IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
    За кольо: Сега или никога! Все още е евтина цената. Левчо ще потвърди.
    [ATTACH=CONFIG]n4161849[/ATTACH]

    Ето виж и двустайните по твоята справка https://www.imot.bg/adb5ss са 1977 (сега) 2000 след месец.
    По-ниска цена за вход едва ли ще намери, акт 14, ами инак ще е 2500.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      страхотно
      Оп, какво става тука бре?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        страхотно
        На мястото на радев бих те поканил на гости в панелката в Дружба. Или пък ти го покани на топла питка или баница...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
          За кольо: Сега или никога! Все още е евтина цената. Левчо ще потвърди.
          [ATTACH=CONFIG]n4161849[/ATTACH]

          Ето виж и двустайните по твоята справка https://www.imot.bg/adb5ss са 1977 (сега) 2000 след месец.
          Офертата ти е много скапана. На цената на недовършения софийски коптор с голи циментени стени, Кольо ще си купи много готина луксозна къща в Чикаго, US, с три спални и две бани... Дай ни по-читава оферта.

          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev1111

            18 см.
            страхотно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Винаги съм се учудвал на самодеяността на Козирозите, дали арменци или не. Една застаряваща колежка, която и е време да е родила още преди 15г., се надува колко била красива, докато времето й изтича. Зодия Козирог. Дебелогъза клюкарка е и много се подмазва на шефовете с неверни твърдения, пълна пача...нищо не постига, само до конфронтации го докарва...
              Кво си пил бре?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                Щом ще казваш наопаки, няма да те питам. Ще те питам само как се купува апартамент от мама и тати за 100лв.

                Винаги се усмихвам когато раздаваш съвети за имоти. Съвети от индивид никога не купувал имот със собствени пари и все още обитаващ апартамент на мама и тати.

                ===2049===

                бердже, с тия недоволни клиенти си тръгнал по грешен път, от мен да го знаеш. Така ако продължаваш, няма да си патрон задълго и бързо ще затриеш това което тати е градил с години. А да крещите на клиент е съвсем недопустимо. Лошо, ло-шо.


                Наздраве, сипнал съм си розе.
                Винаги съм се учудвал на самодеяността на Козирозите, дали арменци или не. Една застаряваща колежка, която и е време да е родила още преди 15г., се надува колко била красива, докато времето й изтича. Зодия Козирог. Дебелогъза клюкарка е и много се подмазва на шефовете с неверни твърдения, пълна пача...нищо не постига, само до конфронтации го докарва...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Да, лъже. Не са 20 студентки, а 25 вероятно. Но нищо. Пак е добра бройка.
                  Така е .20 студентки и 5 баби околко четиридесетте.


                  И 3 докторантки.Аз много държа на интелекта и обаразованието.От глупави не ми става ,ако ще да са манекенки.
                  Last edited by nradev1111; 29.02.2024, 22:27.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                    за 112 хил. лв от които 1/2 за майката на кольо и по 1/4 за кольо и брат му

                    продал е на връх (според мажоретко арменчев) през декември 2023
                    Вместо да ръсиш мозък вземи прочети закона за наследството.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                      Не се дели така съпружеско наследство - 1/2 за майката, и после по 1/3 за нея и двамата братя от останалата половина.
                      Това е ако е СИО .Демек купено през време на брака.Ако е придобито по наследство или дарение или купено извън брака наследниците имат по равно демек по 1/3.Иначе цената за Карлово е нормална

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Кога е продал Кавръков и за колко?


                        А Радев ви лъже малко,
                        За кое лъжа?

                        Коментар


                        • За кольо: Сега или никога! Все още е евтина цената. Левчо ще потвърди.
                          Click image for larger version

Name:	Screenshot 2024-02-29 213711.jpg
Views:	1
Size:	49.8 КБ
ID:	4161849


                          Ето виж и двустайните по твоята справка https://www.imot.bg/adb5ss са 1977 (сега) 2000 след месец.
                          Last edited by два_таралежа; 29.02.2024, 21:41.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                            Не се дели така съпружеско наследство - 1/2 за майката, и после по 1/3 за нея и двамата братя от останалата половина.
                            Квотите са :

                            1/3, 1/3, 1/3, ако наследяват по равно баща му

                            или 2/3, 1/6, 1/6, ако е било СИО

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              ще го съобразя това и ще ти кажа наопаки.

                              сипи си едно и се усмихни!
                              Щом ще казваш наопаки, няма да те питам. Ще те питам само как се купува апартамент от мама и тати за 100лв.

                              Винаги се усмихвам когато раздаваш съвети за имоти. Съвети от индивид никога не купувал имот със собствени пари и все още обитаващ апартамент на мама и тати.

                              ===2049===

                              бердже, с тия недоволни клиенти си тръгнал по грешен път, от мен да го знаеш. Така ако продължаваш, няма да си патрон задълго и бързо ще затриеш това което тати е градил с години. А да крещите на клиент е съвсем недопустимо. Лошо, ло-шо.


                              Наздраве, сипнал съм си розе.
                              Last edited by два_таралежа; 29.02.2024, 21:31.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                                Ако някога реша да продавам, само ще те питам дали сме на връх или на дъно, за да направя точно обратното на това което ще ме посъветваш.
                                ще го съобразя това и ще ти кажа наопаки.

                                сипи си едно и се усмихни!
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X