IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.bloombergtv.bg/a/8-novin...ra-prez-2023-g

    Паричните потоци заминават в друга посока
    Търсенето на дълг в Европа вече е половин трилион долара през 2023 г.

    Традиционните инвеститори вече започват да заемат мястото на ЕЦБ на дълговите пазари

    Коментар


    • https://imoti.info/obiava/95591560/p...se-retargeting

      Още спекуланти държали празни жилища почват да излизат на пазара

      Офис за правни услуги Абрашев предлага за продажба два двустйани апартамента на различни етажи, със сходни квадратури и площ, но със различни разпределения. Разположени в квартал Манастирски ливади Запад, имотите се намират в затоврен комплекс, на една от най-предпочитаните улици в района, предлагаща директен излаз на бул. България и бул. Братя Бъкстон . В сграда с АКТ 16, от 2015 година.

      Пакетна цена за двата имота 220 000хил. евро с включено ДДС и с възможност за коментар.

      Коментар


      • Има ли някой наблюдения как се отразиха украинците на пазара? Има ли повишение на наемите или много сделки с украинци, прибрали валута в брой или злато и отпрашили далеч от опита за СССР 2.0? Мернах някъде, че в Полша определено се е усетило, но не твърде много, защото масово били хора с по-скромни възможности.

        Коментар


        • https://imoti.info/obiava/24298783/p...se-retargeting

          Eй този хубавец месец или два искаше 100 000 евро за апартамента ,сега е свалил за 87 000 евро

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Ходил ли си в Черна Африка ? Джони да ти разкаже... Не съм виждал по-усмихнати искрено хора... Бедни но щастливи.....много бедни не от туристическите трипове...
            В интерес на истината трябва да си говорил с африканци, за да разбереш защо са усмихнати и щастливи, а в същото време не са доволни от живота си, много странна комбинация са наистина. Благодарят, че са се събудили живи и здрави, че всички в семейството са добре, в същото време живота им е тежък, а вече имат достатъчно контакти в Близкия Изток и Европа, за да знаят, че не навсякъде е така.
            От африканците честно казано нямаме какво да вземем от тая гледна точка - една проста благодарност за поредния даден ден - да, задължително, това е есенцията на щастливия живот, но оттам нататък според мен са със сбъркана пирамида на потребностите, с неработещи отдавна вече порядки, твърде много значение за клан/род/племе и отдаване на важност на междуособици отпреди 2 века (и повече).
            Идеална комбинация не съществува, но се възхищавам на турците за работливостта и смирението, с което живеят живота си, на западняците за интелекта и склонността да търсят красивото, на азиатците за колективния дух и в същото време на американците за индивидуализма.
            Истината, както обикновено, е в баланса между всичко, за което се пише на последните 2 страници - и да се хапне, пийне и чукне, и да се попътува, и да се побачка, и да отдели няколко дни през годината да си чешеш топките, и да се доброволства и помага на нуждаещите се, и на море да се отиде, и в мола да прекараш няколко часа, да пиеш едно гранде кафелатечичечино за 8 лв., за видиш, че не си струва, пък да си купиш хубави дънки и добри обувки, щото заслужаваш. Нито робия на апартаменти, нито робия на работа, нито робия на лежане по цял ден.

            Коментар


            • https://www.iol.co.za/property/homeo...a-11e5e0f7a503
              И в Южна Африка болка за собствениците

