IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "Цените растат, но броят на сделките не в такава степен. Очаквам това да доведе до балансиране на пазара."

    Румен Радушев, мениджър "Банкиране на дребно" в Пощенска банка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
      Съжалявам, че ще го кажа, но след днес започват да ми се въртят едни мисли в главата, дали да не последвам джони. Вратата за излизане от прехода вече е затворена, а перспективите са за излизане от НАТО и ЕС, приключване със свободата и демокрацията и страна та ни да се превърне в руски васал. Трябва внимателно да си помисля дали да не ликвидирам всички активи.
      След днешните дебати в парламента не знам кой още може да е оптимист за бъдещето в тази държава. Пълен срам и позор - както управляващите, така и опозицията. Ние се връщаме в 90-те, не знам как от ЕС още ни търпят в съюза.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
        Преди време един професор беше казал, сме 80% дебили. Не знам дали е вярно, но аз лично не мога да го оборя. Та при такъв материал какви управляващи искате? От някъде да изпаднат други депутати, министри, чиновници, бизнесмени ли?
        Така е ,ти виж само имотния пазар и делата на българина на него ,дебили сме си

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Накавръче ма Ристо шамандурата и Наско жабата ли са новите видачи на революцията??????Тия само бой ги оправя.
          Не може шкембе чорбата до МОЛ София в една кръчма до парка да струва 6,90 ,а от другата страна на Стамболийски да е 3,50...затова трябват болестни промени

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
            Не виждам никакви перспективи за излизане от ЕС, камо ли НАТО. Ако си мислите че Възраждане ще управляват, това е невъзможно. Герб ще вземат достатъчно също. Ще имаме супер фрагментиран парламент със опити за коалиция и дълъг служебен кабинет.
            Никакъв руски сателит няма да станем. Който и да управлява, ще се съобразява със cancel Russia.
            Вероятно си прав, но има проблем

            Служебно правителство кадрувано от съветници на Радев не е ясно в каква посока може да ни тласне. Откак почна 'специалната операция' на путин много хора бяха активирани, а да не пропускаме и нарушените канали на турската граница и доставките на газ от другаде... много сериозни парични потоци към мафията и техните протежета бяха прекъснати или напът да бъдат прекъснати. Това рязко промени дневния ред в държавата и много европейци почнаха да си показват истинската принадлежност.

            Радев в последно време се е покрил много дълбоко, което е обезпокоително. Достатъчно е да ни поспрат малко парите по плана за възстановяване и развитие и ще има накрая катарзис. Явно без това няма да мине и на хората ще ми дойде акъла когато ни натисне сериозна криза.

            Не се заблуждавайте - без парите по плана за развитие ни чакат много трудни времена. Парите се харчат авансово и се взимат кредити, но остане ли държавата и кое да е правителство след това без достъп до този ресурс - финансирането от дълговите пазари ще бъде на лихви в пъти по-високи от тези на които продавахме дълг досега.

            Тръгнат ли лихвите нагоре, безработицата и държавата остане без пари за подкрепа на социално слабите ще има много напрежение.
            Last edited by bertram; 16.06.2022, 16:16.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Преди време един професор беше казал, сме 80% дебили. Не знам дали е вярно, но аз лично не мога да го оборя. Та при такъв материал какви управляващи искате? От някъде да изпаднат други депутати, министри, чиновници, бизнесмени ли?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                Съжалявам, че ще го кажа, но след днес започват да ми се въртят едни мисли в главата, дали да не последвам джони. Вратата за излизане от прехода вече е затворена, а перспективите са за излизане от НАТО и ЕС, приключване със свободата и демокрацията и страна та ни да се превърне в руски васал. Трябва внимателно да си помисля дали да не ликвидирам всички активи.
                Забелязах странно съвпадение!...всичко започна след като отказахме коридор на Лавров!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Виж сега България има нужда от Революция плюс лустрация.
                  Можем да осъществим мек реален преход,Революцията ,за нея съм готов ,за лустрация прочистване на нацията ще са нужни повече хора и подкрепа..
                  Накавръче ма Ристо шамандурата и Наско жабата ли са новите видачи на революцията??????Тия само бой ги оправя.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    А, тръгне ли веднъж доминото - после трудно се спира.

