IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Invmert Разгледай мнение
    След данните за броя продажби се наблюдава интересен феномен. През всички наблюдавани години от 2007 година досега, броят годишни продажби се подрежда така:

    Класиране по брой продажби:
    Q4
    Q2
    Q3
    Q1

    Няколко примера с произволно избрани години:

    Година, тримесечие: Брой продажби:
    2008.Q4 13025
    2008.Q2 10980
    2008.Q3 8866
    2008.Q1 8035
    2016.Q4 8428
    2016.Q2 6830
    2016.Q3 6073
    2016.Q1 5149

    Аномалия беше 2020 година, където подреждането беше различно:

    Година, тримесечие: Брой продажби:
    2020.Q4 9550
    2020.Q3 6969
    2020.Q2 6352
    2020.Q1 5285

    Но аномалия е и 2022 година:

    Година, тримесечие: Брой продажби:
    2022.Q2 9763
    2022.Q4 9668
    2022.Q3 7402
    2022.Q1 7268

    За пръв път досега (от 2007 година), Q4 не е лидер по продажби.
    Сещай се защо?
    Има и друго ако видиш графиките на златото то е растящо стабилно преди дадена криза и по време на самата криза .
    С имотния пазар корелира обратно когато златото се вдига успоредно с развиващата се криза имотните пазари страдат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Не те разбирам ! Трябвало е да му се подигравам и аз, ли или е трябвало да го защитавам ? Естествено ,че не съм се намесвала още по-малко пък съм хихикала !!! Разбира се ,че ще му се чудя на двойният стандарт във възприятията ,ти какво очакваш ?!!!
      Айде казаха ти да не спамиш, аман от вас вече разкарайте се че само тъпотии ръсите...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        Кавръчето е много открит и си споделя. Ти какво правеше, когато той беше обект на грозни подигравки по линия на несполуките в семейния живот - неща, които се случват на много хора и по никой начин не им е мястото тук. Ще ти кажа - хихикаше кротко отстрани в относителна анонимност и гледаше в другата посока (където беше и по време на грозните сцени в друг форум с други участници). После му се чудите. Аз всъщност му се чудя защо ви слиза на нивото.
        Не те разбирам ! Трябвало е да му се подигравам и аз, ли или е трябвало да го защитавам ? Естествено ,че не съм се намесвала още по-малко пък съм хихикала !!! Разбира се ,че ще му се чудя на двойният стандарт във възприятията ,ти какво очакваш ?!!!

        Коментар


        • След данните за броя продажби се наблюдава интересен феномен. През всички наблюдавани години от 2007 година досега, броят годишни продажби се подрежда така:

          Класиране по брой продажби:
          Q4
          Q2
          Q3
          Q1

          Няколко примера с произволно избрани години:

          Година, тримесечие: Брой продажби:
          2008.Q4 13025
          2008.Q2 10980
          2008.Q3 8866
          2008.Q1 8035
          2016.Q4 8428
          2016.Q2 6830
          2016.Q3 6073
          2016.Q1 5149

          Аномалия беше 2020 година, където подреждането беше различно:

          Година, тримесечие: Брой продажби:
          2020.Q4 9550
          2020.Q3 6969
          2020.Q2 6352
          2020.Q1 5285

          Но аномалия е и 2022 година:

          Година, тримесечие: Брой продажби:
          2022.Q2 9763
          2022.Q4 9668
          2022.Q3 7402
          2022.Q1 7268

          За пръв път досега (от 2007 година), Q4 не е лидер по продажби.

          Коментар


          • https://tbibank.bg/lichno-bankirane/...bi-neon-karta/

            Банките взеха вече и лихви да дават по разплащателните сметки +20 кинта за добре дошъл ха ха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Залагам на хиперинфлация , ама такава , скрита ......
              нищо Хипер не може да скриеш в гардероба или заметеш под килима уви
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                оляха се с печатницата и затова отложиха срива, но на цената на сеирозна инфлация

                ако пуснат печатницата ПРЕДИ да са сринали кулата от карти, не ни чака нищо добро - хиперинфлация и колапс на икономиките

                затова си мисля, че ще душат икономиката поне 2-3 години с високи, а после умерени лихви, но няма да оставят хиперинфлацията да разсипе долара, еврото, паунда и франка

                отпуснат ли юздите сега/скоро смятай, че коня ще препусне така, че неиминуемо ще обърне каруцата

                лично за мен големият въпрос е не дали, а кога ще започнат фалити на големи кухи компании, че защо не и държави.
                Залагам на хиперинфлация , ама такава , скрита ......

