IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
    Демек, оспорваш, че съм бил във Виена и Прага, а дъщеря ми в Барселона, така ли?
    Хайде на бас тогава, щото стана твърде лично, навит ли си? Защитнико на понижителите. Ти, ако си мислиш, че си ходил в Италия, само щото Нина те кара два пъти, Македония познаваш ли я? Няма град и село в тази държава, които не съм обиколил. Македония я познавам по-добре от Родината.

    Ти беше географ нали? На 50+ с имоти за милион

    Наздраве!
    Пътувания до Виена и Прага ли станаха признак за успех. Ми нискотарифните имат билети по 100 кинта бе. Половината от просяците ходят лятото да просят по Европа. Като се качиш на самолет на България Еър за България ще си помислиш, че летиш за Индия

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      мани ги ганьовците. въпроса е, какво ще правят дс кадрите като паднат раздадените 'по заслуги" апартаменти
      ще се организират ли в димитровско движение или ще скимтят и пишат доноси за помощи от държавата
      аз нямам нито 1 ДС-имот на мое име. Имам отказ от наследство, с баща ми тези неща съм ги изчистил, ние с него не си говорим и нямаме вземане-даване.

      По-скоро моите данъци финансират разни паразити, които укриват такива под една или друга форма. Докараните милиони от мен в БГ, данъците и осигуровките платени на държавата - това ми е приносът, не съм чичак на зелено, гледащ да скътае няколко хиляди изповядвайки на данъчна оценка.
      Last edited by X_Y; 08.05.2023, 21:53.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        Ти беше географ нали? На 50+ с имоти за милион

        Наздраве!
        Ама, ти какво точно искаш да кажеш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Долу-горе е така. Който може да плати наем в София, значи със сигурност има добра професия и заплата - иначе нямаше да наема. Мизерниците са обикновено разни пенсионери и наследниците им - 50 години една боя не сложил и общите части смърдят. Писнало ми е да слушам оплакванията на разни пенсии как не им стигали парите за лекарства, а живее в апартамент за половин милион лева и нагоре. Да го продаде, да се махне от София, да си вземе една къща с градина за 1/5 от парите в някое Монтанско село и да си живее живота. Но не, за децата, внуците и правнуците трябвало да има апартамент да се остави, все едно те са сакати и малоумни.
          не си лош човек ама наистина много ги бъркаш нещата
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Демек, оспорваш, че съм бил във Виена и Прага, а дъщеря ми в Барселона, така ли?
            Хайде на бас тогава, щото стана твърде лично, навит ли си? Защитнико на понижителите. Ти, ако си мислиш, че си ходил в Италия, само щото Нина те кара два пъти, Македония познаваш ли я? Няма град и село в тази държава, които не съм обиколил. Македония я познавам по-добре от Родината.
            Ти беше географ нали? На 50+ с имоти за милион

            Наздраве!
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Ехе, 10 декара двор. Тук говорим за обикновена сграда със 7-8 етажа и 80 апарта, не за затворен комплекс.
              Всеки случай е индивидуален.

              При всички положения, една панелка със собственици на апартаменти разни пенсии и по 1000 наследника пръснати нашир и длъж, е все тая дали земята е общинска или не. Просто на нейно място никога няма да изникне нова сграда, строена от старите собственици. Даже държавно е по-добре, като падне панелката може да се направи нещо на нейно място от общината - иначе става джунгла.

              Затова и казвам, че старите сгради никога, ама никога няма да се освободят и да се съборят доброволно. Не си представям как 80 Ганьовци вчера имат имот, утре нямат. Нали това им е най-голямата ценност, ще има пищене до небето. Единственият начин е пазарната цена на тези имоти да стане 0, което само по себе си е най-логичното следствие на демографските процеси.
              мани ги ганьовците. въпроса е, какво ще правят дс кадрите като паднат раздадените 'по заслуги" апартаменти
              ще се организират ли в димитровско движение или ще скимтят и пишат доноси за помощи от държавата
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение



                Вашку да Гама ряпа да яде!
                На този етап виждам, че единственото, което има смисъл да ти кажа е : Наздраве!
                А, аз единствения смисъл, който мога да ти кажа е " Защо лъжеш хората цели шест години, нямаш ли срам арменецо!!!"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение



