IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

    Всички видяха, че щатските лихви се вдигат, започна да се купува долара и цената се вдига. Ако вдигнат лихвите в Европа еврото ще се засили, така си мисля. Кога се очаква това, какво говорят?

    Иначе в главата ми е микс от странни мисли, щатите нямат интерес от силен долар, дефлацията винаги ще искат да я избегнат, може би по някакъв начин ще направят по-голяма инфлация или директно ще сринат долара и еврото? Да кажат, че заради еди си какво, примерно не могат да си плащат задълженията държавите, правим голямото зануляване, трябва да въвдем цифровото евро или долар и даваме по малко пари на всеки гражданин според потребностите. Вообще, според мен ще се случат неща, които са невероятни от днешна гледна точка и не са се случвали исторически, някакъв черен лебед ще дойде, за средата на септември си мисля, нещо като 2008г. х 5. Така, че как да си запазим спестяванията и сегашното материално положение за мен е най-сложния въпрос. Акциите направо ги забравям, може и има такива, които ще поскъпнат, но се чудя в даден момент дали ще мога да си дръпна парите от някой брокер. Да знаеш, че долара или еврото ще те спаси, златото или имотите, тогава да инвестираш в него, но и аз се чудя като manyyy кой е начина.
    Биткойн! Особенно ако дропне до 8-10 к.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Добро утро,

      това е имота на Кавръков по неговото описание.

      Много пари му иска, в провинцията нямат тази покупателна способност и трудно ще се навие някой да купи етаж от къща.

      През 2017г едни роднини купиха в центъра на Севлиево просторен "бабешки" апартамент за 49 000 лева.


      Сега в моя квартал в СФ се продава просторен директорски апартамент (120 кв..м.) реални за ремонт за 150 000 евро. Дано го купят скоро. Мисля, че ще стане, предвид хайпа, който е в момента.

      Поздрави
      Евго това не е моя имот ,Берти постна друг имот,моя е по скъп и по хубав ,там където аз продавам няма аналог ,защото сме на втора линия ,под Балкана ,няма да катериш нагоре по квартала под нас има нов кооперация с магазини ,цял замък на един грък построи,стадиона ,парка ,даже 2 парка са до нас топ локейшън и интереса е огромен .
      Освен това е се продава с оборудван гараж за ремонти ,в едната клетка има и канал специален ,всичко е бетон и желязо ,здраво направено

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        Кавръчето е още на неговата цена, но погледнах офертите и ти намерих нещо за 75К лв
        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=880oky&f1=1

        Добро утро,

        това е имота на Кавръков по неговото описание.

        Много пари му иска, в провинцията нямат тази покупателна способност и трудно ще се навие някой да купи етаж от къща.

        През 2017г едни роднини купиха в центъра на Севлиево просторен "бабешки" апартамент за 49 000 лева.


        Сега в моя квартал в СФ се продава просторен директорски апартамент (120 кв..м.) реални за ремонт за 150 000 евро. Дано го купят скоро. Мисля, че ще стане, предвид хайпа, който е в момента.

        Поздрави

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          ФЕД е винаги поне 6м до година пред ЕЦБ в политиката на затягане или разпускане на режима, а ние сме малко след ЕЦБ и се чудя защо и кой се връзва в момента на офертите за 2.1% ипотечен на големи наши банки... само след година лихвата ще бъде поне двойна (лично предположение).
          Никой. И тия %, както и имотята - са виснали само на оферта
          Аз се оглеждам към пенция вече, по някое време ще почна да ликвидирам и бая неща ще си лъснат наяве.За щастие - не в БГ, че инак може да се проточи и 15 години без резултат, както видяхме от пазара дотук

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

            Чааак пък 50к евро. Направо сам не си вярваш на глупостите. Мисля, че освен че никога не си отдавал, не си правил и ремонти.
            викаш кеша цар на 0.6 лихва при двуцифрена инфлация. Сладурчета мамини
            ремонта на къщата ми е 50к€. А съм дал 1500 ЛЕВА за труд за 4 бани ОБЩО. Сега искат 5к за 1 ?!?!?!?
            Замазка на цялата къща = 9лв крадрата 220кв.
            Картон - 5лв квадрата+1 вата+1 шпакловка+1 латекс - 1000квадрата
            Ето на такива цени. СЕГА Е 3 ПЪТИ МИНИМУМ по скъпо
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

              Чааак пък 50к евро. Направо сам не си вярваш на глупостите. Мисля, че освен че никога не си отдавал, не си правил и ремонти.
              викаш кеша цар на 0.6 лихва при двуцифрена инфлация. Сладурчета мамини
              Видя ли Берти какво ти предложи в оферта ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Ще го направиш за 50к€ и ще му вземеш ебемтуално 700€ наем. След 10г тоз ремонт ще е в небитието. Дали ще избиеш 50к€ с 350€ наем за 10 години?
                Чааак пък 50к евро. Направо сам не си вярваш на глупостите. Мисля, че освен че никога не си отдавал, не си правил и ремонти.
                викаш кеша цар на 0.6 лихва при двуцифрена инфлация. Сладурчета мамини

