IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Проблема е че форумните участници не са на пазара
    да? предполагам само ти и бъртрам сте на пазара.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sssaaa Разгледай мнение
      Незнам колко трябва да си сляп за да не виждаш, че вече има спад както в Търсенето, така и в цените. Дискаунтите са на лице, но купувачите се отдръпват все повече. Къде са рекламите за ипотечен кредит, къде са статиите на Тошето как пазара е устойчив и цените са само напред, дори той вече се умори от лъжи. Периода на изтрезняване е започнат и ще продължи още около 6м., в който корекции от 20% си е нещо нормално за Добър ден.
      Проблема е че форумните участници не са на пазара

      Коментар


      • Незнам колко трябва да си сляп за да не виждаш, че вече има спад както в Търсенето, така и в цените. Дискаунтите са на лице, но купувачите се отдръпват все повече. Къде са рекламите за ипотечен кредит, къде са статиите на Тошето как пазара е устойчив и цените са само напред, дори той вече се умори от лъжи. Периода на изтрезняване е започнат и ще продължи още около 6м., в който корекции от 20% си е нещо нормално за Добър ден.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
          Я, защо са се били превъзбудили снощи по късна доба някои понижители.

          Цените на наемите в София станаха нетърпими!


          https://blitz.bg/obshtestvo/tsenite-...ews939511.html
          всичко се върти около наемите.
          ако паднат, понижителите няма да ритат толкова отчаяно в посока към цените на имотиту
          ама ще стане като на така мечтаният запад, ще се записват от пълнолетие
          да чакат в списъма за квартира и ще пазят ред.
          а за покупки може само да им се присъни в някой неспокоен сън
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
            Я, защо са се били превъзбудили снощи по късна доба някои понижители.

            Цените на наемите в София станаха нетърпими!


            https://blitz.bg/obshtestvo/tsenite-...ews939511.html
            "Това се дължи на дефицита на качествени оферти на пазара, смятат брокери. При излизане на пазара на хубав апартамент много бързо се намира наемател."

            Ще цитирам един от най-колоритните участници - "Ама как така?"

            Нали уж имаше свръх предлагане и хората се молеха на квартирантите само и само да не им стои празен имотеца...
            Last edited by MrCurious; 28.02.2023, 09:19.

            Коментар


            • Я, защо са се били превъзбудили снощи по късна доба някои понижители.

              Цените на наемите в София станаха нетърпими!

              https://blitz.bg/obshtestvo/tsenite-...ews939511.html

              Коментар


              • https://www.investor.bg/a/534-novini...na-prez-2022-g
                С 22% нараства новото строителство във Варна през 2022 г.

                Около 30% е ръстът на средната цена на жилищна площ в града през миналата година, стана ясно по време на бизнес форума на Imoti.net в морската столица

                =================

                Амаааа… КАК ТАКА!!? Откъде-накъде?!!
                Ами ако и за 2023-та стане така???

                Дали песимиста ще познае за 2039-та?

                Коментар


                • Добро утро, първите 2 месеца от годината минаха, а цените на имотите не падат и не падат. Защо тъй бе джанъм?

                  2039

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ВМПП Разгледай мнение

                    За съжаление това е самата истина и като си обективен и казваш горчивата истина те обвиняват, че не обичаш родината, а то не е така...
                    Според тях, трябва да си "мълчим" за да не изгоним и малкото колебаещи се да купят тук. Нещо подобно на това:
                    Скандал в земеделското министерство, Танева твърди, че записът е изваден от контекста (ВИДЕО)

                    „да не се хвалим какви сме измамници”.

                    https://dariknews.bg/novini/bylgarii...-video-2228717

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Така е, БГ действителността е ужасяваща за западняците, а първите мигове след излизане от летището са шокиращи. Щом дори и детето забелязва тези абсурди....

                      Западняк, харесал България няма. Казват, че е красива природата ни, но го казват от учтивост, да не ни засегнат. Реално всичките ми колеги са ходили по няколко пъти в Италия и Австрия - там природата е хем по-красива от нашата (не казвам че нашата е зле, просто казвам, че не сме раят както всички си мислят и че има и по-хубави места), хем е по-уредено и чисто, а напоследък и по-евтино. Кой би предпочел България в такъв случай?
                      За съжаление това е самата истина и като си обективен и казваш горчивата истина те обвиняват, че не обичаш родината, а то не е така...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ВМПП Разгледай мнение

                        Колега, миналата седмица племенницата ми, която е дете на 12г. си беше в Бг (от 10 г семейството й живее в чужбина). Отивайки към южния парк паркирах в Гоцето и покрай нас мина каруца. Детето беше супер учудено и ме пита каква е тази каляска и защо минава от тук? Питах я къде и харесва повече в Белгия или София. Отговора без никакво забавяне беше, че в Белгия е по-хубаво. В София не и харесвали сградите и улиците, но за ваканциите било ОК. Това ми го казва малко дете, което няма как да лъже...
                        Така е, БГ действителността е ужасяваща за западняците, а първите мигове след излизане от летището са шокиращи. Щом дори и детето забелязва тези абсурди....

