IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тази сутрин некеф льольо по нова нюз се изцепи че до 2025 година или 3 години ще има ръст на имотиту по 10-15%
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Затова Вълчо Мечков само ме напада ,днеска един познат от една банка ми обясни че ще увеличат лихвите до над 5%,можело да се стигне и до 7,,8,9 % заради насоки от ЕЦБ и изобщо картинката която е в момента .
      Кольо 30К за етажа ти предложих. Сега е времето докато вратата не е отесняла. Видя, че "помощта" за продажба от страна на гражданина на Ереван не ти донесе успех. Вече повече от година етажа стои и се разпада.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Във Варна от 3 месеца няма продажби на зелено. Започнаха да отлагат акт16.
        Затова Вълчо Мечков само ме напада ,днеска един познат от една банка ми обясни че ще увеличат лихвите до над 5%,можело да се стигне и до 7,,8,9 % заради насоки от ЕЦБ и изобщо картинката която е в момента .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
          Айде да зарадвам пак Кавръчето. Познат който строи в район който му харесва каза, че продажбите последните месеци са се спекли...нема....Не сваля цените щото е продал в началото достатъчно много и ще го завърши и по принцип има кеш, но изглеждаше притеснен от развитието....
          Явно проектите по крайните квартали където и ипотечките са на почит основно са забуксували леко....вече... догодина с други лихви може и повече....:-)
          Във Варна от 3 месеца няма продажби на зелено. Започнаха да отлагат акт16.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Сега пък западно Сигурно си някъв русофил -антиваксър? щото те винаги вървят калъп ...като песимиста

            Нашата съдебна система е неефективна само и единствено заради зле написаната конституция,която е дело на българи.Няма запад ,няма изток.БГ матряла е проблема.А по бай-тошово време,можеше да си умреш заради политически възгледи или ако не се харесваш на някой,така че, не бъркай справедливо правораздаване с диктатура !
            Предполагам си малък и не помниш как беше преди 10 Ноември и ти е трудно да разбереш какво пише Пачанга. За обикновеният човек и особено посока сигурност беше перфектно. Като дете - 7-8-10 годишен съм стоял сам до полунощ с приятели навън, обикалял съм сам паркове, планини и гори и ходех сам на училище от 6 годишна възраст... Дома ми и колата не се заключваха и т.н.....
            Наясно съм защо е било така и каква е цената и още по-наясно съм , че никога няма да се случи отново, но съжалявам, че децата ми не могат да имат същото детство пък било то , че сега материално съм несравнимо над това което бих бил при оня строй и време.
            Относно русофилство и т.н. е несериозно. Пачанга пак добре го е описал - не е имало момент след 1878 в който България да е взимала решения самостоятелно и нито на Руснаци, Англичани, Американци или Европейци някога им е пукало за нас....Те просто изсмукват в различните периоди кой квото може от нас и случващото се в страната ни вътрешно е и производна на това външно влияние и е покровителствано от тази външна сила под чието управление сме.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              Сега пък западно Сигурно си някъв русофил -антиваксър? щото те винаги вървят калъп ...като песимиста

              Нашата съдебна система е неефективна само и единствено заради зле написаната конституция,която е дело на българи.Няма запад ,няма изток.БГ матряла е проблема.А по бай-тошово време,можеше да си умреш заради политически възгледи или ако не се харесваш на някой,така че, не бъркай справедливо правораздаване с диктатура !
              Конституцията чел ли си я ?! Не е лоша въпроса е ,че няма кой да я спазва и не щото нашите не искат !!! Ако смяташ ,че ние сме независим остров си в такава дебилна грешка,че чак не ми се коментира ! България в новата си история е била винаги ама винаги под чуждо влияние ! Руско ,англосаксонско ,все тая . Винаги в наш ущърб !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Нали ти казвам гледах на Тобо в Люлин 8 ,прилична сграда но малка ,и си викам дали не се отрека от всичко дето говоря да скоча на зелено щото все пак знаеш Тобо груп на кой е ,и там няма как да не се завърши а и строчт бързо но цените бяха около 1090-1100 преко сили на квадрат и апартите бяха с добри разпределения обаче понеже сградата е малка и бяха останали само големи двустайни но с едно северно изложение и един или два с разпределене тип немски преход ,двете стаи са една срещу друга вратата ,и това ме отказа,хубавите двустайни на етаж бяха резервирани или купени ,сградата 2024 година ще се завършва ,снощи ако си чел форума постнах на тия проект забележи в Африка ,столицата на Руанда ,там строят на зелено вече
                Кольо, моля те ако купиш на зелено от Тобо само да ни дадеш знак в темата, че да знаем от кой да не купуваме ние. Не е нужно всички да изгорят, нали.
                Ако все пак решиш да се нахендриш на зелено (сега най-рисковите години) и не ти стигат пари, то знаеш, че (все още) съм готов на сделка на 30К за Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА в област Пловдив, гр. Карлово - 100 кв.м / 154000 лв. :: imot.bg Обява
                Last edited by ВълчоМечков; 11.11.2022, 12:32.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                  Та нашата антибългарска съдебна система е продукт на западно влияние . За пример ще ти дам тоталитарната такава ,която с всичките и политически изкривявания биеше здраво и нямаше лабаво за бандюгите !
                  Сега пък западно Сигурно си някъв русофил -антиваксър? щото те винаги вървят калъп ...като песимиста

                  Нашата съдебна система е неефективна само и единствено заради зле написаната конституция,която е дело на българи.Няма запад ,няма изток.БГ матряла е проблема.А по бай-тошово време,можеше да си умреш заради политически възгледи или ако не се харесваш на някой,така че, не бъркай справедливо правораздаване с диктатура !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    Песимист ,и ти ставаш за писател на фантастични романи.Даже ти си по-талантлив от лева,понеже си и майстор на късия разказ
                    Ако ги съчетаеш двете,може добри пари да вадиш ,съвсем сериозно го мисля !
                    .........

