IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Западен Лондон са му всичките линкове. Това ми е достатъчно Конкретно този линк нямам представа дали е такъв или съседен на такъв.
    Напоследък каруците понамаляха....не съм виждал от доста време, но има съществена разлика между каруца по улицата / не че е хубаво/ и това да ходя с пушка да пазя дъщеря си от тъмни мюзлита....
    Но това не променя нещата - щом не му харесва в Гоцето, а в Лондон му харесва какво го спира да живее там и да не се бута в Гоцето ? За вас се отнася същото....живейте където искате и смятате за изгодно и ви харесва. Що се бутате в София ?! И вдигате цените така че Кавръчето да не може да купи толкова години....
    В Гоцето е много по-опасно, отколкото в Лондон - шансът да си строшиш краката в някоя дупка или някой идиот да те прегази е далеч по-голям, да не говорим за риск да те убие ток от някой кабел, да падне част от фасада или покрив върху теб - неща немислими за развитите държави.

    Абе щом е такъв гот в Гоцето защо нямаме англичани да идват да живеят там? Защо "мюслитата" искат на запад и не искат и да чуват да останат в БГ? Освен някой безработен пройдоха, дошъл да пие евтин алкохол и за който 2000 лева в някой кол център са ОК, друг нормален човек има ли дошъл в БГ питам аз?

    ПС: Преди 7-8 години бях точно на твоя акъл, докато не се сблъсках с мрачната действителност в БГ. Разочарованието беше огромно и не си мили, че съм го преживял леко този период.
    Last edited by ejonny2376; 27.02.2023, 22:10.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Как е Юлка...Вдигнаха столО у СУ и искат легитимация вече и не мога да ходя да ям на промо......мъка :-( Моеш ли да ми заемеш твоята карта ?
      Мойта е за чужбинско бря!

      Търчи у Уидл. лордчето ще те ъпдейтне за последните промоции, че активно ги следят с едно друго тролче, дето не се и напрягам да му запомня етикета.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Ема тва е Песи бре!!!!

        Щом той ти казва - значи е така!

        Какво още има да спориш?

        Еле ако нахлузи алум. шапчица... всички данни изкристализират!
        Как е Юлка...Вдигнаха столО у СУ и искат легитимация вече и не мога да ходя да ям на промо......мъка :-( Моеш ли да ми заемеш твоята карта ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fred23 Разгледай мнение

          Мдааа капиталци лъжат, вие от някакъв анонимен форум сте прави.... като винаги.
          Не лъжат ...преписали са цифрите, но спад на сделките засега няма, въпрос на малко мислене е...който го може....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ВМПП Разгледай мнение

            Колега, мисля, че коментираш по инерция. Района не е този, който ти описваш. Със сигурност в този квартал кон с каруца никога не е минавал, а за Гоцето лично съм виждал как препуска каручка с конче и бай мангал...
            Западен Лондон са му всичките линкове. Това ми е достатъчно Конкретно този линк нямам представа дали е такъв или съседен на такъв.
            Напоследък каруците понамаляха....не съм виждал от доста време, но има съществена разлика между каруца по улицата / не че е хубаво/ и това да ходя с пушка да пазя дъщеря си от тъмни мюзлита....
            Но това не променя нещата - щом не му харесва в Гоцето, а в Лондон му харесва какво го спира да живее там и да не се бута в Гоцето ? За вас се отнася същото....живейте където искате и смятате за изгодно и ви харесва. Що се бутате в София ?! И вдигате цените така че Кавръчето да не може да купи толкова години....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fred23 Разгледай мнение
              Мдааа капиталци лъжат, вие от някакъв анонимен форум сте прави.... като винаги.
              Ема тва е Песи бре!!!!

              Щом той ти казва - значи е така!

              Какво още има да спориш?

              Еле ако нахлузи алум. шапчица... всички данни изкристализират!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Опитай отново. Както написах към момента няма спад на сделките.
                Най-добре е да помислиш над цифрите какво показват.
                Горното е един пример защо някои хора имат и могат да си позволят да купуват имоти, а други ...чакат срива :-)
                Мдааа капиталци лъжат, вие от някакъв анонимен форум сте прави.... като винаги.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                  Това е преко сили 30 квадрата, евтино ли ти се вижда?

