IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

    Ако на раването на чужди гробища му викаш лично мнение не е проблем може да продължавате, имащите ще оценят вашата загриженост за техните неволи
    Затова имащите, като не даваме пари за глупости, особено такива на които им пада цената с 10% след изкарването от склада, много роптаят на чужди гробища разни понижители с крехка психика

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Е, да ама на някой хора ни харесва, да получаваме наеми и да подобряваме качеството си на живот с тях за сметка на наемателите си
      И що си мислиш, че имам нещо против тия,които отдават имоти под наем?Щом могат да изкарват законно пари,мога само да им кажа браво.И приветствам такива хора, щото жилищата се използват по предназначение, а не са като тия, които купуват жилище , не го обзавеждат и нито живеят в него, нито го отдават под наем. И така то вече не се използва като жилище.
      Коментирам тия,които мизерстват,въпреки че могат да си позволят висок стандарт на живот. Независимо дали имат имоти или държат 1 милион в банка.За мен са мизерници.
      Last edited by mirodes; 16.10.2022, 13:34.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Откога е забранено изказването на лично мнение? А и кой е казал, че се кахърим?
        Ако на реването на чужди гробища му викаш лично мнение не е проблем може да продължавате, имащите ще оценят вашата загриженост за техните неволи
        Last edited by 6000; 16.10.2022, 13:43.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

          Нали не мислиш, че каква кола караш ти определя живота ? Моята кола също не е нова, но ми върши чудесна работа, а старите коли сме си ги докарали в БГ и ги караме там. На мен друго ми е смешно, например когато видя някоя скъпа кола паркирана в панелно гето, е на такова човече му се чудя Не визирам теб или някой от пишещите тук, разбира се
          И аз съм се чудил много на този феномен. Пред панелки в Надежда, се нагледах на артеони, тигуани от по-новите, чисто нови пежа 5008 и прочее.
          Един колега пък живее в един панеляк до едно от най-гнусните гета, ама даде за 15г. баварец от автокъща 22000лв.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            В гроба ли ще ги носи тия имоти?Егати и мизерника,вместо да си позволи висок стандарт на живот, той мизерства. Точно заради такива цените са на тези нива.Ако купуваха само хора, които искат да живеят в жилищата,цените щяха да са различни.
            Е, да ама на някой хора ни харесва, да получаваме наеми и да подобряваме качеството си на живот с тях за сметка на наемателите си

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              За съжаление познавами други такива. Квото изкарат го влагат в имоти, ремонти и т.н, сякаш катафалката има ремарке. Тези хора не могат да "живеят". Карат 15-20 год амортизирани кочини, плюскат дюнери и си броят стотинките.
              Един мой комшия има 5 апарта и кара един счупен 15 год. форд, оня ден гледам не пали, ядосва се, че е тр да се бръкне за акумулатор. За почивки и ресторанти пари не дава.
              Нали не мислиш, че каква кола караш ти определя живота ? Моята кола също не е нова, но ми върши чудесна работа, а старите коли сме си ги докарали в БГ и ги караме там. На мен друго ми е смешно, например когато видя някоя скъпа кола паркирана в панелно гето, е на такова човече му се чудя Не визирам теб или някой от пишещите тук, разбира се

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                За съжаление познавами други такива. Квото изкарат го влагат в имоти, ремонти и т.н, сякаш катафалката има ремарке. Тези хора не могат да "живеят". Карат 15-20 год амортизирани кочини, плюскат дюнери и си броят стотинките.
                Един мой комшия има 5 апарта и кара един счупен 15 год. форд, оня ден гледам не пали, ядосва се, че е тр да се бръкне за акумулатор. За почивки и ресторанти пари не дава.
                В гроба ли ще ги носи тия имоти?Егати и мизерника,вместо да си позволи висок стандарт на живот, той мизерства. Точно заради такива цените са на тези нива.Ако купуваха само хора, които искат да живеят в жилищата,цените щяха да са различни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                  Пак почнахте да се къхарите за неволите на имащите, не ги мислете все някак ще се оправят

                  Катафалката нямала ремарке, а има ли джоб за спомени???
                  Откога е забранено изказването на лично мнение? А и кой е казал, че се кахърим?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    И човек без ресурс за сериозни покупки му пляска, защото го 'топли' капиталовата,която обаче няма да ползва докато е жив. После някой наследник ще кешира без много,много да го мисли.

