IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Или 3500 евро на картинка. Ади молА ви са.

    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...il7&f1=1&fe7=1

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Това е кавръковата справка, която единствено следим тук от 2017 г. Панелките не ги обичаме и не търсим такива затова и справката е такава
      Ние не търсим, но пазара не разделя имотите на панелки и тухли.
      Да не говорим, че средната цена се надува от подобни безумни цени? Кой би дал 5000 евро за това?

      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...il7&f1=1&fe7=1

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Тая справка не включва панелките обаче, включи и тях и ще видиш за какъв спад иде реч и то само за месец и половина. Фактите са си факти.
        Това е кавръковата справка, която единствено следим тук от 2017 г. Панелките не ги обичаме и не търсим такива затова и справката е такава

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Аха и ти го разтълкува, че се вдигат цените?
          Не ве, обратно. Ще чакам казах.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

            С тези офертни цени не виждам да успяват да притиснат собствениците До сега не съм виждала кавръковата справка да е преминавала 1800 € кв.м. до преди малко.
            Тая справка не включва панелките обаче, включи и тях и ще видиш за какъв спад иде реч и то само за месец и половина. Фактите са си факти.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

              Кой да ми каже? Аз търся. Предполагам, че всички тук имаме все пак някакви изисквания и не гледаме двустайни с изглед към кофите за боклук.
              Обаче вчера ми се обадиха от агенция защото съм се интересувал да купя. Вярно съм се интересувал, но преди 5 години - му казах.
              Сега не съм търсил агенцияя.
              Аха и ти го разтълкува, че се вдигат цените?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Те самите брокери го казаха, вече притискат собственици да свалят, защото сделките паднаха и няма папу.
                С тези офертни цени не виждам да успяват да притиснат собствениците До сега не съм виждала кавръковата справка да е преминавала 1800 € кв.м. до преди малко.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Кой ти каза, че не падат? Някакви данни, че се повишават?
                  Кой да ми каже? Аз търся. Предполагам, че всички тук имаме все пак някакви изисквания и не гледаме двустайни с изглед към кофите за боклук.
                  Обаче вчера ми се обадиха от агенция защото съм се интересувал да купя. Вярно съм се интересувал, но преди 5 години - му казах.
                  Сега не съм търсил агенцияя.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                    Е, щом си казал ,че е така ще се съглася. Не знаех ,че си брокер и следиш пазара от вътре
                    Те самите брокери го казаха, вече притискат собственици да свалят, защото сделките паднаха и няма папу.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                      Падат, падат ама в любимата ти Варна не падат. Айде, ще изчакам още два месеца.
                      Кой ти каза, че не падат? Някакви данни, че се повишават?

                      Коментар


                      • Само за един месец и половина средната цена на двустайните в София е паднала от 1772 на 1704 евро/кв., при това на офертна. Всеки да си направи сметка на какви нива са реалните сделки.

                        Коментар


                        • Качват се ама друг път, като сложим всички двустайни (не само тухла) излиза това:

                          Click image for larger version

Name:	imoti21-3-23.jpg
Views:	1
Size:	28.0 КБ
ID:	4042535


                          На 4 ти Февруари 2023 е било това:



                          Click image for larger version

Name:	imoti-4.2.23.jpg
Views:	1
Size:	44.8 КБ
ID:	4042536

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Качват се офертните, но реалните сделки са с дискаунт. Няма как навсякъде да падат а тук да се качват.
                            Е, щом си казал ,че е така ще се съглася. Не знаех ,че си брокер и следиш пазара от вътре

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Качват се офертните, но реалните сделки са с дискаунт. Няма как навсякъде да падат а тук да се качват.
                              Падат, падат ама в любимата ти Варна не падат. Айде, ще изчакам още два месеца.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                А, де ама се качват цените. Ето, това е от преди минута :

                                Резултат от Вашето търсене на:
                                Вид имот: 2-СТАЕН,
                                Местоположение: град София

                                Особености: Тухла
                                Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                                Средна цена на имотите в извадката: 126817 euro
                                Средна цена на кв.м: 1801 euro
                                Click image for larger version

Name:	66.JPG
Views:	1
Size:	40.7 КБ
ID:	4042531

                                Коментар

                                Working...
                                X