              Коментар


              • https://nltimes.nl/2023/01/11/housin...es-netherlands

                Айде и Нидррландия на тезгяха на спадовете

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  След последния ми разговор с дъщеря ми да ти кажа засега съм спокоен.
                  Добре се развива,сама изяви желание да дойде в България лятото.Стана вече голяма,гаджета са и в главата,преди за рождения и ден задълже бях там ,само един съм пропуснал защото бяха тук и веднага заминаха ,нямах и отпуска вече,сега ми вика тати вече съм голяма искам с приятелки не е проблем и да дойда аз, и после да се чуем,напролет живи и здрави ваканцията ще се видим,трудно е спор няма,но бившата и нейния мързел не го пожелавам и на най големия си враг да ти кажа.
                  Казвал съм ти много пъти и 100 жени да имаш гледай децата,те са богатство ,да са добре ,да ги подкрепяш дори не материално само,с думи ,с присъствие,с опит,да имат сила да се борят с живота...това е,в моя казус тежки решения съм взимал,от най лошото избрах най малко лошото иначе щяхме всички да потънем в кавги,съдилища,и тотален срив на психиката и на дете и на всичко.
                  Дори и малкия,брат и и той хубаво, живо дете расте,казвал съм и ще го обичаш,ще го уважаваш,от една майка сте .И тя слуша,онзи малкия и той търчи след нея..
                  Такива са нещата,някой ден ще пием по едно за здраве...
                  "Децата са гости" казваше навремето баба ми ! Струва ми се ,че сега доста се преекспонира със "грижата" и правата на децата . Но това е една тема , ум да ти зайде , ако ни налазят мамите или "татитата" ще стане грозно .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Там изобщо понятията за бедност и богатство са съвсем различни от тук.
                    Отиди в столицата на Руанда Кигали- по-чист град няма и в Швейцария, a са бедни и жертви на геноцид и какви ли не издевателства.
                    Да бе джонка , Песимиста изкривява написаното от мен . Та идеята ми е ,че човек трябва да се лишава , здравословно е , да се лишава от безсмислието .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Ходил съм и за съжаление там където бях имаше бедстващи хора . Беден е едно , бедстващ е друго .
                      Там изобщо понятията за бедност и богатство са съвсем различни от тук.
                      Отиди в столицата на Руанда Кигали- по-чист град няма и в Швейцария, a са бедни и жертви на геноцид и какви ли не издевателства.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Ходил ли си в Черна Африка ? Джони да ти разкаже... Не съм виждал по-усмихнати искрено хора... Бедни но щастливи.....много бедни не от туристическите трипове...
                        Ходил съм и за съжаление там където бях имаше бедстващи хора . Беден е едно , бедстващ е друго .
                        ПП В България бедстващи хора има сега-забравени от бога , от родата, от децата и пак по кофите има храна Но едно време не е имало ,земя плодородна , климат убав , семейства по 6-12 човека.
                        ПП У Африка по кофите храна няма !
                        Last edited by pa4anga; 11.01.2023, 23:35.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Четене с разбиране бе аланколу , казах коптора за живеене .Стойността на живуркането е да разбереш кво е да живееш а не да си роб я на имот я на ядене и ебане я на нещо друго . Ти все си си роб . Ма викаш като си роб поне да ядеш боклук и да ебеш боклук . Екстра !
                          Повечето новобогаташи , западняци казват ,че най щастливи са били като са бедни . Тъпаци ниедни
                          Ходил ли си в Черна Африка ? Джони да ти разкаже... Не съм виждал по-усмихнати искрено хора... Бедни но щастливи.....много бедни не от туристическите трипове...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Повечето новобогаташи , западняци казват ,че най щастливи са били като са бедни . Тъпаци ниедни
                            А пропуснал съм, сори, гледам Рм - Валенсия и чета на диагонал с леееко замъглен поглед.
                            Last edited by better; 12.01.2023, 00:55.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              какво става, бутнахте ли ги?
                              Ти па стига си гледал сеир. Удри едно рамо на Песито, че остана сам тука на амразурата да брани туулите, жал ми става вече за него.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Ами лошо ли е? Човек квото види, хапне, пийне.... ебне, тва му остава. Да станеш роб на бамка за 30 год и да си стоиш вкъщи, по-добре ли е?
                                Четене с разбиране бе аланколу , казах коптора за живеене .Стойността на живуркането е да разбереш кво е да живееш а не да си роб я на имот я на ядене и ебане я на нещо друго . Ти все си си роб . Ма викаш като си роб поне да ядеш боклук и да ебеш боклук . Екстра !
                                Повечето новобогаташи , западняци казват ,че най щастливи са били като са бедни . Тъпаци ниедни

                                Коментар

                                Working...
                                X