                  60 паунда квадрата, но може и 70 да е ако е 25 кв м.

                  7 евро квадрата в Гоцето средно.
                  Ок ли е ?
                  ​​​​​
                  По принцип уважавам гастерите...Не са отишли от добро у нас да ги гърбят като роби на Запад.... И им съчувствам, че междувременно цените в София станаха поне частично Европейски и са пак извън пазара.
                  Само не мога да разбера какво им пречи да си купят и да живеят в Лондон, Париж , Мадрид, Мюнхен или което и да е друго място вместо в София....Те са свикнали с тамошните порядки и им е добре...Щом там им харесва повече наистина не разбирам защо е тази мъка по София....
                  На мен ми е добре в София и затва съм тук. Тук щях да съм каквито и да са цените. В чужбина която и да е съм преценил че за МЕН и близките ми ще е по-лошо....А имам възможност работна да съм почти на всяка точка по света.....келнери се търсят :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    То си личи кой е изнервен, хахахаха, аз не рева от нивата на цените, аз съм доволен, че методично съм постигнал почти всичко, като покупки в последните десетилетия. Може да е изнервен само този, който далеч не го е направил
                    Няма нужда да се напрягате, всеки разбра кой е изнервения. А това кой какво има, или какво е постигнал едва ли някой се интересува.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Колега разбирам че харесвате негромюзли райони. Не е нужно да повтаряте непрекъснато.
                      Наемайте или купувайте щом ви влече там....
                      И недейте да се бутате в Гоцето...под нивото ви е......
                      Колега, мисля, че коментираш по инерция. Района не е този, който ти описваш. Със сигурност в този квартал кон с каруца никога не е минавал, а за Гоцето лично съм виждал как препуска каручка с конче и бай мангал...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                        Губите си времето - за конкретния форумен участник, Гоцето Делчев = Челси (Лондон). Поне.

                        И пак не може да обясни защо е Гоцето чакат по 700-800 евро за еквивалентното на:
                        https://www.rightmove.co.uk/properti...hannel=RES_LET
                        Колега разбирам че харесвате негромюзли райони. Не е нужно да повтаряте непрекъснато.
                        Наемайте или купувайте щом ви влече там....
                        И недейте да се бутате в Гоцето...под нивото ви е......
                        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 27.02.2023, 21:39.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Изнервен! Та този нов ник ме забавлява безмерно, докото си пия ракийка от Виноградец, домашен бабек с кимион и сос тартар и белена печена македонска капия, пред пелетната ми каминка, която слава Богу послушах Еджони и я настроих на 20°С и постигнах прекрасна икономия.
                          Ясна е работата...
                          След 2 малки домашнярки ти идва силата и ще почнеш с обидите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                            Губите си времето - за конкретния форумен участник, Гоцето Делчев = Челси (Лондон). Поне.

                            И пак не може да обясни защо е Гоцето чакат по 700-800 евро за еквивалентното на:
                            https://www.rightmove.co.uk/properti...hannel=RES_LET
                            Това е преко сили 30 квадрата, евтино ли ти се вижда?

                            60 паунда квадрата, но може и 70 да е ако е 25 кв м.

                            7 евро квадрата в Гоцето средно.
                            Ок ли е ?
                            ​​​​​
                            Last edited by Zalmoxis; 27.02.2023, 21:09.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              я, не знаех, че идват от хелхамър - 2 баса и барабан
                              В края на 80-те, всички в махалите на София слушахме подобна музика, докато не ни превзеха Фредовците с чалгата си. Оттогава профанизираха и оселяниха прекрасния ни, иначе град с европейски облик. Те продължават да напират да ни оселяняват европейската ни Столица.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fred23 Разгледай мнение

                                Я виж картата, баш си е в Мадрид.


                                Губите си времето - за конкретния форумен участник, Гоцето Делчев = Челси (Лондон). Поне.

                                И пак не може да обясни защо е Гоцето чакат по 700-800 евро за еквивалентното на:
                                https://www.rightmove.co.uk/properti...hannel=RES_LET

                                Коментар

                                Working...
                                X