IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Това пак не дава отговор на моя въпрос а именно защо се радват уважаемите "собственици" всъщност брокери, строители и банкстери.
    Make hay while the sun shines! Какво друго очаквате?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
      Много ми е интересно как хора, които твърдят, че имат много имоти и се издържат като ги отдават под наем се радват на това, че цените се качват?
      Елементарен е отговора. Покачването на цените на имотите предоставя един свеж поток от нови и стари наематели. Но.... винаги медала има две страни. Недостпъпните имоти пречат и на инвеститорите да реинвестират в нови имоти. Някои залитат в УПИ та, ниви, злато, бизнеси.... други в коини, акции...

      Коментар


      • https://www.capital.bg/biznes/imoti/...a_v_sofiia_pre griava/

        Твърдят, че семеен брутен доход от 50к на година купува апартамент за 300к. Дори да е обзаведен, а за тази цена няма такива, пак е 1050+ вноска за 30 год за 250к заем, но ще им трябват 50к самоучастие и ремонт/обзавеждане извън тези 1000лв. Е колко да им останат от тези 3600 чисти - с 2600 месечно за разходи за живот ще се зануляват постоянно, не могат да си позволят нищо повече от основното.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          https://youtu.be/pNZqk0P0bBo
          р-т Наслука,рибния
          Оо, това пък е трети ресторант, също нелош, до язовира, но в Мъртвата долина. Това изобщо не е Кайлъка. Скоро не съм ходил.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            отметна ли се от 50-то лева?
            Това е престиж, ядеш сега или гориш:-))) Пък ти си събирай пари. Кеша е цар при бързите сделки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

              По-скоро цените не включват нови играчи, а нови строители. Съответно когато предлагането изпревари търсенето ситуацията е безвъзвратен колапс на имотния пазар. За 10 години има 120к жилища в София. Накъде отиваме - призрачни блокове в стил развития соц на Китай?
              Това пак не дава отговор на моя въпрос а именно защо се радват уважаемите "собственици" всъщност брокери, строители и банкстери.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                Много ми е интересно как хора, които твърдят, че имат много имоти и се издържат като ги отдават под наем се радват на това, че цените се качват? Простете за невежеството ми, но как така ви радват повишаващите цени, след като това води до включването на нови и нови "играчи", които наводняват пазара с имоти? Ето онзи ден някой постна материал за строител, който предстои да пусне голям брой маломерки от 15кв.
                Това е все едно хотелиер да се радва, че се строят нови хотели.
                По-скоро цените не включват нови играчи, а нови строители. Съответно когато предлагането изпревари търсенето ситуацията е безвъзвратен колапс на имотния пазар. За 10 години има 120к жилища в София. Накъде отиваме - призрачни блокове в стил развития соц на Китай?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Сигурно е горе до Орбита, на язовира. Това до езерцето с водните колела е много прилично ресторантче с хубава кухня. Не знам, не съм гледал предаването, но в кухните е така. И не бива да се снима понякога. От мизерия до мизерия има разлика.
                  Който иска много изискан ресторант - да ходи в Лайф, страхотни ястия има - гурме са, но и цените са ячки. Порция филе див лаврак но да си изядеш пръстите е над 45 лв.
                  На 3ти Декември съм там, Сигнал ще пеят в ресторанта, малко забавление.
                  Да си певачка на хонорар в днешно време, управителката каза че едва успели преди време да букнат Васил Найденов. За 3 пъти по 45 мин...айде и некой бис искал 15 хил лева хонорар.
                  https://youtu.be/pNZqk0P0bBo
                  р-т Наслука,рибния

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Друго си е да каже някой специалист по всичко
                    Друго си е, няма спор.

                    Коментар


                    • Много ми е интересно как хора, които твърдят, че имат много имоти и се издържат като ги отдават под наем се радват на това, че цените се качват? Простете за невежеството ми, но как така ви радват повишаващите цени, след като това води до включването на нови и нови "играчи", които наводняват пазара с имоти? Ето онзи ден някой постна материал за строител, който предстои да пусне голям брой маломерки от 15кв.
                      Това е все едно хотелиер да се радва, че се строят нови хотели.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                        Ама цената расте:-)
                        еми ти имаше и тънка ама само за който може бързо да взима решения
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                          Ама цената расте:-)
                          отметна ли се от 50-то лева?
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                            Аз го погледнах целия анализ и щях да предположа, че се е упражнявал някой стажант. Но щом си го харесват и смятат, че трябва да се представя от името на сериозна банкова институция.... няма лошо.
                            А пък и медиите ако го завъртят в пространството и вмъкнат любимите им "каза банката", "казаха експертите", "каза главният икономист" направо си става сериозна работа.
                            Друго си е да каже някой специалист по всичко

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                              Ама това да не е на язовира горе? Щото ти каза езерото, и аз помислих, че е това малкото с водните колела в началото на парка. А ти мисля говориш за това с дървените масички на пътя срещу язовира?
                              Сигурно е горе до Орбита, на язовира. Това до езерцето с водните колела е много прилично ресторантче с хубава кухня. Не знам, не съм гледал предаването, но в кухните е така. И не бива да се снима понякога. От мизерия до мизерия има разлика.
                              Който иска много изискан ресторант - да ходи в Лайф, страхотни ястия има - гурме са, но и цените са ячки. Порция филе див лаврак но да си изядеш пръстите е над 45 лв.
                              На 3ти Декември съм там, Сигнал ще пеят в ресторанта, малко забавление.
                              Да си певачка на хонорар в днешно време, управителката каза че едва успели преди време да букнат Васил Найденов. За 3 пъти по 45 мин...айде и некой бис искал 15 хил лева хонорар.
                              Last edited by bulgarian lev; 26.11.2022, 15:31.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                Не го слушай този черногледец Роджърс, пази монетите, че събирам да ти ги купя всичките
                                Ама цената расте:-)

                                Коментар

                                Working...
                                X