IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

    Само в шитове си се набил.
    Хахаха, големи шитове, BSE е по ТРИ от цената на която съм го купил, Софармата по 2

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Така е, не мога, аз от 1994г, последователно инвестирам в следващи имоти, през 2002г.- 34000$, през 2010г.-10 000 €, през 2020г. още 10 000€, а през 2021г. още 40 000€. През това време, той като не успя да се сдобие с втори имот, наби всичките спестени пари за него в един фонд. И сега се хвали с голяма капиталова от него, но тези пари, нито може да ги усети, нито му носят пасивен доход, като имотите. Моята капиталова от имоти е 711 000€. От акциите, ще очаквам изравняване с неговия фонд през средата на 2026г. Живи и здрави. Е, защо тогава ги ручахме жабетата, а не купувахме имоти?
      Легай да почиваш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

        Освен че се втрещи не се ли и подомкри от кеф?
        Да не са ти дали някоя боядисана баластра вместо кюмюр че чистиш толкоз рано коптора ?
        На пелети съм, не на кюмюр. Преди това същия комин го ползвах на дъб от моя гора в Конявската планина, няколко години. Затова имаше за чистене. С пелетите няма да имам такива проблеми в бъдеще, австрийски, висококачествени и екологични. Затова и извърших почистването.

        Ти как топлиш фургона за прислугата в Палма де Майорка, дават ли ти сеньорите от малките газови бутилки с пита ?
        Last edited by Bailor; 09.03.2024, 20:54.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          лордче, ти са с радев не може да си мериш пацата
          ти дори гпр-то не можеш да си сметнеш правилно
          Така е, не мога, аз от 1994г, последователно инвестирам в следващи имоти, през 2002г.- 34000$, през 2010г.-10 000 €, през 2020г. още 10 000€, а през 2021г. още 40 000€. През това време, той като не успя да се сдобие с втори имот, наби всичките спестени пари за него в един фонд. И сега се хвали с голяма капиталова от него, но тези пари, нито може да ги усети, нито му носят пасивен доход, като имотите. Моята капиталова от имоти е 711 000€. От акциите, ще очаквам изравняване с неговия фонд през средата на 2026г. Живи и здрави. Е, защо тогава ги ручахме жабетата, а не купувахме имоти?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
            За Софaрма и BSE , информирал ли те е същия човек, щото и там гоня сходни бройки, както и за акции в монбат?
            Само в шитове си се набил.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Днес човекът от фирмата за почистване на комини предположи, че къщата ми е на около 90г. Казах му, горе-долу, на 84. А, той ми вика: По-здрава е от новостроящите. Втрещих се... Според някои понижители, тя трябва да си е изпяла песента. А човекът ми каза, че преди мен е чистил старата кооперация на Лили Иванова в Оборище и каза, че тези кооперации с много ще надживеят днешното ново.
              Освен че се втрещи не се ли и подомкри от кеф?
              Да не са ти дали някоя боядисана баластра вместо кюмюр че чистиш толкоз рано коптора ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Знам, кой ти е казал за 300 атери, той и Ратко го спомена кой е той, но в момента са 1000, а съм заложил за още 2000 бройки в команса. В IBKR съм заложил още дребни суми 3300$, общо на NYCE, 5500. Сам си смятай дивидентите, нали си счетоводител. Както посочи Frosty, така се почва...що се отнася до човека, който изнася борсова инфо, скоро може такъв свят да му се извие, че може цял имот да пожертва по адвокати. Ратко и таралежите го знаят кой е той.
                лордче, ти са с радев не може да си мериш пацата
                ти дори гпр-то не можеш да си сметнеш правилно
                препоръка е

                Коментар


                • За Софaрма и BSE , информирал ли те е същия човек, щото и там гоня сходни бройки, както и за акции в монбат?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                    Това 7 % на колко пара се равнява?
                    Знам, кой ти е казал за 300 атери, той и Ратко го спомена кой е той, но в момента са 1000, а съм заложил за още 2000 бройки в команса. В IBKR съм заложил още дребни суми 3300$, общо на NYCE, 5500. Сам си смятай дивидентите, нали си счетоводител. Както посочи Frosty, така се почва...що се отнася до човека, който изнася борсова инфо, скоро може такъв свят да му се извие, че може цял имот да пожертва по адвокати. Ратко и таралежите го знаят кой е той.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Дивидентът е 7%. Доволно. Забравяш, че имам и RIO, а в момента съм изпратил по сметка във Франкфурт още за 5 позиции в NYCE. Диверсификация друже, щото имотния ми портфейл за 30г. избуши кочината. Иначе, който, като теб не е пазарувал имоти овреме, ще продължи настървено да си вие по Луната..
                      Това 7 % на колко пара се равнява?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                        Дивидента стига ли за бутилка пещерска на седмица?
                        Дивидентът е 7%. Доволно. Забравяш, че имам и RIO, а в момента съм изпратил по сметка във Франкфурт още за 5 позиции в NYCE. Диверсификация друже, щото имотния ми портфейл за 30г. избуши кочината. Иначе, който, като теб не е пазарувал имоти овреме, ще продължи настървено да си вие по Луната..

                        Коментар


                        • анди, защо перманентно не го баннете за мултиакаунтинг?
                          или само на модеряаторите не е ясно, кой многоников трол е това
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            ДрОгар ю, яко си прекалил с мешаното бело. Виж Frosty кому отговаря, а ти за кого си представяш, хахаха, недоказаните субстанции са голям бич....

                            На бутилка квото каеш, че содите са ми повече от 27, а атерите в пъти повече от 300? Навитарка ли си
                            Дивидента стига ли за бутилка пещерска на седмица?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                              Е той има 27 акции на Соди Ад и 300 на Атера бре.Бере яко дивидент.
                              Браво, похвално. То така се почва. Накрая ще му харесат акциите, и ще забрави напълно за имотите.
                              Last edited by Frosty; 09.03.2024, 19:42.
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                                Е той има 27 акции на Соди Ад и 300 на Атера бре.Бере яко дивидент.
                                ДрОгар ю, яко си прекалил с мешаното бело. Виж Frosty кому отговаря, а ти за кого си представяш, хахаха, недоказаните субстанции са голям бич....

                                На бутилка квото каеш, че содите са ми повече от 27, а атерите в пъти повече от 300? Навитарка ли си
                                Last edited by Bailor; 09.03.2024, 19:40.

                                Коментар

                                Working...
                                X