IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    То и сега е паника, понеже не могат да събират такса подръжка. Някои комплекси са 90% на руснаци, които ме могат да си платят таксите и вече 3 ти месеь са в просрочие. Казали на фирмите, отдайте ги под наем и взимайте и приспадайте за подръжка, но няма наематели, дори в сезона. Част от комлексите ще останат без подръжка и зимата ще бъдат разграбени.
    Това във варненска област, ли ? На юг не може да се намери място в комплексите с басейни

    Коментар


    • С бит кон никой не е прокопсал. Справка-един хипер участващ тук в последните десетки дни в тема от десетки години

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        в Италия( Флоренция ) съм отсядал в 300+ годишна жилищна сграда и по нищо не отстъпваше на качествено ново строителство, а атмосфера и усещането от високите тавани и витражите на стълбището са неповторими. Отопление, вода, канализация всичко си беше на ниво.

        имаш някаква фиксация към новото, която в дадени моменти е прекомерна.

        ПП семейството ми притежава имот на 90г точно (живял съм там 10г) , който е много 'по-сграда' от 95% от новото строителство та има и така и онака, но истината е кой го обитава и как го подържа и не на последно място как е строено.
        Съгласен, аз реновирам сграда на 80г.,която сигур ще изкара още 80. Локацията е на 3км. от НС.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          То и сега е паника, понеже не могат да събират такса подръжка. Някои комплекси са 90% на руснаци, които ме могат да си платят таксите и вече 3 ти месеь са в просрочие. Казали на фирмите, отдайте ги под наем и взимайте и приспадайте за подръжка, но няма наематели, дори в сезона. Част от комлексите ще останат без подръжка и зимата ще бъдат разграбени.
          Твоите нали са там хахаха, с таксата поддръжка, радваш се на тслата дръжката
          Големи правописни грешки, явно желанията ти се движат по-бърже от мисълта или по-скоро от грамотността
          Last edited by 13ADROL; 22.07.2022, 21:59.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Е тва е спокойствие.... Да живееш в имот оцелял при 2 световни войни....недостижимо :-)
            в Италия( Флоренция ) съм отсядал в 300+ годишна жилищна сграда и по нищо не отстъпваше на качествено ново строителство, а атмосфера и усещането от високите тавани и витражите на стълбището са неповторими. Отопление, вода, канализация всичко си беше на ниво.

            имаш някаква фиксация към новото, която в дадени моменти е прекомерна.

            ПП семейството ми притежава имот на 90г точно (живял съм там 10г) , който е много 'по-сграда' от 95% от новото строителство та има и така и онака, но истината е кой го обитава и как го подържа и не на последно място как е строено.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • От къде ги смучете тия 200-300 хиляди имоти на руснаци не знам. В бг като махнеш селата и София има 2мил жилища. Че тя цяла варненска област има 270 хил. жилища. Вие заедно за риба ли ходите?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Е тва е спокойствие.... Да живееш в имот оцелял при 2 световни войни....недостижимо :-)
                Завалията, не те знаех че си в плетенарка хахахаха

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  По една студена вода. От пералнята
                  Е тва е спокойствие.... Да живееш в имот оцелял при 2 световни войни....недостижимо :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    С Левчо ще пием напитки така или иначе на много по-добро място. Вие с Берти си се събирайте. Наздраве!
                    По една студена вода. От пералнята

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pringles Разгледай мнение

                      Ще бъде тежка ирония, защотото статистически най-вероятно ще уцелят или поне засегнат сериозно собствеността на руснаците. Нали са 200-300 000?
                      Че те сринаха със земята градове в източна Украйна, където 80~90% са руснаци, ти за техни имоти в бг си се закахърил. На тях хора ( и имоти) не им трябват, само територии. Ако украйна падне, ние ставаме буфер и следващия сблъсък ще е на наша територия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                        Не знам, но рисковете за имотите стават все по-големи.
                        1.Съвсем наблизо се води кървава война, с реални бойни действия
                        2.Най-големият минус на имотите е, че са недвижима собственост. Ако нещо се случи, ако кофти събитията тръгнат или се разширят в посока към България, тея имоти са закотвени и не могат да бъдат преместени на друго място.
                        3.Светът е изправен пред нова структурна и енергийна криза, която може да продължи с години
                        4.Ако Путин започне да губи в Украйна може просто да дръпне шалтера на газта, петрола и ядреното гориво, и така да върне Европа в каменната ера.
                        5.До колкото знам 25-30% от жилищата в повечето градове са необитаеми... при някакво извънредно събитие ако собствениците им поискат да кешират...
                        Българина има 2 големи страха,да не настине и да не се мине.Сега като попремине еуфорията и като се усети за втория си страх гледайте какво става.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          И аз тва казвам ама повишителите подскачат. Войната е най-големият риск. Един дрон прелетя половин изтощна европа и никакво пво нв реагира и никой не разбра дали е руско или украинско. Ами акп вместо дрон, няколко ракети (уж заблудени от реб) се забият някъде по черноморието?
                          Ще бъде тежка ирония, защотото статистически най-вероятно ще уцелят или поне засегнат сериозно собствеността на руснаците. Нали са 200-300 000?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            И аз тва казвам ама повишителите подскачат. Войната е най-големият риск. Един дрон прелетя половин изтощна европа и никакво пво нв реагира и никой не разбра дали е руско или украинско. Ами акп вместо дрон, няколко ракети (уж заблудени от реб) се забият някъде по черноморието?
                            прекомерно се филмирате
                            заплахата е криза + лихви + да стоят празни, а някой да чака доходи...
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                              Не знам, но рисковете за имотите стават все по-големи.
                              1.Съвсем наблизо се води кървава война, с реални бойни действия
                              2.Най-големият минус на имотите е, че са недвижима собственост. Ако нещо се случи, ако кофти събитията тръгнат или се разширят в посока към България, тея имоти са закотвени и не могат да бъдат преместени на друго място.
                              3.Светът е изправен пред нова структурна и енергийна криза, която може да продължи с години
                              4.Ако Путин започне да губи в Украйна може просто да дръпне шалтера на газта, петрола и ядреното гориво, и така да върне Европа в каменната ера.
                              5.До колкото знам 25-30% от жилищата в повечето градове са необитаеми... при някакво извънредно събитие ако собствениците им поискат да кешират...
                              И аз тва казвам ама повишителите подскачат. Войната е най-големият риск. Един дрон прелетя половин изтощна европа и никакво пво нв реагира и никой не разбра дали е руско или украинско. Ами акп вместо дрон, няколко ракети (уж заблудени от реб) се забият някъде по черноморието?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Само руските имоти са около 200 000 ~300 000. От тях 100 000 да излязат на пазара това ще срине пазара. Останалите ако излязат на пазара на наеми ще предизвика цунами. В момента мои комшии от ру се опитват да дадат под наем, но няма квартиранти.
                                Не знам, но рисковете за имотите стават все по-големи.
                                1.Съвсем наблизо се води кървава война, с реални бойни действия
                                2.Най-големият минус на имотите е, че са недвижима собственост. Ако нещо се случи, ако кофти събитията тръгнат или се разширят в посока към България, тея имоти са закотвени и не могат да бъдат преместени на друго място.
                                3.Светът е изправен пред нова структурна и енергийна криза, която може да продължи с години
                                4.Ако Путин започне да губи в Украйна може просто да дръпне шалтера на газта, петрола и ядреното гориво, и така да върне Европа в каменната ера.
                                5.До колкото знам 25-30% от жилищата в повечето градове са необитаеми... при някакво извънредно събитие ако собствениците им поискат да кешират...
                                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X