IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това е отговорът относно развитието на пазара на НИ в близко бъдеще

    Търсим най-голямата разлика между зеленото и жълтото стълбче и гледаме какво пише вляво -
    Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	1
Size:	43.9 КБ
ID:	4018978



    https://nsi.bg/sites/default/files/f...01_TFMXR1M.pdf
    Last edited by unimog; 31.01.2023, 15:37.

    Коментар


    • https://www.investor.bg/a/534-novini...a-51-mlrd-evro

      Чува ли се вече звука от плочките на падащото домино?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Да, нещо от този род:

        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...67327105907296

        Това бяха баровските изпълнения през 90те, ако излезеш от панелката на баба ти и влезеш в такъв нов за тогава апартамент, все едно влизаш в космически кораб.

        На мен този стил ми харесва повече, отколкото евтините ПДЧ-боклуци в днешно време. Само плочките станаха по-добри, италианските гранитогреси са ненадминати, а през 90е нямаше много внос.
        Хич не ми харесва това. Според мен е правено след 2000 г.

        Харесвам гранитогреси, на морето имаме,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

          Ами спряга се от 2017-та спада. Две години минаха отдавна. То пък дойде ковид и вместо 70 процента надолу, стана 100 процента нагоре.
          А някои го спрягат от 2012, 11 години все спад. Питай колегата берти, ако не вярваш
          2008-2014-та не я следях темата, че беше токсична - пълна с простия и непрестанни дрязги между няколко човека 2 макс 4 персонажа зад много профили ( и сега поддържат по няколко)

          първото ми по-съществено включване беше - да кажа, че е време да се купува, защото след ктб нещата отиват на влагане на парите в нещо различно от банки.

          2017-та вече си влязохме в горещ пазар.. за мен не интересен.

          мисля, че в момента тия 70% са само в главите на повишителите за мен е по-важно как и накъде отива икономиката, а цените на НИ са отчасти свързани с това + в демографията в дългосрочен хоризонт + новото строителство в средносрочен план.

          шапка му свалям на колегата unimog, че и на кавръчето и бетера, че пускат някакво инфо различно от постове като твоите... и не само.

          байлора и той се опитва да се включва със статии от факти,24ч и разни шиши-медии, което е добре за широката публика
          Last edited by bertram; 31.01.2023, 15:10.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

            Аз мисля, че ако го напишеш с още по-големи букви, болднеш го и го оцветиш, ще се случи. Удари му и едно кръстене и ще стане сто процента.
            според мен ако удари не по 1 а по 2 интервала между буквите, вече е сигурна работата
            и амин дай боже накрая за да добие и религиозна обосновка
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              мани, излагация
              добре поне, че ипотекодателя е от вашите
              на евго предполагам е техническа грешка клавишите са един до друг.
              +1

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                В сф ползвах италиански, толкова дебел, че се налагаше да го режат във някаква фабрика.
                е колко да е дебел, бе бетерчо?
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Това означава че няма пазар ,а като няма пазар няма и покупки ,като паднат продажбите падат и цените ,още преди 1 година Ви писах ИНФЛАЦИЯТА В ТАКИВА РАЗМЕРИ ВИНАГИ,АМА ВИНАГИ Е БИЛА П Р Е Д В Е С Т Н И К НА КРИЗА В ИМОТНИЯ И СТРОИТЕЛНИЯ СЕКТОР !

                  Думите ми както виждате се потвърждават
                  Аз мисля, че ако го напишеш с още по-големи букви, болднеш го и го оцветиш, ще се случи. Удари му и едно кръстене и ще стане сто процента.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    Гугъл не е на Цуки, бря!

                    Другия па: "Употекарен"

                    Важното е, че акордеонната забава тече с пълна пара !
                    мани, излагация
                    добре поне, че ипотекодателя е от вашите
                    на евго предполагам е техническа грешка клавишите са един до друг.

                    на тоя унимуни ще му викам вече ипотекодателя зук
                    Last edited by ratten; 31.01.2023, 15:15.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                      Hypothekenschuldner, другото google си го измисли, говори със Зукърбърг
                      Гугъл не е на Цуки, бря!

                      Другия па: "Употекарен"

                      Важното е, че акордеонната забава тече с пълна пара !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                        За 70% спад ще са нужни поне 2 години от началота на спада.
                        Ами спряга се от 2017-та спада. Две години минаха отдавна. То пък дойде ковид и вместо 70 процента надолу, стана 100 процента нагоре.
                        А някои го спрягат от 2012, 11 години все спад. Питай колегата берти, ако не вярваш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Да, нещо от този род:

                          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...67327105907296

                          Това бяха баровските изпълнения през 90те, ако излезеш от панелката на баба ти и влезеш в такъв нов за тогава апартамент, все едно влизаш в космически кораб.

                          На мен този стил ми харесва повече, отколкото евтините ПДЧ-боклуци в днешно време. Само плочките станаха по-добри, италианските гранитогреси са ненадминати, а през 90е нямаше много внос.
                          В сф ползвах италиански, толкова дебел, че се налагаше да го режат във някаква фабрика.

                          Коментар


                          • ....ипотекодателят....
                            не знам изобщо как си решил, че има нужда да пишеш в темата
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Да, нещо от този род:

                              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...67327105907296

                              Това бяха баровските изпълнения през 90те, ако излезеш от панелката на баба ти и влезеш в такъв нов за тогава апартамент, все едно влизаш в космически кораб.

                              На мен този стил ми харесва повече, отколкото евтините ПДЧ-боклуци в днешно време. Само плочките станаха по-добри, италианските гранитогреси са ненадминати, а през 90е нямаше много внос.
                              Ужас, повърнах.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo

                                употекарният длъжник....се казва
                                Hypothekenschuldner, другото google си го измисли, говори със Зукърбърг

                                Коментар

                                Working...
                                X