IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

    Знам, но въпреки това съжалявам. Такава съм си. Колко се опитвах тогава да помогна, дори му бях намерила един двустаен за 39000 € в началото на Ботевградско шосе и го коментирахме с Боровинката, дори. Чисто ново строителство и беше много на сметка ама той не, та не. Нищо не може да се направи вече. Късно е !
    Важното е, че младата Скай си уреди живота и вероятно вече е майка със 100% собствен дом. (как ми се ще да драсне 2-3 реда тук)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      не се притеснявай за Кавръчето
      и в момента има за нов двустаен в 'неговия квартал', но не бърза и не припада.
      Е, то само това остава и да припада. Не съм си го помисляла дори Вече не е необходимо да бърза, то каквото стана, стана. Сега остава да му стискаме палци да не сбърка отново.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

        Знам, но въпреки това съжалявам. Такава съм си. Колко се опитвах тогава да помогна, дори му бях намерила един двустаен за 39000 € в началото на Ботевградско шосе и го коментирахме с Боровинката, дори. Чисто ново строителство и беше много на сметка ама той не, та не. Нищо не може да се направи вече. Късно е !
        не ги харесваше тези - помня много добре
        и в красна имаше , но не ги харесваше

        купуването не е само да дадеш едни пари и да кажеш айде готово купих - трябва и да си харесаш

        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

          Истината е ,че ме е яд за Ники. Не се сърдя как се отнасяше с мен ,защото съм изяла много обиди и закани от него, но съжалявам ,че не ни послуша тогава. Днес, се надявам да е избрал правилно решение ама като знам какви са френските кметове / ако правилно съм разбрала какво е направил / не съм спокойна отново. Не пожелавам да го разбере по лошия начин, разбира се. Защо всички мислят за фалита на Леман, нали те бяха четвъртата или пета инвестиционна банка която фалира тогава или бъркам ?
          не се притеснявай за Кавръчето
          и в момента има за нов двустаен в 'неговия квартал', но не бърза и не припада.

          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

            Хммм, скъпа, знам, че си добричка, но ако те е яд наистина си слагаш грях на душата. Знаеш, че на кольо парите не са чисти пари.
            Знам, но въпреки това съжалявам. Такава съм си. Колко се опитвах тогава да помогна, дори му бях намерила един двустаен за 39000 € в началото на Ботевградско шосе и го коментирахме с Боровинката, дори. Чисто ново строителство и беше много на сметка ама той не, та не. Нищо не може да се направи вече. Късно е !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

              Истината е ,че ме е яд за Ники. Не се сърдя как се отнасяше с мен ,защото съм изяла много обиди и закани от него, но съжалявам ,че не ни послуша тогава. Днес, се надявам да е избрал правилно решение ама като знам какви са френските кметове / ако правилно съм разбрала какво е направил / не съм спокойна отново. Не пожелавам да го разбере по лошия начин, разбира се. Защо всички мислят за фалита на Леман, нали те бяха четвъртата или пета инвестиционна банка която фалира тогава или бъркам ?
              Хммм, скъпа, знам, че си добричка, но ако те е яд наистина си слагаш грях на душата. Знаеш, че на кольо парите не са чисти пари.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                2017та

                Дюри и Купата: "купувай кольо!"

                кольо: "Вие ли щяе ми говорите бе брокери?" Сега сме в балон. Кои сте вие? Аз съм с диплома от УНСС икономист най-личен."

                2022ра

                кольо (от деЦката): "Сори, сори извинявай, урок за цял живот"

                Поука: Урока верно си е за цял живот, но остава ненаучен, а дипломата си стои все така в шкафчето на ъловата в деЦката.

                [ATTACH=CONFIG]n4037813[/ATTACH]
                Истината е ,че ме е яд за Ники. Не се сърдя как се отнасяше с мен ,защото съм изяла много обиди и закани от него, но съжалявам ,че не ни послуша тогава. Днес, се надявам да е избрал правилно решение ама като знам какви са френските кметове / ако правилно съм разбрала какво е направил / не съм спокойна отново. Не пожелавам да го разбере по лошия начин, разбира се. Защо всички мислят за фалита на Леман, нали те бяха четвъртата или пета инвестиционна банка която фалира тогава или бъркам ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                  БНП Париба бяха с ААА рейтинг, явно не вървят добре нещата.
                  енрон бяха прясно одитирани с те с ааа рейтинг
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    АА рейтинг и над 3% чиста доходност това е ,Френските Алпи са си френски Алпи..
                    БНП Париба бяха с ААА рейтинг, явно не вървят добре нещата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      Ратко ако иска да ми прати ЕИК на фирмата дето строи като ида в Понеделника на работа да я проверим хубаво и да му кажа какво да очаква, ако иска де да види колко съм пич,разбира се конфиденциалността му е гарантирана,аз не съм Вълчо Мечков
                      2017та

                      Дюри и Купата: "купувай кольо!"

                      кольо: "Вие ли щяе ми говорите бе брокери?" Сега сме в балон. Кои сте вие? Аз съм с диплома от УНСС икономист най-личен."

                      2022ра

                      кольо (от деЦката): "Сори, сори извинявай, урок за цял живот"

                      Поука: Урока верно си е за цял живот, но остава ненаучен, а дипломата си стои все така в шкафчето на ъловата в деЦката.

                      Click image for larger version

Name:	Screenshot 2022-07-26 232412.jpg
Views:	15
Size:	42.3 КБ
ID:	4037813

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                        Ратко ако иска да ми прати ЕИК на фирмата дето строи като ида в Понеделника на работа да я проверим хубаво и да му кажа какво да очаква, ако иска де да види колко съм пич,разбира се конфиденциалността му е гарантирана,аз не съм Вълчо Мечков
                        нема кво да ги проверяваш с 50лв капитал са и нова фирма
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Ратко ако иска да ми прати ЕИК на фирмата дето строи като ида в Понеделника на работа да я проверим хубаво и да му кажа какво да очаква, ако иска де да види колко съм пич,разбира се конфиденциалността му е гарантирана,аз не съм Вълчо Мечков

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                            Мечков, до оня ден вие тухло-спестителите разправяхте наляво-надясно смешката, че банките уж били благотворителни дружества и щели да ви дават вечно кредити без пари...
                            Гащниците борят инфлацията с кредити само че инфлацията ги бори хем със по ниски доходи и приходи хем с по скъпи кредити и на финала банката прибира евтин актив а тоя със заемите плаща като поп на ЧСИ,на банката такси ,всичко е точно...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              работата на банките всъщност е да дават високи лихви на мързеливия, често откраднат кеш
                              за да може вложителите да имат повече време за прогнози

                              почват да се спрягат и други имена на банки и в понеделник
                              ако няма неочаквана банкова ваканция, в петък ще четем новини

                              песимисчо от четвъртъка обсажда апартамента на любимия таен инвеститор
                              с 2 кутии от обуща, от които стърчат ластици и бандероли...
                              Ратко дай да залагаме кога вълната и шока от вдигането на лихвите ще ударят България.
                              Нещо си нервничък ми се струва,а ?
                              Моя залог е до края на 2023 година ,може и есента още

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                                Пак се радваш на неща които ще ти навредят на плановете, освен ако не държиш кеша в буркани. кАжи ся за Франция, че ми станА интересно.
                                АА рейтинг и над 3% чиста доходност това е ,Френските Алпи са си френски Алпи..

                                Коментар

                                Working...
                                X