нали Ви писах че всяка банка си има схема ,уж всички се ръководят от еди какви си коефициенти,надбавки и прочие но средата изисква скоростни промени
Коментар
-
Опааа до вчера, при влизане в банкирането на пощенска ми излизаше, че дават на 2,95%, сега ми излиза следното.
В подробостите четем следното:
***Годишният лихвен процент е променлив и се формира от сбора на референтен лихвен процент плюс фиксирана надбавка, която се договаря индивидуално. За референтен лихвен процент се ползва референтният лихвен процент „ПРАЙМ“ на "Юробанк България" АД за обезпечени кредити. Повече информация за методологията за определяне на референтен лихвен процент ПРАЙМ за обезпечени кредити вижте тук. Лихвената надбавка се изчислява след извършване на индивидуална оценка на кредитоспособността на клиента, в зависимост от сумата, индивидуалния профил на клиента, срока на кредита и стойността на обезпечението.Last edited by better; 04.11.2022, 14:12.
Коментар
-
Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение#КОГА?
Last edited by Julius_BG; 04.11.2022, 14:55.
Коментар
-
Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
Ам не е ли тъй? И за коня важи. РИват та се тръшкат купилите на върха, а другите злобеят, видите ли как се е сринал. Ам сринал се от 14к на 20к. Не изключвам и срив до 13-14, но кво от тва? Купилите преди 5-6 год им е през ханша. Същото важи и за купилите туули назад във времето. Ако изобщо мислят да продават.
Истинската причина цените на жилищата да растат: Какво няма да ви каже индустрията за недвижими имоти
https://www.forbes.com/sites/johnwak...h=32cd4c005da4
Коментар
-
Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
Не знам кой от 2017 го кара на фантазии за срив в тухлата. 2023г дойде и се радваме на 5-10% корекция, ако изобщо се случи. Както вика better-а, на фона на ръстовете през последните години, какво са 30%?
Коментар
-
Ето и къща там, 15 год стоят празни, като гледам още толкоз ще останат. Така става с пари от небето.
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...zho&f1=1&fe7=1
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от better Разгледай мнениеЕто още един ап в този комплекс на 500 евро, но купувачи няма, дори и на тези нива под себестойност!
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...yoy&f1=1&fe7=1
Коментар
-
Ето още един ап в този комплекс на 500 евро, но купувачи няма, дори и на тези нива под себестойност!
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...yoy&f1=1&fe7=1
- 1 like
Коментар
-
Нведнъж съм давал примери на този разпадащ се комплекс построен преди 15 год. Вижте го, дори и на най-големия бум не успяха да продадат нищо.
Въпреки това обаче вдигат цената. Ето такива боклуци дори да се сринат със 60% пак никой няма а ги купи.
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...yoy&f1=1&fe7=1
Коментар
-
Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
Я си представи че е повече и иде на 60%,това са вятърничеви неща ,прогнозите на Уникредит са смешни ,дайте по сериозно .
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
и 21 месеца по-късно
Резултат от Вашето търсене на:
Вид имот: 2-СТАЕН,
Местоположение: град София
Особености: Тухла
Да не се показват обяви, докладвани за проблем,
Средна цена на имотите в извадката: 122950 euro
Средна цена на кв.м: 1759 euro.
#КОГА?
Писахме че вдигането на лихвите оказва влияние на пазара ,но е нужно някакво време все пак
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
Кавръковата справка също го показва всеки ден.
Резултат от Вашето търсене на:
Вид имот: 2-СТАЕН,
Местоположение: град София
Особености: Тухла
Да не се показват обяви, докладвани за проблем,
Средна цена на имотите в извадката: 88809 euro
Средна цена на кв.м: 1282 euro.
Резултат от Вашето търсене на:
Вид имот: 2-СТАЕН,
Местоположение: град София
Особености: Тухла
Да не се показват обяви, докладвани за проблем,
Средна цена на имотите в извадката: 122950 euro
Средна цена на кв.м: 1759 euro.
#КОГА?
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
Зиленото не се брои, отделно си купил преди няколко месеца, когато нямаше такива черни лебеди. Купи сега нещо нормално на 2500-3000 евра и получаваш кафемашината.препоръка е
- 3 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
Зиленото не се брои, отделно си купил преди няколко месеца, когато нямаше такива черни лебеди. Купи сега нещо нормално на 2500-3000 евра и получаваш кафемашината.
- 2 Харесвания
Коментар
Коментар