IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

    Това, че ти нямаш продажби (засега) означава ли, че и останалите спекуланти с НИ нямат? Мойте аматьорски наблюдения на пазара показват, че продавачите се увеличават за сметка на купувачите! А лихвите по ипотеките са все още най-ниските в Европа...
    Добре де, към 2039г. ще обмисля продажба на 8700€, на квадрат, това ще бъде страхотна промоция за теб, ако ме изчакаш.

    Коментар


    • Вълчо,
      подписа ли?
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Нищо не чакам приятел, аз повече от един гараж няма купувам, дърт съм вече, само вашият понижителен сеир ще наблюдавам. Вие като не сте купували овреме, сега ще купувате скъпо., при мен родата е уредена, горчивата дъвка остава за вас, за мен нектара от цвета..
        Аз ще купувам след две години, не бързам, но ти ще си отново тук с нов ник, ще киснеш по цял ден във форума и отново ще обясняваш колко си щастлив! Идилия! Що си мислиш, че някой ти вярва? Допускаш една основна грешка, не отчиташ таимингът при покупка на имот, а това означава само едно, че имаш скрит интерес!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

          Това, че ти нямаш продажби (засега) означава ли, че и останалите спекуланти с НИ нямат? Мойте аматьорски наблюдения на пазара показват, че продавачите се увеличават за сметка на купувачите! А лихвите по ипотеките са все още най-ниските в Европа...
          тук спекъланти няма, освен понижителя бота156, който гризна дръвцето.

          Всички други само купуват. Народа е казал: имот се продава само в краен случай (болест, да се изучат децата или ако е наследствен и трябва да се подели)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
            Приятели, какво става в Турция? Как е възможно някои сгради да са на прах и пепел, а при други да няма никакви проблеми?
            строят много калпаво. при предното яко земетресение излезе,че са слагали морски пясък в бетона,което е престъпление.

            отделно,че е много силно най-силното от 500г в района
            Last edited by bertram; 06.02.2023, 21:22.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Ами, интересно ще е понижителя от последния ден Laconic да съобщи...моите покупки са 1994г., 2002г., 2010г., 2020г. и 2021г.

              ПП Продажби нямам.
              Това, че ти нямаш продажби (засега) означава ли, че и останалите спекуланти с НИ нямат? Мойте аматьорски наблюдения на пазара показват, че продавачите се увеличават за сметка на купувачите! А лихвите по ипотеките са все още най-ниските в Европа...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                1500 оферна, реално ако вземе 600 евра да хвърля капа.
                Във Варна, читаво ново строителство под 1500 просто няма. Да хвърля капата този който намери хубав имот под 1500.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                  Нещо си спрял с покупките и чакаш като Дурка 50% отстъпка!
                  Нищо не чакам приятел, аз повече от един гараж няма купувам, дърт съм вече, само вашият понижителен сеир ще наблюдавам. Вие като не сте купували овреме, сега ще купувате скъпо., при мен родата е уредена, горчивата дъвка остава за вас, за мен нектара от цвета..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    Приятели, какво става в Турция? Как е възможно някои сгради да са на прах и пепел, а при други да няма никакви проблеми?
                    Общежитието което обитаваш е панелно. Не се притеснявай. Да му мислят собствениците. Ти си вдигаш чантата и наемаш друг имот ако се срути сегашната квартира.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      какво видеха, бре
                      това е на 1500еврака
                      аз от полаксчо знам, че у варна цените са между 500 и 600 евро
                      1500 оферна, реално ако вземе 600 евра да хвърля капа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Ами, интересно ще е понижителя от последния ден Laconic да съобщи...моите покупки са 1994г., 2002г., 2010г., 2020г. и 2021г.

                        ПП Продажби нямам.
                        Нещо си спрял с покупките и чакаш като Дурка 50% отстъпка!

                        Коментар


                        • Приятели, какво става в Турция? Как е възможно някои сгради да са на прах и пепел, а при други да няма никакви проблеми?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                            Какво точно трябва да помним. Коя година трябва да сме купили че сега да сме на загуба?
                            Ами, интересно ще е понижителя от последния ден Laconic да съобщи...моите покупки са 1994г., 2002г., 2010г., 2020г. и 2021г.

                            ПП Продажби нямам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              а може и пак да намери 350к в акции забравени в един джоб на анцуга
                              Чуках по всички врати по кооперации на ул. Московска с намерението да предложа печалбата от лотарията която ще спечели собственика на имота, ако ми покаже НА. Всички бяха достатъчно алчни да ми покажат НА, но нито един не отговаряше на профила на Замаушката

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                                Проблема ви повишители, е че не виждате и не помните неща, които вече са се случили! Ето поради тази причина ще вървите винаги след събитията! Това е животът!
                                Какво точно трябва да помним. Коя година трябва да сме купили че сега да сме на загуба?

                                Коментар

                                Working...
                                X