                    По-интересни са ми американските чисто инвестиционни банки (каквито в Европа нямаме), коя от тях се е налапала по-яко с ипотеки и първа ще клекне... или ще е някой едър застраховател от типа на AIG като предния път, ама тях специално ги отърваха, че бяха прекалено големички... ама някой среден клас като нищо ще го оставят за пример на останалите...
                    Можеш да прочетеш какво съм ви писал тука за 2022....Тия са дребни риби...ФЕД и долара са чао приятел...Така че внимавайте за къде стягате куфарите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Ми излизай бе кой те е спрял само че тоя път никой няма да ви вярва и най накрая ще отнесете един бой
                      Виж сега България има нужда от Революция плюс лустрация.
                      Можем да осъществим мек реален преход,Революцията ,за нея съм готов ,за лустрация прочистване на нацията ще са нужни повече хора и подкрепа..

                      Коментар


                      • https://www.capital.bg/biznes/imoti/...i_rastat_kato/

                        Айде слушайте какво Ви говоря за банките...

                        Броя на новите ипотеки стагнира ,инфо от най големия държател на ипотеки в България Пощенска банка и това е официално в Капитал от днес !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          по-лесно ще ти(ни) бъде да излезем от вкъщи и да идем на площада.
                          мафията да не си мисли, че спим.
                          Ми излизай бе кой те е спрял само че тоя път никой няма да ви вярва и най накрая ще отнесете един бой

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                            Съжалявам, че ще го кажа, но след днес започват да ми се въртят едни мисли в главата, дали да не последвам джони. Вратата за излизане от прехода вече е затворена, а перспективите са за излизане от НАТО и ЕС, приключване със свободата и демокрацията и страна та ни да се превърне в руски васал. Трябва внимателно да си помисля дали да не ликвидирам всички активи.
                            Недей ,в държава с анархия се живее по безконтролно и свободно.
                            В коя столица ще пътуваш над 20 години безплатно в градския транспорт например ?
                            София е града ,който предоставя такива възможности..
                            Ей сега гледам избори,отиваш правиш някои неща и то дават пари докато си пиеш кафето,после нещо друго изпада и така....
                            Правиш бизнес,ей бях до женския ,ромката беше си хванала даже работничка,касови бележки ли ??
                            Това е мираж...
                            Скара ,бира ,сандвичи,касови бележки?
                            Мираж.
                            В нашия пазар на Красна поляна до линията ,точно до офиса на А1,има един грък който продава плодове и зеленчуци.
                            Веднъж го питам,абре човек какво правиш в България ,от Гърция си дошъл тука,и той знаеш ли какво ми каза ?
                            Ооо.България е страхотна за бизнес,спрямо Гърция,човека се трепе почти сам от сутрин до вечер,издава касови бонове,но рядко вече ...в началото беше по гръцки дисциплиниран ..
                            Та така,и още навънка тия далавери дето тука въртиш с имотите на зелено ги забрави,там няма 6,5...
                            .

                            Коментар


                            • Не виждам никакви перспективи за излизане от ЕС, камо ли НАТО. Ако си мислите че Възраждане ще управляват, това е невъзможно. Герб ще вземат достатъчно също. Ще имаме супер фрагментиран парламент със опити за коалиция и дълъг служебен кабинет.
                              Никакъв руски сателит няма да станем. Който и да управлява, ще се съобразява със cancel Russia.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                                Съжалявам, че ще го кажа, но след днес започват да ми се въртят едни мисли в главата, дали да не последвам джони. Вратата за излизане от прехода вече е затворена, а перспективите са за излизане от НАТО и ЕС, приключване със свободата и демокрацията и страна та ни да се превърне в руски васал. Трябва внимателно да си помисля дали да не ликвидирам всички активи.
                                Айде стига драматизации. 10 години Борисов управляваше и в ЕС и в НАТО. Сега изведнъж медиите му отреждат анти-ЕС и анти-НАТО роля. Опорки и фалшиви новини ни заливат от главните медии под контрола на западни НПО-та. Ето видя се 8 милиарда на година крадени май няма. Сега измислиха нова цифра 3 милиарда било. ми хубаво 3 милиарда ама тя инфлацията ни яде с по 10 милиарда на година. А имотите трансферират тези загуби в инвестотрската класа която забогатява. Половината министри са брокери и инвеститори в имоти, и то големи. Същата работа доколкото аз съм заинтересован.

                                Сега ако искаш да направиш аргумента че ако си сложим министри агенти на запада имаме по голям шанс да ни се притекат на помощ като стане мазалото или с Русия или ЕЦБ като трябва да спасява банките - добре. Ама да правиш аргументи как едните били по добронамерени/кадърни/морални от другите - това са глупости.

                                Коментар

                                Working...
                                X