                    Иначе по-темата,ето един случай,вероятно го знаеш

                    Само преди няколко седмици ,мъж и жена французи били на сватбата на сина си в Банско.Сутринта по тъмно пътуват към летището връщайки се към Франция и някъв пиян БГ идиот конвоиран от патрулка ги блъска с 150-200км на околовръстното и убива бащата.Веднага след това почва да си прави лаф и да се смеят с полицайте който са ги конвоирали??!!!?? Вервай ми тоя случай и много подобни се въртят из чужбинските ТВ и никой нормален няма да дойде в тая клоака.Камо ли пък деца да отглежда тук
                    Това показваха цифрите след около КОвид 20-21. Въпреки, че тенденцията беше видима и от преди това - намаляване на минуса Може да е било заради него и сега /2022/ да са се обърнали. Не ги знам как са точно, но посоката е лесно видима.
                    Относно черните новини има ги навсякъде - няма нужда да пиша за убитият Българин в Лондон / а мен са ме нападали в метрото на Франкфурт пак такива мургави ''дечица'' с ножове посред бял ден/, и ежедневните масови нападения и убийства на Запад или ураганите които нулират картонените къщи в Щатите на всеки няколко години.
                    Много малко са местата без някакви сериозни и притеснителни проблеми особено ако си чужденец..., което не оправдава нашата простотия като тази дето си описал.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Нали ти казвам гледах на Тобо в Люлин 8 ,прилична сграда но малка ,и си викам дали не се отрека от всичко дето говоря да скоча на зелено щото все пак знаеш Тобо груп на кой е ,и там няма как да не се завърши а и строчт бързо но цените бяха около 1090-1100 преко сили на квадрат и апартите бяха с добри разпределения обаче понеже сградата е малка и бяха останали само големи двустайни но с едно северно изложение и един или два с разпределене тип немски преход ,двете стаи са една срещу друга вратата ,и това ме отказа,хубавите двустайни на етаж бяха резервирани или купени ,сградата 2024 година ще се завършва ,снощи ако си чел форума постнах на тия проект забележи в Африка ,столицата на Руанда ,там строят на зелено вече
                      Ти купиш ли , "ойде коньо у реката" !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Пачанга малко грубичко го написа, но да не познавам жена която да не иска деца или повече , освен ако няма някакви притеснения например със справянето.....Трябва да направиш нужното, така че да е спокойна, че всичко ще е наред....
                        При нас вече възрастово е сложно, но случи ли се още някое нема да го върнем....:-)
                        Ама Кака Дури ги разбира предполагам повече нещата :-) Ако иска може да каже как е от женската гледна точка.
                        Аз съм на мнение ,че каквото куца в битов,морален и житейски план е виновно мъжкото можене ! Но това е тема за друга секция във форума .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
                          Айде да зарадвам пак Кавръчето. Познат който строи в район който му харесва каза, че продажбите последните месеци са се спекли...нема....Не сваля цените щото е продал в началото достатъчно много и ще го завърши и по принцип има кеш, но изглеждаше притеснен от развитието....
                          Явно проектите по крайните квартали където и ипотечките са на почит основно са забоксували леко....вече... догодина с други лихви може и повече....:-)
                          Нали ти казвам гледах на Тобо в Люлин 8 ,прилична сграда но малка ,и си викам дали не се отрека от всичко дето говоря да скоча на зелено щото все пак знаеш Тобо груп на кой е ,и там няма как да не се завърши а и строчт бързо но цените бяха около 1090-1100 преко сили на квадрат и апартите бяха с добри разпределения обаче понеже сградата е малка и бяха останали само големи двустайни но с едно северно изложение и един или два с разпределене тип немски преход ,двете стаи са една срещу друга вратата ,и това ме отказа,хубавите двустайни на етаж бяха резервирани или купени ,сградата 2024 година ще се завършва ,снощи ако си чел форума постнах на тия проект забележи в Африка ,столицата на Руанда ,там строят на зелено вече

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Мааааааалката разлика е ,че там им ред и законност и ги вкарват по 15-20г в затвора.Докато тук ги пускат след 2-3 месеца
                            Случаите със западняци убиици на българи ги знаеш ,знаеш и как са пуснати и под чий натиск нали ?! Та нашата антибългарска съдебна система е продукт на западно влияние . За пример ще ти дам тоталитарната такава ,която с всичките и политически изкривявания биеше здраво и нямаше лабаво за бандюгите !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                              +1
                              Искаме. Жените не искат
                              Пачанга малко грубичко го написа, но да не познавам жена която да не иска деца или повече , освен ако няма някакви притеснения например със справянето.....Трябва да направиш нужното, така че да е спокойна, че всичко ще е наред....
                              При нас вече възрастово е сложно, но случи ли се още някое нема да го върнем....:-)
                              Ама Кака Дури ги разбира предполагам повече нещата :-) Ако иска може да каже как е от женската гледна точка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                                Имам приятели по Европата ,както и ти предполагам .Авто дебилите не са български патент ! В Щатско даже има лайв тв шоу на полицейски гонки на дебили убийци !! Та довода ти е изсмукан и пропит с антибългарски шовинизъМ , последовател на джонката !
                                "Малката" разлика е ,че там им ред и законност и ги вкарват по 15-20г в затвора.Докато тук ги пускат след 2-3 месеца
                                Last edited by petrg5s; 11.11.2022, 12:16.

                                Коментар

                                Working...
                                X