                    ПП Байлорде, ти беше географ - колко държави обиколи в последните 10 спокойни години. Колко ще обиколиш преди да те натисне егн-то. Айде стига вече с тези многоцифрени капиталови оценки.
                    За последните 10 ли? Гърция, Сърбия и Австрия. Наскоро, детето ми в Барселона.Като си поставя самоцел да обикалям държавите, ще пусна съответната тема. Сега съм постнал линк с анализ по темата. Що се ядосвате, незнам

                    ПП Къде в мнението ми видя капиталова оценка?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      За съжаление познавами други такива. Квото изкарат го влагат в имоти, ремонти и т.н, сякаш катафалката има ремарке. Тези хора не могат да "живеят". Карат 15-20 год амортизирани кочини, плюскат дюнери и си броят стотинките.
                      Един мой комшия има 5 апарта и кара един счупен 15 год. форд, оня ден гледам не пали, ядосва се, че е тр да се бръкне за акумулатор. За почивки и ресторанти пари не дава.
                      Пак почнахте да се къхарите за неволите на имащите, не ги мислете все някак ще се оправят

                      Катафалката нямала ремарке, а има ли джоб за спомени???

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        И човек без ресурс за сериозни покупки му пляска, защото го 'топли' капиталовата,която обаче няма да ползва докато е жив. После някой наследник ще кешира без много,много да го мисли.

                        ПП Байлорде, ти беше географ - колко държави обиколи в последните 10 спокойни години. Колко ще обиколиш преди да те натисне егн-то. Айде стига вече с тези многоцифрени капиталови оценки.
                        За съжаление познавами други такива. Квото изкарат го влагат в имоти, ремонти и т.н, сякаш катафалката има ремарке. Тези хора не могат да "живеят". Карат 15-20 год амортизирани кочини, плюскат дюнери и си броят стотинките.
                        Един мой комшия има 5 апарта и кара един счупен 15 год. форд, оня ден гледам не пали, ядосва се, че е тр да се бръкне за акумулатор. За почивки и ресторанти пари не дава.
                        Last edited by better; 16.10.2022, 11:56.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Пропуснал си да кажеш, че го казва............. брокер.
                          Аз бих го перифразирал така:

                          Гладен брокер, сделки сънува.
                          И човек без ресурс за сериозни покупки му пляска, защото го 'топли' капиталовата,която обаче няма да ползва докато е жив. После някой наследник ще кешира без много,много да го мисли.

                          ПП Байлорде, ти беше географ - колко държави обиколи в последните 10 спокойни години. Колко ще обиколиш преди да те натисне егн-то. Айде стига вече с тези многоцифрени капиталови оценки.
                          Last edited by bertram; 16.10.2022, 11:34.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                            Защо си губите времето да сравнявате края на София, и то от грешната страна, с Редута!? Красна поляна да си мери блоковете с Обеля.
                            Абе, мани, тия хора са тотално откъснати от реалността. Единият брои Красна поляна за централна зона и я сравнява с квартал с ново строителство, който го дели от широкия център бул. Ситняково на метри от мол Сердика , другия взел милиони дивидент за годината, ама го яд за 5000лв. брокерски комисион, абе жалка история.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                              "увеличение на броя сключени сделки, защото хората вече са наясно, че цените на имотите няма да се понижат"

                              https://businessnovinite.bg/nedvizhi...bilizirat.html

                              ХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХААААА
                              Пропуснал си да кажеш, че го казва............. брокер.
                              Аз бих го перифразирал така:

                              Гладен брокер, сделки сънува.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Хахахаха, добре, че циганската красна поляна е "част" от софийския център хахаха хахахаааааааа, утре ще включа навито от моята къща до св.неделя и от твоя блок до св. Неделя, за да видим кой за колко се разхожда

                                ПП Аз за десет минути пеша съм до метростанция "театрална", до "св. Неделя", не съм засичал, но утре с точност ще ги споделя за да стане точно ясно.
                                Защо си губите времето да сравнявате края на София, и то от грешната страна, с Редута!? Красна поляна да си мери блоковете с Обеля.

                                Коментар

                                Working...
                                X