IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Досега колко неща прие от Новия след Ковиден така да го наречем ,период,та сега за една касова бележка ще се излагаме.
    Тия отгоре си имат учебници написани как да те дърпат за конците,бавно,полека,то си е цяла наука.
    След няколко години,ще ходиш пеша и ще си по щастлив от сега,така са го замислили,даже и пържилата ти след 10 години ще е от епруветка,и пак ще се кефиш,ще си викаш ,ей какви сме били лоши да убиваме животни к да ядем пържолки.
    Аз и сега ходя пеша, защото чакам водна помпа за Ягуара вече 7-ми месец поради прекъснато производство и съм много щастлив, ако забавят доставката още, защото трябва да дам 5000 лири, когато дойде. Хубаво е човек нищо да не притежава, единствено никой друг да не му ползва обувките.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Как си го представяш това, което е по-нелепо и от идването на червените кхмери на власт, за да дадат на всекиго възможност да си засади домати? Пазарът и сега е толкоз крив от тоталната намеса на държавата в него като икономическа концепция - говоря за Европа, че остава само и кварталният да идва и да ми прибира касовата бележка от "Фантастико".
      Досега колко неща прие от Новия след Ковиден така да го наречем ,период,та сега за една касова бележка ще се излагаме.
      Тия отгоре си имат учебници написани как да те дърпат за конците,бавно,полека,то си е цяла наука.
      След няколко години,ще ходиш пеша и ще си по щастлив от сега,така са го замислили,даже и пържилата ти след 10 години ще е от епруветка,и пак ще се кефиш,ще си викаш ,ей какви сме били лоши да убиваме животни к да ядем пържолки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Което е абсолютен парадокс и показва колко набалончено е тук
        А и надали в Лисабон 30 процента от жилищата са необитаеми.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
          Цените на жилищата в Лисабон са колкото на тези в София!!!!!
          Което е абсолютен парадокс и показва колко набалончено е тук

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Цените на жилищата в Лисабон са колкото на тези в София!!!!!
            Ти знаеш ли колко струва една газирана вода в Гана????

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
              Цените на жилищата с нов рекорд

              https://fakti.bg/imoti/720679-cenite...a-s-nov-rekord
              Цените на жилищата в Лисабон са колкото на тези в София!!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                Облекчения могат да се приемат само за основно жилище всичко друго ще е под ножа!
                Как си го представяш това, което е по-нелепо и от идването на червените кхмери на власт, за да дадат на всекиго възможност да си засади домати? Пазарът и сега е толкоз крив от тоталната намеса на държавата в него като икономическа концепция - говоря за Европа, че остава само и кварталният да идва и да ми прибира касовата бележка от "Фантастико".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                  Цените на жилищата с нов рекорд

                  https://fakti.bg/imoti/720679-cenite...a-s-nov-rekord
                  Португалците не ги мисли.
                  Там нали ти писа Селенка,Испания,Португалия комунизма ще ги котка даже може и да им замразят ипотеките,ама у нас?
                  Нали видя какво стана с горивата,колко късно въведоха облекчението .
                  Гледай мача у нас ,щото банкстерите дерат кожи.

                  Коментар


                  • Цените на жилищата с нов рекорд

                    https://fakti.bg/imoti/720679-cenite...a-s-nov-rekord

                    Коментар


                    • https://mobile.frognews.bg/article/255473/

                      Шок новина !

                      Скочиха лихвите за физически лица в някои банки 1
                      3219
                      14.10.2022

                      Почна се и у нас !

                      Семейството на Красимира не може да си позволи по -висока вноска по ипотечния заем !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        О, не знаех, че подобно решение зависи от вас, но щом сте сложили удивителен знак Ви вярвам
                        ЕЦБ се готви да затяга, а ти очакваш облекчения! Гладна кокошка просо сънува. Аз също не мисля, че това зависи от мен, но ти казвам какво ще стане! Но ти си мечтай, и се самозаблуждавай.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          погледни 2021. Q3 vs 2022.Q3
                          за Q4 ще изчакаме,но мисля ще е по 2021
                          Бертрам и какво, ако цифрата за Q4 е по ниска???

                          В 2021 бяха прехвърлени доста продажби от 2020 което доведе до изкривяване на статистиката

                          Виж ако паднат под 2019-та ето тогава вече ще е интересно
                          Last edited by 6000; 15.10.2022, 00:28.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                            Облекчения могат да се приемат само за основно жилище всичко друго ще е под ножа!
                            О, не знаех, че подобно решение зависи от вас, но щом сте сложили удивителен знак Ви вярвам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Проблем си е.

                              А се говори и за общи евромерки в тази насока …

                              Много е сложно да обясняваш, че ако дойде сериозен финансов апокалипсис всички режем клона, на който седим.

                              Но не съм в ничия глава и всеки има право на надежда.
                              Облекчения могат да се приемат само за основно жилище всичко друго ще е под ножа!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Проблем си е.

                                А се говори и за общи евромерки в тази насока …

                                Много е сложно да обясняваш, че ако дойде сериозен финансов апокалипсис всички режем клона, на който седим.

                                Но не съм в ничия глава и всеки има право на надежда.
                                + 1. Съгласна , така си е.

                                Коментар

                                Working...
                                X