IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

    На работа ходят бедните. Аз съм шефче и прибирам печалбата. Не ги разбираш тия неща
    Ха ха .измислен фейк герой..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Е, как да решим да продадем нашата къща, която сме закупили за 34000$ през 2002-ра , сега за същата сума, вмести 370000€, каквато е пазарна цена в момента, при тогавашна цена на самун хляб за 40ст. Всъщност, забелязвате ли, че стотинките все повече изчезват:::?
      Искам да я обявиш на обява за 370000 евро и с нотариус да проследим огледите,офертите и кой на колко ще купи?
      Айде ,давай да видим че на плюнки и калкулатори и това е малко ,ама само тъпотии до безкрай,абре изобщо осъзнаваш ли какво си написал ?
      Май не

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        https://www.investor.bg/a/538-pazari...peyskite-borsi

        Догодина ще е сеч...

        Очакванията за лихвите през 2023 г. повлякоха надолу европейските борсиИнвеститорите бяха повлияни и от новините от Японската централна банка
        пак ли "догодина"
        вече шеста година
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dimmas Разгледай мнение

          Като гледам как пишеш , си в някаква утопия за цени, които всички знаем , че няма как да се случат. И аз чакам да си купя къща в центъра за 30 000 долара (както баща ми купи) през 99г. ама уви...такива цени продължавам да не виждам
          Е, как да решим да продадем нашата къща, която сме закупили за 34000$ през 2002-ра , сега за същата сума, вмести 370000€, каквато е пазарна цена в момента, при тогавашна цена на самун хляб за 40ст. Всъщност, забелязвате ли, че стотинките все повече изчезват:::?

          Коментар


          • https://www.investor.bg/a/538-pazari...peyskite-borsi

            Догодина ще е сеч...

            Очакванията за лихвите през 2023 г. повлякоха надолу европейските борсиИнвеститорите бяха повлияни и от новините от Японската централна банка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              даже и да не им ги конфискуват - ползването на тия имоти става изключително трудно, защото пътуването се оскъпи в пъти
              Така е, тези ми казаха, че на двамата им излязло 6к евра пътуването до тук.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Нито са 30% необитаеми, нито населението на София се е увеличило с 70 хиляди за 30 години... Всъщност населението на София за 30 години горе долу се е удвоило....:-)
                5 млн повече в Токио като процент са МНОГО по-малко увеличение за населението от това в София :-) Друг е въпроса, че населението му е минало покрай 30 милиона.....аха, аха и ще ги стигне около 3500 година....:-)
                Хахаха.Не се удвоило ,а утроило населението на столицата на държавата с най-бързо намаляващото население в света.
                То хубаво ги говориш тия работи, ама нещо няма ли доказателства да предстаставиш?Докажи,че населението на София в момента е 2,3 милиона.
                Аргумента с увеличеният брой автомобили не го приемам,щото в нашия град населението драстично намаля, а автомобилите се увеличиха в пъти и сега навсякъде е претъпкано с автомобили и трудно се намира място за паркиране.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Глупости са това, при нас 2 ма продадоха и то като свалиха с 30%. Руснаците купуват в Анталия. Според моите съседи (които продадоха), въпрос на време е да им конфискуват имотите в ЕС.

                  https://www.pariteni.bg/novini/imoti...turciia-244430
                  даже и да не им ги конфискуват - ползването на тия имоти става изключително трудно, защото пътуването се оскъпи в пъти
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    гледам и на теб ти свърши работното време и сега си многоцифрен имотен мелеонер
                    На работа ходят бедните. Аз съм шефче и прибирам печалбата. Не ги разбираш тия неща

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      https://www.investor.bg/a/534-novini...
                      България
                      е сред страните на засилен интерес за покупка на имот от руснаци, твърдят руски брокери
                      айде и тия сега
                      ми накавръка кога?
                      Глупости са това, при нас 2 ма продадоха и то като свалиха с 30%. Руснаците купуват в Анталия. Според моите съседи (които продадоха), въпрос на време е да им конфискуват имотите в ЕС.

                      https://www.pariteni.bg/novini/imoti...turciia-244430

                      Коментар


                      • Март 2013 та купих, амо е вярно това, знчи съм ударил баш дъното.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
                          Песимиста е милионер (вероятно и мулти). Местен феодал и бохем. А вие завиждате зад бюрото на държавната службичка.
                          гледам и на теб ти свърши работното време и сега си многоцифрен имотен мелеонер
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Абсолютно сериозно...Гледам само Токио, а не страната като цяло. Наем капе през периода прилично....Акциите Никей е много по-зле....ДЦК-та на минус лихва и т.н.....
                            Най-добре представилото се нещо за периода са точно имотите ....:в големите градове/столицата -) Разбирам, че е шок за повечето, но е факт :-)
                            При имотите има инерция. 2020 г като развъртяха принтера, първо дръпна криптото, после пазарите, 1 год след това храните и чак след 2 год имотите. Съвсем логично е, и спада да е в същата последователност.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Неее, аз съм обикновен селски келнер от Радомир, който иска да запази бакшишите си от обезценка...нищо повече... ..., а милионери скоро всички ще бъдем :-)
                              На повечето не им се връзвам, все пак от 6 години рутят цените ....свикнал съм им....безкрайно ми е смешно, че продължават след всичко процентно случило се през годините
                              Десет години в частния сектор толко много се бъхтих да стана бай Иван Млад Милионер... а скоро всеки втори със собствено жилище гордо ще се пъчи със същия авторитет Съсипаха я тая държава.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение
                                Песимиста е милионер (вероятно и мулти). Местен феодал и бохем. А вие завиждате зад бюрото на държавната службичка.
                                Неее, аз съм обикновен селски келнер от Радомир, който иска да запази бакшишите си от обезценка...нищо повече... ..., а милионери скоро всички ще бъдем :-)
                                На повечето не им се връзвам, все пак от 6 години рутят цените ....свикнал съм им....безкрайно ми е смешно, че продължават след всичко процентно случило се през годините

                                Коментар

                                Working...
                                X