                  Вашку да Гама ряпа да яде!
                  На този етап виждам, че единственото, което има смисъл да ти кажа е : Наздраве!
                  Демек, оспорваш, че съм бил във Виена и Прага, а дъщеря ми в Барселона, така ли?
                  Хайде на бас тогава, щото стана твърде лично, навит ли си? Защитнико на понижителите. Ти, ако си мислиш, че си ходил в Италия, само щото Нина те кара два пъти, Македония познаваш ли я? Няма град и село в тази държава, които не съм обиколил. Македония я познавам по-добре от Родината.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    няма да спотиш,
                    у понижителските объркани възприятия, собственика на имот
                    е беден, окъсан, пиян и не е излизал от входа,
                    докато самите квартиранти се къпАт всяка сутрин във вана с добре затоплено мирО, разредено с шампанско
                    Долу-горе е така. Който може да плати наем в София, значи със сигурност има добра професия и заплата - иначе нямаше да наема. Мизерниците са обикновено разни пенсионери и наследниците им - 50 години една боя не сложил и общите части смърдят. Писнало ми е да слушам оплакванията на разни пенсии как не им стигали парите за лекарства, а живее в апартамент за половин милион лева и нагоре. Да го продаде, да се махне от София, да си вземе една къща с градина за 1/5 от парите в някое Монтанско село и да си живее живота. Но не, за децата, внуците и правнуците трябвало да има апартамент да се остави, все едно те са сакати и малоумни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Не е баш така. На 10 дка двор с 80 ап, се падат по около 120 кв. х 1000 евра (най-малко) пак имаш 120 к евра идеална част от парцела, при панелката имаш 0 (нула). Отделно няма логика една панелка да струва колкото ново, защото продавача няма земя (за която е броил пара). За качеството на новото - ясно, но качеството на 30 годишния панел кво е, никой не знае, защото облепянето със стиропор (дет пада даже от вятъра) не е саниране. За да се гаранрира, че панелката е здрава, всички трябва да се изнесат от блока за поне 1 год. Да влязат майстори, да изкъртят местата където са заварени отделните панели и да проверят заварките. Според експерти повечето заварки са ръждясали и трябва наново да се правят нови заварки. Познай дали някой ще го направи. Изобщо при панелката купуваш котка в чувал.
                      Ехе, 10 декара двор. Тук говорим за обикновена сграда със 7-8 етажа и 80 апарта, не за затворен комплекс.
                      Всеки случай е индивидуален.

                      При всички положения, една панелка със собственици на апартаменти разни пенсии и по 1000 наследника пръснати нашир и длъж, е все тая дали земята е общинска или не. Просто на нейно място никога няма да изникне нова сграда, строена от старите собственици. Даже държавно е по-добре, като падне панелката може да се направи нещо на нейно място от общината - иначе става джунгла.

                      Затова и казвам, че старите сгради никога, ама никога няма да се освободят и да се съборят доброволно. Не си представям как 80 Ганьовци вчера имат имот, утре нямат. Нали това им е най-голямата ценност, ще има пищене до небето. Единственият начин е пазарната цена на тези имоти да стане 0, което само по себе си е най-логичното следствие на демографските процеси.

                      Коментар


                      • няма да спориш,
                        у понижителските объркани възприятия, собственика на имот
                        е беден, окъсан, пиян и не е излизал от входа,
                        докато самите квартиранти се къпАт всяка сутрин във вана с добре затоплено мирО, разредено с шампанско
                        Last edited by ratten; 08.05.2023, 21:44.
                        препоръка е

                        Коментар






                        • Вашку да Гама ряпа да яде!
                          На този етап виждам, че единственото, което има смисъл да ти кажа е : Наздраве!
                          Last edited by X_Y; 08.05.2023, 21:27.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                            Пре 2 години (когато за последни бях на нашето море) спрях в Бургас, че жената искаше да се разходим там. Минахме и по централния плаж, ами по брега имаше бая мазут... Иначе града е супер (поне лятото).
                            Хахаха, мазут имало, абе ти наред ли си?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Видях, но това не отменя факта, че съм убеден, че ти поне 20г. не си стъпвал на този плаж, хайде Бетерчо го разбирам, той е варненски шовинист.
                              Пре 2 години (когато за последни бях на нашето море) спрях в Бургас, че жената искаше да се разходим там. Минахме и по централния плаж, ами по брега имаше бая мазут... Иначе града е супер (поне лятото).

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                За градинката, нищо не каза, колко си не в час, иначе да се харесаш на публиката, пишеш за пещерска. Разбирам те, без никакви доводи, не е лесно....ЦЕЛИ ШЕСТ ГОДИНИ, лъжеш публиката!!! Аз в подобна роля, бих се скрил и от приятелите.
                                всичко е относително и не опира до самата тухла, а има ли смисъл

                                един ще предпочете да цепи стотинката на две, че да купи някоя дупчица за 40-50К евро и да се пери какъв имотен лорд е...
                                друг с тези пари ще обиколи света или ще изучи дете... не може да кажеш еднозначно кое е правилния избор - разни хора разни идеали

                                явно пак си натиснал алкохола и не четеш - за градинката ти писах, че бъркаш и мадарската никога не е била характеризирана така.

                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X