IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

    Аидееееееееееее ,сега и брокер на имоти ме назначи.
    Когато фирма се премести в бг заради данъците кака пак е зад тази фирма и тогава има нужда от счетоводител - и кака праща клиенти . Но на читави сътрудници.

    Кака отваря и работни места. Ти колко работни места създаде какин? Нека позная едно число/цифра - 0.
    Айде чао какин.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

      Какин това си е лично твой проблем. Да си чукнал 50те и да си просиш “консултации” за по 50 лв. и да препитваш участниците за басове също не е някакъв особен принос.

      Имоти имам в две държави. Когато някой има интерес да купи по иберията винаги съм на линия и за съвет. Не изпросен и не за 50 лв.

      Какво ти си чул или видял не ме касае. Ако имаше милиграм мозък можеше да те залея с клиенти и то платежоспособни щото сума ти испанци накупиха втори имот в бг и сега си скубят косите как да се отърват от “инвестицията” и то на безценица, но ти си глупав и не оценяваш околните.

      Не веднъж тук са се коментирали имоти, които “кака” дискретно е пуснала да се продават. Просто не си знаел. А не си знаел защото не е нужно да се шуми за всичко.
      Аидееееееееееее ,сега и брокер на имоти ме назначи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev1111

        Кака тая тема е съдадена да обменяме мнения, информация , и съвети по иконмически въпроси.Ти освен да обиждаш и да дрънкаш глупости друго не правиш.Не видях едно смислено изречение по темата.Не ти е мястото тука.Бегай в темата за жените.
        Какин това си е лично твой проблем. Да си чукнал 50те и да си просиш “консултации” за по 50 лв. и да препитваш участниците за басове също не е някакъв особен принос.

        Имоти имам в две държави. Когато някой има интерес да купи по иберията винаги съм на линия и за съвет. Не изпросен и не за 50 лв.

        Какво ти си чул или видял не ме касае. Ако имаше милиграм мозък можеше да те залея с клиенти и то платежоспособни щото сума ти испанци накупиха втори имот в бг и сега си скубят косите как да се отърват от “инвестицията” и то на безценица, но ти си глупав и не оценяваш околните.

        Не веднъж тук са се коментирали имоти, които “кака” дискретно е пуснала да се продават. Просто не си знаел. А не си знаел защото не е нужно да се шуми за всичко.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

          То оставаше и цифрите да не познават.Правиш ли разлика между число и цифра.Цифрите са 10 а числата безброй.
          Щом и като те бъзикат пак не си чат работата е ясна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

            Числата или цифрите? Аз нямам претенции. Не гоня никого за басове и консултации. Слушам интересни разговори. Те така.

            Ратко си кътка маломерките и други активи. И доколкото го следя си се развива човека. Не ви знам какво точно делите. От мене лека.
            То оставаше и цифрите да не познават.Правиш ли разлика между число и цифра.Цифрите са 10 а числата безброй.
            Last edited by nradev1111; 01.07.2024, 05:29.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
              Целта на тези задачки-закачки не е да замествате във формули, а да разберете смисъла. Примерно първото нещо, което ви говори условието на тази конкретна задача, още преди да изчислявате резултата, е че справедливата цена на тази облигация е по-ниска от номинала. Защо е така - остава за домашно.
              Колкото до това дали се използва в практиката - няма как да си сериозен инвеститор в ценни книжа (включително и държавни) без тази база.
              Тука всички са велики финансисти и макро икономисити и инвеститори-мелеонери. Ти сега си седнал да издребняваш
              Last edited by nradev1111; 01.07.2024, 00:32.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                Числата или цифрите? Аз нямам претенции. Не гоня никого за басове и консултации. Слушам интересни разговори. Те така.

                Ратко си кътка маломерките и други активи. И доколкото го следя си се развива човека. Не ви знам какво точно делите. От мене лека.
                Нищо не делиме.Понеже ми се подиграва и реших да му затворя устата.А маломерките са на ипотека ако не знаеш.Вноската е по-голяма от наема.
                Last edited by nradev1111; 01.07.2024, 00:30.

                Коментар


                • Целта на тези задачки-закачки не е да замествате във формули, а да разберете смисъла. Примерно първото нещо, което ви говори условието на тази конкретна задача, още преди да изчислявате резултата, е че справедливата цена на тази облигация е по-ниска от номинала. Защо е така - остава за домашно.
                  Колкото до това дали се използва в практиката - няма как да си сериозен инвеститор в ценни книжа (включително и държавни) без тази база.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                    И ти ли стана рабирач по финанси.Мале ,малеТука всички са мелелонери и ме бият нищо че не познават числата
                    Числата или цифрите? Аз нямам претенции. Не гоня никого за басове и консултации. Слушам интересни разговори. Те така.

                    Ратко си кътка маломерките и други активи. И доколкото го следя си се развива човека. Не ви знам какво точно делите. От мене лека.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten

                      чета малко избирателно, но тук започнах да се попикавам от смях
                      радев, да си купиш новия учебник и да не се излагаш с примери от 97-ма
                      Тя формулата и 97ма и преди 100 години си е същата.
                      Last edited by X_Y; 01.07.2024, 09:39.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                        Бравос. Продължавай в същия дух. То теорията е хубаво нещо ама май Ратко те бил в практиката. Мдам, натам иде работата
                        И ти ли стана рабирач по финанси.Мале ,малеТука всички са мелелонери и ме бият на практика нищо че не познават числата
                        Last edited by nradev1111; 01.07.2024, 05:43.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                          Може и под номинал .Ако я купиш под 972 лв значи си на далалвераАко е по номинал значи си се набутал.


                          Е по- проста формула нема на къде.Тебе сложна ли ти идва?
                          Бравос. Продължавай в същия дух. То теорията е хубаво нещо ама май Ратко те бил в практиката. Мдам, натам иде работата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten


                            дръж се мъжки, бе, колега
                            и приеми, че твоята затихваша функция ще се изпълнява от аи
                            който всеки с достъп до интернет ще може да ползва
                            без да се обзалааг за долнопробен алкохол
                            Какво общо има АИ с елементарни формули дето ти не ги знаеш?
                            Last edited by X_Y; 01.07.2024, 09:37.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                              По номинал ли я закупуваш? Каква ти е изходната цена? Имаше една много по-проста формула за изчисляване на доходност до падежа. Записките обаче не са ми тук. И ти говоря за неща учени преди много време, защото работя друго.
                              Може и под номинал .Ако я купиш под 972 лв значи си на далалвераАко е по номинал значи си се набутал.


                              Е по- проста формула нема на къде.Тебе сложна ли ти идва?
                              Last edited by nradev1111; 30.06.2024, 23:27.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor

                                Проучил е всички оферти на банките, Преди 2-3 години се кълнеше, че ГПР-то не било вярно изчислено. Сега обърна плочата, било вярно, ама кредита ми бил в малък размер- 30000лв. Е, той колко очаква да бъде потребителски кредит? Ето , щом той е голям инвеститор, да видим ТОЙ какъв потребителски може да изтегли и на какъв %? Аз казвам, че на мен винаги ще ми отпуснат на по-добри условия от неговите. Хайде да се пробваме счети, навит ли си???
                                Не си прав.Винаги ще съм на по-изгодно ГПР.Моето винаги е нула

                                Коментар

                                Working...
                                X