IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Еййй, тоа пробия лев - страх тресе кочината, a.....?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Скоро не съм гледала какво се предлага, но са случайни парцели за малки строежи ,поне така мисля. Вече приключих със земите да си призная. Имам няколко интересни парцела ама не мисля да ги развързвам за сега. Игрите там са много големи и ми писна много. Ето, от един месец само ми звънят някакви нови "герой" по телефона да купуват ,та вече ми писнаха. Дори не ми се пише по темата да си призная. Написах приятелски на Кавръков, да внимава, нищо повече или по-малко.
      Аз съм много далеч от тези неща и не са ми в плановете, само ми стана любопитно защо има обяви за парцели за милиони / големи са/ и що не ги е купил някой от големите....
      Иначе е интересно.... издирили са ти контакти да ти звънят....Имам и случка с един познат с парцел ....добър... не е за тук...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
        Брех, неква нова звезда се помислила за успела!?!
        А как бре то тука само "звезди". Имай малко уважение като говориш с такива, я виж всеки ден са по банките, и все някви юбави каки ги обслужват.
        Last edited by better; 28.07.2023, 23:29.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

          Не съм много нов и не ставаше въпрос за мен.

          ​​​
          Aaa, ok, кой ти е стария ник??

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Ей сиЯ, заяждали сме, тъкмо сме те хФанали да ни светнеш, как се подготвят парЕ в бамка. Обясни ни, моля.
            Вярно нямаш никакви сделки а? Всичките ли са измислени?
            Да ти обясня няколко елементарни положения с моите 2-3 сделки където се налага малко обикаляне понякога по банките?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Абе виж сега къща и изобщо строеж има си правила няма какво да говорим и да разтягаме локуми. Това са пълни тъпотии,то дете да е те са вече по умни.
              Когато си подсигурил бъдещето нс себе и семейството си, можеш да си позволиш привидно изглеждащи "тъпотии" които доставят удоволствие на теб и/или на семейството ти. Аз също не бих купил къща на подобно място и по тези ширини, но също съм сигурен, че и на мен ще ми е кеф да пия един бърбън над морето лятото. Кеф цена няма - щом го кефи и може да си го позволи кои сме аз и ти че да го съдим? Ти ли му даде пари за къщата?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Чудят се вече как да се заяждат. Но е кеф да ги четеш, де. Разбираш прекрасно защо не са купили и при спадове даже.
                Я да си легам, че утре като нищо ще ида да пия едно кафе на морето. . Айде лека от мен!
                Ей сиЯ, заяждали сме, тъкмо сме те хФанали да ни светнеш, как се подготвят парЕ в бамка. Обясни ни, моля.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                  Не съм много нов и не ставаше въпрос за мен.

                  ​​​
                  Чудят се вече как да се заяждат. Но е кеф да ги четеш, де. Разбираш прекрасно защо не са купили и при спадове даже.
                  Я да си легам, че утре като нищо ще ида да пия едно кафе на морето. . Айде лека от мен!
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    Брех, неква нова звезда се помислила за успела!?!
                    Не съм много нов и не ставаше въпрос за мен.

                    ​​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Сега си подготвих кинтите за превода на финала с къщата. Банкерката, много мила и засукана красива кака ми вика след като и показах къщата. Ти купуваш бижу къща със 180 градуса нескриваема гледка за пари дето искат за един три-четиристаен панел у Плевен.
                      Аз така и не разбрах, как "подготвяш" кинти в банката? Теглиш ги на каса ли? Ще плащаш в кеш или? Защо?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение
                        Стои си при мама и съществувай, не ги мисли успелите хора.
                        Брех, неква нова звезда се помислила за успела!?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Абе сега ще видиш само ядове са и разправии стой и гледай идните 10 години.
                          Стига си кълнял, Кавръков.

                          Стои си при мама и съществувай, не ги мисли успелите хора.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Мерси, Мишок!
                            Каврък, споко бре. И околосветско съм планувал. Кво да живея. Да ям и пия всеки ден в различни точки на света ли? Как го разбираш?
                            Абе сега ще видиш само ядове са и разправии стой и гледай идните 10 години.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Ботич, тва ако не го вземеш просто не си ти. Пробвай. За 50К лева ще ти я дадат. И пей сърце.
                              в БГ нищо не пипам. Ни има строители ни хора съвестни. Нямам излишно здраве да го хабя за глупости.
                              Виж на канарските ако има такова ще се прежаля.
                              Тука за 2 месеца сезон грам не си струва каквото и да е на "морето". И пари да ми дават не бих взел
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Балчишкия район е куц, имаше голям хайп преди 10-15 год. Мой познат продаде лозе за 300 000 евра, което и до ден днешен си остана лозе.
                                Много хора си набиха парите и вдигнаха къщи и комплекси, които сега се рушат, защото извън 2 та месеца, там няма цивилизация. Отделно е пълно с цигани. До 10 год вероятно 90% от населението там ще е циганско, затова цените са смешни. Всеки гледа да се отърве. Всичко след Дружба посока Румъния е хвърляне на пари на вятъра.
                                Лева те е да пеше питал щеше да го спасиш ама като слуша разнинтъпанари дето са завлекли една камара пари така е. Имаше един филм казваше се Bad company.."събрал се е с неподходящи хора това е ..

                                Коментар

                                Working...
                                X