IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    Ей за тва те трият.

    Здраве и късмет през новата 2023г
    винаги съм знаел, че модераторите са квартиранти и обитатели на децки
    но не разбирам, защо толко се напрягат
    Last edited by ratten; 01.01.2023, 19:14.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

      Все още съм в хотела. Според мен не заслужава 5*. Не съм нервен, но ме дразни модератора дето избирателно трие само мои коментари.

      Лошото е, че няма сняг в Банско и се чудя къде да се разхождаме. Утре може би ще се упътиме към Тасос или Амулиани.

      ===2029===

      Поне за имоти не се нервирам, за разлика от доста квартиранти и обитатели на деЦки.
      Понякога покрай твоите коментари се трият и моите, но не е без причина! Доста неприятно кълнеш модераторите!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

        Все още съм в хотела. Според мен не заслужава 5*. Не съм нервен, но ме дразни модератора дето избирателно трие само мои коментари.

        Лошото е, че няма сняг в Банско и се чудя къде да се разхождаме. Утре може би ще се упътиме към Тасос или Амулиани.

        ===2029===

        Поне за имоти не се нервирам, за разлика от доста квартиранти и обитатели на деЦки.
        Ей за тва те трият.

        Здраве и късмет през новата 2023г

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          За мен евтин имот означава 1500€ на квадрат максимум и то на добра локация. Мечта. Това не виждам как ще стане.
          И аз не виждам как ще изработиш трилионите дето ти се наляха образно казано докато си седеше у вас до оня ден .Нали не го приемай 1:1.
          Така че как ще стане,ще стане защото в момента ти не знаеш утре кое,колко ще струва това не нормално казват му ценова стабилност.За да е налице се иска спад на всичко.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            За мен евтин имот означава 1500€ на квадрат максимум и то на добра локация. Мечта. Това не виждам как ще стане.
            1500 е много постижима цел. Ако искаш на докторската за 1500 ще трябва да има МЯУ, а инак в други що годе нормални квартали 1500 е доста над себестойността на новото, а както всички знаем има моменти да се чисти около, че и под себестойност.


            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

              Я кажи как беше на 5* звездния лукс, че нещо нервен ми се виждаш?
              Все още съм в хотела. Според мен не заслужава 5*. Не съм нервен, но ме дразни модератора дето избирателно трие само мои коментари.

              Лошото е, че няма сняг в Банско и се чудя къде да се разхождаме. Утре може би ще се упътиме към Тасос или Амулиани.

              ===2029===

              Поне за имоти не се нервирам, за разлика от доста квартиранти и обитатели на деЦки.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                Нормално е да се объркаш, само не забравяй да си плащаш наема навреме, че някои хазяи хич не обичат да ги разтакават наемателите.
                Я кажи как беше на 5* звездния лукс, че нещо нервен ми се виждаш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  https://www.facebook.com/1330188264/...TAmGrrDWhUBFl/

                  Айде ЧНГ!
                  2023 година много хора ще научат че цените на НИ не се движат само нагоре,ще го научат по трудния начин!
                  Във видеото !
                  За мен евтин имот означава 1500€ на квадрат максимум и то на добра локация. Мечта. Това не виждам как ще стане.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                    Обърках те със прероден КараКольо Касапина от миналата година, оня до Балчишкото летище.
                    Та ти си бил Редутския Адрол=Лорда31 ? Не можем ви запомни от тия смени на профилите.
                    Нормално е да се объркаш, само не забравяй да си плащаш наема навреме, че някои хазяи хич не обичат да ги разтакават наемателите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от baba_meca Разгледай мнение

                      В момента тече възстановяване на част от Украйна--това е частта завзета от руснаците(Мариупол например) и до там БГ фирми нямат достъп, няма и да имат такъв. За останалата част засега нищо не се знае. Дори не се знае дали ще я има Украйна и колко хора ще останат живи и ще останат да живеят на тая територия. Със сигурност много ще опитват да си останат емигранти. Твоите разсъждения са като на оня дето е сложил тигана на котлона, а рибата още плува в морето...
                      Същото важи за Вашия коментар. Нима ще изоставят Лвов, Одеса, Киев? Тези 10 месеца нищо ли не научихте?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                        Има и друг момент. По повод на зеленото, ако приключи конфликтът в Украйна - всички строители ще хукнат натам. Инвеститорите ще трябва сами да си зидат. Някои тук ще редят бордюри.
                        В момента тече възстановяване на част от Украйна--това е частта завзета от руснаците(Мариупол например) и до там БГ фирми нямат достъп, няма и да имат такъв. За останалата част засега нищо не се знае. Дори не се знае дали ще я има Украйна и колко хора ще останат живи и ще останат да живеят на тая територия. Със сигурност много ще опитват да си останат емигранти. Твоите разсъждения са като на оня дето е сложил тигана на котлона, а рибата още плува в морето...

                        Коментар


                        • ЧНГ, колеги! Да сте живи и здрави, новата 2023 да донесе на всеки радост, щастие, успехи и сбъднати мечти! Нека НИ все така бъдат ваша страст и да ви донесат много вълнения, добри възможности и хубави емоции.

                          Коментар


                          • https://www.facebook.com/1330188264/...TAmGrrDWhUBFl/

                            Айде ЧНГ!
                            2023 година много хора ще научат че цените на НИ не се движат само нагоре,ще го научат по трудния начин!
                            Във видеото !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                              Струва ми се, че украинците, ако зависи от тях, няма да дадат контракт на бг фирма. Картонаджии, плочкаджии, водопроводчици и ел. техници си докарват много добре при нас, ако има редовна работа, така че не очаквам кой знае колко желаещи да се включат през западна фирма. Пък и рискуват да ги поопердашат някъде из Украйна, украинците нямат много причини да ни се радват.
                              Ако тръгнат да възстановяват Украйна, това ще е терен за трилиони долари. Ако остане нещо от Украйна, разбира се, и ако не се случи Западът да й обърне гръб. Това ще засмука всичко годно да държи чук и пирони, най-вече поляци и румънци. Ако не остане нищо от Украйна - пак е същото, поляците ще източат средствата на Европа и немският бюргер ще шляпа по сандали и лете, и зима.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                                Има и друг момент. По повод на зеленото, ако приключи конфликтът в Украйна - всички строители ще хукнат натам. Инвеститорите ще трябва сами да си зидат. Някои тук ще редят бордюри.
                                Струва ми се, че украинците, ако зависи от тях, няма да дадат контракт на бг фирма. Картонаджии, плочкаджии, водопроводчици и ел. техници си докарват много добре при нас, ако има редовна работа, така че не очаквам кой знае колко желаещи да се включат през западна фирма. Пък и рискуват да ги поопердашат някъде из Украйна, украинците нямат много причини да ни се радват.

                                Коментар

                                Working...
                                X