IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Ми сори ама не личи или пък държиш сите Яйца у 1 кошница , което не е добре....:-)
    Нали казаХ въпрос.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Фантазираш си разни неща ... може би от средата или неопитност. Продавача е чужденец както Левчо писа....кеша не върви при такива варианти дори някой да го иска....
      Аз все още например не ползвам онлайн банкиране активно.... Ако трябва да правя нещо ходя до банов офис....
      Правя го почти всеки месец , при сделка ще имам сигурно поне 10 посещения....
      Не виждам защо Левчо да е по-различен....
      Бетерчо поотминаха времената на плащанията в брой....
      Интересно ми е защо адвокатстваш на Левчо. Очевидно се касае за плащане в брой (ако изобщо купува нещо), което е незаконно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Ако измислиш по-тъп въпрос от тоя, ши та черпА.
        Ми сори ама не личи или пък държиш сите Яйца у 1 кошница , което не е добре....:-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Охооо появи се "адвокатин" на Левчо.
          За какво "обикаляне" или"окрупняване" говориш, годината е 2023?
          Фантазираш си разни неща ... може би от средата или неопитност. Продавача е чужденец както Левчо писа....кеша не върви при такива варианти дори някой да го иска....
          Аз все още например не ползвам онлайн банкиране активно.... Ако трябва да правя нещо ходя до банов офис....
          Правя го почти всеки месец , при сделка ще имам сигурно поне 10 посещения....
          Не виждам защо Левчо да е по-различен....
          Бетерчо поотминаха времената на плащанията в брой....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Бтерчо , ти верно ли си купувал апарти ? .
            Ако измислиш по-тъп въпрос от тоя, ши та черпА.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Я раздели парата за една къща на равни части по сезони да видим колко пари ще имаш да ходиш по такива къщи всяко лято ,колко години са това ?Да си ходиш да ти чистят и да си гледаш всякакви гледки ама ако искаш и на морета ходи където щеш. Така правят хората които си живеят живота и му се кефят има и други които сами си вкарват проблеми и разправии.Това е.
              Явно не си наясно колко са наемите на подобни къщи....аз съм.... В Гърция например по островите са 4-цифрени на нощувка.... Е по-луксозни са или малко по-големи , но с 1 Година пребиваване Левчо я е изплатил през тази сметка.... Като морско местоположение обаче с нищо не са по-добри....А продажните им цени са 7-цифрени....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Бтерчо , ти верно ли си купувал апарти ? Не знам историята на Левчо , но едно време имах сметки сигурно в десет банки примерно и преди всяко плащане ги обикалях...при това не са да тегля кеш , а да окрупнявам и т.н. Никога не съм и скоро няма да ползвам онлайн банкиране....т.е. активно с възможност за транзакции....макар и напоследък малко да се подобриха нещата със сигурността. Едно време бяха пародия....
                Охооо появи се "адвокатин" на Левчо.
                За какво "обикаляне" или"окрупняване" говориш, годината е 2023?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Аааа страх не страх, утре като се появи, пак ще го питам къФ го дири в банката.
                  Бтерчо , ти верно ли си купувал апарти ? Не знам историята на Левчо , но едно време имах сметки сигурно в десет банки примерно и преди всяко плащане ги обикалях...при това не са да тегля кеш , а да окрупнявам и т.н. Никога не съм и скоро няма да ползвам онлайн банкиране....т.е. активно с възможност за транзакции....макар и напоследък малко да се подобриха нещата със сигурността. Едно време бяха пародия....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Веднъж си говорих с една от строителен надзор бяхме на една голяма вила направена на стръмното ,обаче бяха гепили парата от еврофондове и тя ми казва ,"Разбери че на склон,скат,стръмно НЕ се строи, първо било сложно и скъпо,второ винаги ,ама винаги има проблеми ,дали сега или след 5,10 години то става изведнъж даже и не е необходимо да ти падне къщата тюдостатъчно е да се понацепи и по живо по здраво да си одиш на Плевен и на София примерно...Та така ...Ако не си дал парата още ,бягай и не се занимавай с глупости ,Тая постъпка която си направил унищожава всичките сходни покупки и умно направени придобиване последните ти няколко години не се омазвай на финала .Това е от мен.Такива глупости не мога да адмирирам.Даже и няма и да ти честитя щото това е пълна тъпотия а аз обичам да съм честен с хората!
                    Кавръче унасяш се отново и то към Левчо.
                    Той ясно описа каква е къщата ...пред нея навсякъде само море, поне от 20 години проблем не е имало, а ако има ще се види по къщата. Знаеш ли как беше при земетресението ? Сигурно половината сгради в София бяха с пукнатини или понаклонили се или по коридорите, асансьорите видимо. Това беше и причината да не купя някои изключителни апарти 2014-16 буквално без пари / по 6-800 евро завършени бяха на добри места/ щото като видя фугите по фасадата и изтръпвам. Та ако има проблем щеше да се види, а тези тук след земетресението още не са паднали....
                    А че риск има е ясно, в тази зона явно има подобни рискове , ама то затова цената е добра... и Левчо колко години ще я ползва ? Да е жив и здрав да е по-дълго, но за платената цена и 10-20 години да са и после морето да я прибере пак е ок....
                    Ако сте го уплашили мога веднага да го отърва от проблема.....:-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                      Aaa, ok, кой ти е стария ник??
                      Не е сложно да се сети човек, понапъни се малко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                        Когато си подсигурил бъдещето нс себе и семейството си, можеш да си позволиш привидно изглеждащи "тъпотии" които доставят удоволствие на теб и/или на семейството ти. Аз също не бих купил къща на подобно място и по тези ширини, но също съм сигурен, че и на мен ще ми е кеф да пия един бърбън над морето лятото. Кеф цена няма - щом го кефи и може да си го позволи кои сме аз и ти че да го съдим? Ти ли му даде пари за къщата?
                        Я раздели парата за една къща на равни части по сезони да видим колко пари ще имаш да ходиш по такива къщи всяко лято ,колко години са това ?Да си ходиш да ти чистят и да си гледаш всякакви гледки ама ако искаш и на морета ходи където щеш. Така правят хората които си живеят живота и му се кефят има и други които сами си вкарват проблеми и разправии.Това е.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          Еййй, тоа пробия лев - страх тресе кочината, a.....?
                          Аааа страх не страх, утре като се появи, пак ще го питам къФ го дири в банката.

                          Коментар


                          • Еййй, тоа пробия лев - страх тресе кочината, a.....?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Скоро не съм гледала какво се предлага, но са случайни парцели за малки строежи ,поне така мисля. Вече приключих със земите да си призная. Имам няколко интересни парцела ама не мисля да ги развързвам за сега. Игрите там са много големи и ми писна много. Ето, от един месец само ми звънят някакви нови "герой" по телефона да купуват ,та вече ми писнаха. Дори не ми се пише по темата да си призная. Написах приятелски на Кавръков, да внимава, нищо повече или по-малко.
                              Аз съм много далеч от тези неща и не са ми в плановете, само ми стана любопитно защо има обяви за парцели за милиони / големи са/ и що не ги е купил някой от големите....
                              Иначе е интересно.... издирили са ти контакти да ти звънят....Имам и случка с един познат с парцел ....добър... не е за тук...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Брех, неква нова звезда се помислила за успела!?!
                                А как бре то тука само "звезди". Имай малко уважение като говориш с такива, я виж всеки ден са по банките, и все някви юбави каки ги обслужват.
                                Last edited by better; 28.07.2023, 23:29.

                                Коментар

                                Working...
                                X