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                  Ще го направиш като хората и ще му вземаш нормален наем. Ама как да го разберат това хора, никога некупили и неодтали нищо? С мебели от балканската война и мозайка в коридора не става, или явно това са критериите на такива като вас.
                  Ще го направиш за 50к€ и ще му вземеш ебемтуално 700€ наем. След 10г тоз ремонт ще е в небитието. Дали ще избиеш 50к€ с 350€ наем за 10 години?
                  Колкото повече пари набутваш в имотя толкова по навътре ти влиза.
                  След 2-3 години, кат са матриалите 2-3 ПЪТИ по йофтини, и имотите са 2-3 ПЪТИ по йофтини а наемите СЪЩИТЕ ще е друга сметката. До тогаз най-добрата стратегия е циганската - ОДРУСВАНЕ НА КРУШАТА И ОМИТАНЕ.
                  Last edited by bota156; 14.07.2022, 10:31.
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                    Федералният резерв може да направи историческо увеличение от 100 базисни пункта след умопомрачителната инфлация
                    Фючърсите показват шанс едно-към-две за супер голям скок през юли
                    75 базисни пункта също се обмислят за заседанието на Фед през септември

                    https://www.bloomberg.com/news/artic...rope#xj4y7vzkg

                    „Тревожният аспект на данните за CPI беше мащабът на увеличението“, каза Шейн Оливър от AMP. Почти 90 процента от ценовите компоненти на индекса на потребителските цени отбелязаха повишения с повече от 3 процента. „Лично аз смятам, че Фед ще остане на 75 - което все още е високо - ако отиде до 100, изглежда, че ще изпадне в паника."

                    https://www.n-tv.de/wirtschaft/der_b...e23462107.html
                    ФЕД е винаги поне 6м до година пред ЕЦБ в политиката на затягане или разпускане на режима, а ние сме малко след ЕЦБ и се чудя защо и кой се връзва в момента на офертите за 2.1% ипотечен на големи наши банки... само след година лихвата ще бъде поне двойна (лично предположение).
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      x20г = 70к€ изчислена цена.
                      Ще му искат поне 350к€ или "изплащане" след 100 години .
                      Дънкан мкКлауд ряпа да яде. Имотя е вечен
                      Ще го направиш като хората и ще му вземаш нормален наем. Ама как да го разберат това хора, никога некупили и неодтали нищо? С мебели от балканската война и мозайка в коридора не става, или явно това са критериите на такива като вас.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        x20г = 70к€ изчислена цена.
                        Ще му искат поне 350к€ или "изплащане" след 100 години .
                        Дънкан мкКлауд ряпа да яде. Имотя е вечен
                        Абе айде и 100 хиляди да са и 120000 да са ...но както казваш сметките не излизат и в Англия да беше

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          мисля, че един от заинтересованите е маминия тракторист. Ако ти предложи повече от мен, действай, продавай и бягай. Но доколкото го познавам, той ще те тъни още повече от мен. Аз съм доста ларж с офертите.

                          Той има много имоти и там и в София ,толкова че ние с теб не можем да го стигнем ,но можем само благородно подчертавам да завиждаме

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            Кавръчето е още на неговата цена, но погледнах офертите и ти намерих нещо за 75К лв
                            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=880oky&f1=1

                            Гаража прилича на кокошкарник ,а вътре май е живяло ромско семейство ,значи Митко за оферираната цена може да купи само нещо наследено от ромско семейство ,образно казано ,а и забравих да кажа че втория етаж на къщата е основно ремонтиран ,моята част се предлага + 2 стаи под самия етаж като в едната по времето на дядо е имало наематели има и вода прекарана долу ,юно изложение на стаята ,другата е запад

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              x20г = 70к€ изчислена цена.
                              Ще му искат поне 350к€ или "изплащане" след 100 години .
                              Дънкан мкКлауд ряпа да яде. Имотя е вечен
                              Наемът е ЦАР!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Благодарих ти за рекламата вчера ,помниш ли ?
                                Благодарение на нея имам няколко запитвания от чиататели но за съжаление никой не коментира такива ниски нива,хората са наясно с цените ,а те не са такива които ти ми оферираш.
                                мисля, че един от заинтересованите е маминия тракторист. Ако ти предложи повече от мен, действай, продавай и бягай. Но доколкото го познавам, той ще те тъни още повече от мен. Аз съм доста ларж с офертите.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X