                Коментар


                • Ако обичате да не спамите темата с личните си отношения.
                  रादोस्त

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                    И мен и Купата и Песи и Лева и още много други. Направи ми впечатление и друго, значи той може да споделя за нас какво имаме, какво нямаме , какво правим ,но за него ако се говори е лошо възпитание. Странно поведение
                    Теб пък кой те пита за каквото и да било ?Къде си тръгнала да се обаждаш в чужд разговор ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                      Каврък цитирам те тебе за парите които ти си споделял тук във Форума

                      Разликата е че преди се хвалеше с тия пари как можеш да си купиш какъв си поискаш двустаен, а сега те е срам да ги кажеш че стигат зорлем за гараж.

                      ОК ще се съобразя с това и няма повече да те цитирам, но за горното се сърди на ментора ти не на мене. Мене ако ме беше слушал сега щеше да имаш най малко капиталова х2
                      Виж какво няма смисъл да говорим какво е било,каквото било,било..сега ако идеята ти е да се заяждаш това е друга тема

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        И мен и Купата и Песи и Лева и още много други. Направи ми впечатление и друго, значи той може да споделя за нас какво имаме, какво нямаме , какво правим ,но за него ако се говори е лошо възпитание. Странно поведение
                        Кавръчето е много открит и си споделя. Ти какво правеше, когато той беше обект на грозни подигравки по линия на несполуките в семейния живот - неща, които се случват на много хора и по никой начин не им е мястото тук. Ще ти кажа - хихикаше кротко отстрани в относителна анонимност и гледаше в другата посока (където беше и по време на грозните сцени в друг форум с други участници). После му се чудите. Аз всъщност му се чудя защо ви слиза на нивото.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                          Мене ако ме беше слушал сега щеше да имаш най малко капиталова х2
                          И мен и Купата и Песи и Лева и още много други. Направи ми впечатление и друго, значи той може да споделя за нас какво имаме, какво нямаме , какво правим ,но за него ако се говори е лошо възпитание. Странно поведение

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                            На тебе не ти пречеше да предвещаваш срив кога печатницата работеше на на бързи обороти сега си почнал да ни обясняваш кое как и що било

                            Ти вярваш ли че печатницата няма да бъде пусната най късно следващата година?
                            оляха се с печатницата и затова отложиха срива, но на цената на сеирозна инфлация

                            ако пуснат печатницата ПРЕДИ да са сринали кулата от карти, не ни чака нищо добро - хиперинфлация и колапс на икономиките

                            затова си мисля, че ще душат икономиката поне 2-3 години с високи, а после умерени лихви, но няма да оставят хиперинфлацията да разсипе долара, еврото, паунда и франка

                            отпуснат ли юздите сега/скоро смятай, че коня ще препусне така, че неиминуемо ще обърне каруцата

                            лично за мен големият въпрос е не дали, а кога ще започнат фалити на големи кухи компании, че защо не и държави.
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Не става въпрос за това изобщо кой какво да слуша.
                              Говорим за това че си позволяваш да коментираш кой с какви пари разполага,какво има или какво няма ,и още куп неща които са лични и които коментирайки издава лоша култура,ти да си чул аз да се интересувам кой какви пари има,или да го питам какво има ,какво да прави с тях или кой да слуша ?
                              Това е анонимен форум и е абсолютно безмислвно да се обсъждат тези неща просто защото всеки анонимен може да си разправя каквото му дойде ,да лъже и да си измисля
                              Каврък цитирам те тебе за парите които ти си споделял тук във Форума

                              Разликата е че преди се хвалеше с тия пари как можеш да си купиш какъв си поискаш двустаен, а сега те е срам да ги кажеш че стигат зорлем за гараж.

                              ОК ще се съобразя с това и няма повече да те цитирам, но за горното се сърди на ментора ти не на мене. Мене ако ме беше слушал сега щеше да имаш най малко капиталова х2

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                                Никой не те кара да ме слушаш. Слушай си Бертрама там е сигурна работата

                                Такива като мене ги пропускай
                                Не става въпрос за това изобщо кой какво да слуша.
                                Говорим за това че си позволяваш да коментираш кой с какви пари разполага,какво има или какво няма ,и още куп неща които са лични и които коментирайки издава лоша култура,ти да си чул аз да се интересувам кой какви пари има,или да го питам какво има ,какво да прави с тях или кой да слуша ?
                                Това е анонимен форум и е абсолютно безмислвно да се обсъждат тези неща просто защото всеки анонимен може да си разправя каквото му дойде ,да лъже и да си измисля

                                Коментар

                                Working...
                                X