IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

    Виж сега както се казва в БГ - човеко има парИ, угажда си.
    Сигурен съм, че лева няма да го сбърка и къщата да падне, е вярно няма да е приятно, но не е нещо да си загуби нервите по него.
    Той я е взел защото му прави кеф и няма да го събори финансово. Не знам дали има как да проумееш такава гледна точка.
    Сигурен съм, че ще загуби по-малко нерви ако му падне къщата в морето отколкото ти си загубил покрай продажбата на етажа, за лошите приказки във форума да не говорим.
    Абе виж сега къща и изобщо строеж има си правила няма какво да говорим и да разтягаме локуми. Това са пълни тъпотии,то дете да е те са вече по умни.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
      ...... Не ме послуша.
      И слава богу!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Веднъж си говорих с една от строителен надзор бяхме на една голяма вила направена на стръмното ,обаче бяха гепили парата от еврофондове и тя ми казва ,"Разбери че на склон,скат,стръмно НЕ се строи, първо било сложно и скъпо,второ винаги ,ама винаги има проблеми ,дали сега или след 5,10 години то става изведнъж даже и не е необходимо да ти падне къщата тюдостатъчно е да се понацепи и по живо по здраво да си одиш на Плевен и на София примерно...Та така ...Ако не си дал парата още ,бягай и не се занимавай с глупости ,Тая постъпка която си направил унищожава всичките сходни покупки и умно направени придобиване последните ти няколко години не се омазвай на финала .Това е от мен.Такива глупости не мога да адмирирам.Даже и няма и да ти честитя щото това е пълна тъпотия а аз обичам да съм честен с хората!
        Виж сега както се казва в БГ - човеко има парИ, угажда си.
        Сигурен съм, че лева няма да го сбърка и къщата да падне, е вярно няма да е приятно, но не е нещо да си загуби нервите по него.
        Той я е взел защото му прави кеф и няма да го събори финансово. Не знам дали има как да проумееш такава гледна точка.
        Сигурен съм, че ще загуби по-малко нерви ако му падне къщата в морето отколкото ти си загубил покрай продажбата на етажа, за лошите приказки във форума да не говорим.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Достъп един само по главната улица към къщите. И откъм стълбите дето се смеехме на Купата че ще кара АТВ то. Е, той си взе топ тротинетка. От ската алпинист може и да се качи.
          Балчишкия район е куц, имаше голям хайп преди 10-15 год. Мой познат продаде лозе за 300 000 евра, което и до ден днешен си остана лозе.
          Много хора си набиха парите и вдигнаха къщи и комплекси, които сега се рушат, защото извън 2 та месеца, там няма цивилизация. Отделно е пълно с цигани. До 10 год вероятно 90% от населението там ще е циганско, затова цените са смешни. Всеки гледа да се отърве. Всичко след Дружба посока Румъния е хвърляне на пари на вятъра.
          Last edited by better; 28.07.2023, 22:19.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Хубав виц! Стават тези неща. Но да чукна на дърво 20 години там не е имало проблем. Виж на картата свлачищните зони и червени точки са дадени. Имаше срутване но не беше там, а в източната и леко на север зона към Овчаровски плаж. И дето падна върху заведението току на входа за Албена отдолу земна маса - имало е проблем с отводнителната инсталация.
            Веднъж си говорих с една от строителен надзор бяхме на една голяма вила направена на стръмното ,обаче бяха гепили парата от еврофондове и тя ми казва ,"Разбери че на склон,скат,стръмно НЕ се строи, първо било сложно и скъпо,второ винаги ,ама винаги има проблеми ,дали сега или след 5,10 години то става изведнъж даже и не е необходимо да ти падне къщата тюдостатъчно е да се понацепи и по живо по здраво да си одиш на Плевен и на София примерно...Та така ...Ако не си дал парата още ,бягай и не се занимавай с глупости ,Тая постъпка която си направил унищожава всичките сходни покупки и умно направени придобиване последните ти няколко години не се омазвай на финала .Това е от мен.Такива глупости не мога да адмирирам.Даже и няма и да ти честитя щото това е пълна тъпотия а аз обичам да съм честен с хората!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