                        Западняк, харесал България няма. Казват, че е красива природата ни, но го казват от учтивост, да не ни засегнат. Реално всичките ми колеги са ходили по няколко пъти в Италия и Австрия - там природата е хем по-красива от нашата (не казвам че нашата е зле, просто казвам, че не сме раят както всички си мислят и че има и по-хубави места), хем е по-уредено и чисто, а напоследък и по-евтино. Кой би предпочел България в такъв случай?

                        Имам един приятел, и той хоби алпинистче като мен, все още го знам се хвали насам-натам как бил качвал тур Веждите на Злия Зъб и колко брутални отвеси сме имали в Мальовишкия дял. И това го обяснява на хора, катерили Пти Дрю, Гранд Жорас и подобни - а онези не са вчерашни, гледат го и кимат уж съгласявайки се, а реално се чудят откъде ли се пръкна този Ганьо сега?
                        Last edited by ejonny2376; 27.02.2023, 22:42.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ВМПП Разгледай мнение

                          Колега, миналата седмица племенницата ми, която е дете на 12г. си беше в Бг (от 10 г семейството й живее в чужбина). Отивайки към южния парк паркирах в Гоцето и покрай нас мина каруца. Детето беше супер учудено и ме пита каква е тази каляска и защо минава от тук? Питах я къде и харесва повече в Белгия или София. Отговора без никакво забавяне беше, че в Белгия е по-хубаво. В София не и харесвали сградите и улиците, но за ваканциите било ОК. Това ми го казва малко дете, което няма как да лъже...
                          Какво може да хареса в тези ужасни сгради от една минала епоха и калните улици с паркирали "автомобили" докарани от незнайни автоморги в насипно състояния?

                          https://www.google.de/maps/@42.66298...=bg&authuser=0

                          https://www.google.de/maps/@42.6590441,23.3016768,3a,75y,352.15h,55.08t/data=!3m6!1e1!3m4!1sI3BEc0HleTjBDOyoGasxpQ!2e0!7i1 6384!8i8192?hl=bg&authuser=0
                          Last edited by fred23; 27.02.2023, 22:44.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            В Гоцето е много по-опасно, отколкото в Лондон - шансът да си строшиш краката в някоя дупка или някой идиот да те прегази е далеч по-голям, да не говорим за риск да те убие ток от някой кабел, да падне част от фасада или покрив върху теб - неща немислими за развитите държави.

                            Абе щом е такъв гот в Гоцето защо нямаме англичани да идват да живеят там? Защо "мюслитата" искат на запад и не искат и да чуват да останат в БГ? Освен някой безработен пройдоха, дошъл да пие евтин алкохол и за който 2000 лева в някой кол център са ОК, друг нормален човек има ли дошъл в БГ питам аз?

                            ПС: Преди 7-8 години бях точно на твоя акъл, докато не се сблъсках с мрачната действителност в БГ. Разочарованието беше огромно и не си мили, че съм го преживял леко този период.
                            Колега, миналата седмица племенницата ми, която е дете на 12г. си беше в Бг (от 10 г семейството й живее в чужбина). Отивайки към южния парк паркирах в Гоцето и покрай нас мина каруца. Детето беше супер учудено и ме пита каква е тази каляска и защо минава от тук? Питах я къде и харесва повече в Белгия или София. Отговора без никакво забавяне беше, че в Белгия е по-хубаво. В София не и харесвали сградите и улиците, но за ваканциите било ОК. Това ми го казва малко дете, което няма как да лъже...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Ема тва е Песи бре!!!!

                              Щом той ти казва - значи е така!

                              Какво още има да спориш?

                              Еле ако нахлузи алум. шапчица... всички данни изкристализират!
                              Оттам ли черпи "данни", вероятно звездите му ги говорят...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                                Мойта е за чужбинско бря!

                                Търчи у Уидл. лордчето ще те ъпдейтне за последните промоции, че активно ги следят с едно друго тролче, дето не се и напрягам да му запомня етикета.
                                Хахаха, той се бил хранил в чужбина, ха ха ха, че нали трябва да познаваш чужд език бе, а ти не знаеш такъв!
                                Last edited by Bailor; 27.02.2023, 22:26.

                                Коментар

                                Working...
                                X