              Много трудно ако е нещо интересно. Дочувам ,че се интересуват и изкупуват парцели в кв. Хр. Ботев, заради интермодалния терминал. Естествено ,че искат да купуват евтино, но всички вече са наясно ,та не знам докъде ще го докарат, а всички знаем за какъв квартал пиша. Много ама много бих внимавала днес и нека не се лъжем познавам повечето големи играчи занимаващи се със земи в София / просто по случайност се запознахме от общи интереси в началото на 21-век.Е, някой познавах вече от 90-те години Тези ми връзки ми позволиха преди няколко години да купя парцела до Летище София. Случайно мисля, че нищо няма да може да се намери вече.
              През 94'та година един приятел беше обявил за продажба 18 дка, край летище София. Цената, която беше обявил, беше умопромачетелна, щото трябваше да я дели с 12 души. Казах му, човече, слез малко на земята. Не ме послуша.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                А тези дето са по обявите какви са ?
                Не ставащи или с пренадута цена ?
                Що се пускат на обяви ?
                Скоро не съм гледала какво се предлага, но са случайни парцели за малки строежи ,поне така мисля. Вече приключих със земите да си призная. Имам няколко интересни парцела ама не мисля да ги развързвам за сега. Игрите там са много големи и ми писна много. Ето, от един месец само ми звънят някакви нови "герой" по телефона да купуват ,та вече ми писнаха. Дори не ми се пише по темата да си призная. Написах приятелски на Кавръков, да внимава, нищо повече или по-малко.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                  Много трудно ако е нещо интересно. Дочувам ,че се интересуват и изкупуват парцели в кв. Хр. Ботев, заради интермодалния терминал. Естествено ,че искат да купуват евтино, но всички вече са наясно ,та не знам докъде ще го докарат, а всички знаем за какъв квартал пиша. Много ама много бих внимавала днес и нека не се лъжем познавам повечето големи играчи занимаващи се със земи в София / просто по случайност се запознахме от общи интереси в началото на 21-век.Е, някой познавах вече от 90-те години Тези ми връзки ми позволиха преди няколко години да купя парцела до Летище София. Случайно мисля, че нищо няма да може да се намери вече.
                  А тези дето са по обявите какви са ?
                  Не ставащи или с пренадута цена ?
                  Що се пускат на обяви ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Нз, според мен си отървал някого от ската, щом няма достъп.
                    Достъп един само по главната улица към къщите. И откъм стълбите дето се смеехме на Купата че ще кара АТВ то. Е, той си взе топ тротинетка. От ската алпинист може и да се качи.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Сега се замислих....Мислиш ли че има все още по нещо ставащо като парцели което да е свободно или пък някой от играчите да му трябва кеш и да пуска такива на промо ? ...и случаен човек да се добере до такова ?
                      Или всичко приключва на етап агенция за НИ ? Ако се появи се праща на точният човек и т.н..... ?
                      Много трудно ако е нещо интересно. Дочувам ,че се интересуват и изкупуват парцели в кв. Хр. Ботев, заради интермодалния терминал. Естествено ,че искат да купуват евтино, но всички вече са наясно ,та не знам докъде ще го докарат, а всички знаем за какъв квартал пиша. Много ама много бих внимавала днес и нека не се лъжем познавам повечето големи играчи занимаващи се със земи в София / просто по случайност се запознахме от общи интереси в началото на 21-век.Е, някой познавах вече от 90-те години Тези ми връзки ми позволиха преди няколко години да купя парцела до Летище София. Случайно мисля, че нищо няма да може да се намери вече.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Щом няма да си постоянно там, приготви се за постоянни обири. Сот мот нищо не мое ги спре, имах познати на подобни места. Тез дет се разминаха с обир, морето ги "обра".

                        П.с един виц. Жена и мъж спят, когато се чува клатене и грохот. Едвам скокват навън и къщата им тръгва надолу. Жената ридае "отиде ни къщата, край". Мъжа я пляска зад врата и вика:
                        Кво хленчим Ма, я виж отгоре ква хубава идва".
                        Хубав виц! Стават тези неща. Но да чукна на дърво 20 години там не е имало проблем. Виж на картата свлачищните зони и червени точки са дадени. Имаше срутване но не беше там, а в източната и леко на север зона към Овчаровски плаж. И дето падна върху заведението току на входа за Албена отдолу земна маса - имало е проблем с отводнителната инсталация.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Тук вече не позна. В зоната не се пипа. Достъп няма за такива неща, целогодишно живеят хора, а и няма нищо за вземане. Кво, кревати и столове ли?
                          Собственика даже повече от две години не си е плащал СОТа - и е неактивен в момента. Питай някой от живеещите като Купата пипа ли се там.
                          Нз, според мен си отървал някого от ската, щом няма достъп.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Щом няма да си постоянно там, приготви се за постоянни обири. Сот мот нищо не мое ги спре, имах познати на подобни места.
                            Тук вече не позна. В зоната не се пипа. Достъп няма за такива неща, целогодишно живеят хора, а и няма нищо за вземане. Кво, кревати и столове ли?
                            Собственика даже повече от две години не си е плащал СОТа - и е неактивен в момента. Питай някой от живеещите като Купата пипа ли се там.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Точно. Изчислил съм че и рядко да ходя енергията която ще поемеш от там си заслужава. Благодаря, Песи. Да знаеш че съм имотен експерт поне по качества и локации на имотите. Както и ти. Всочко което си купил си го премерил с хирургическа точност.
                              Щом няма да си постоянно там, приготви се за постоянни обири. Сот мот нищо не мое ги спре, имах познати на подобни места. Тез дет се разминаха с обир, морето ги "обра".

                              П.с един виц. Жена и мъж спят, когато се чува клатене и грохот. Едвам скокват навън и къщата им тръгва надолу. Жената ридае "отиде ни къщата, край". Мъжа я пляска зад врата и вика:
                              Кво хленчим Ма, я виж отгоре ква хубава идва".
                              Last edited by better; 28.07.2023, 21:33.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Бетерчо, видях къщето.... сопри се....
                                Предполагам само на Дури нейната може да съперничи като морско разположение.
                                Ще го напиша само веднъж - както е известно не съм фен на нашето море , а пък севера съвсем, но това бих го взел ....просто ей така дори да го ползвам 2-3 седмици в годината....да го има.

                                ПП Левчо , не пускай снимките във форума...нема нужда....кой квото иска да си верва или мисли....
                                Нали казаХ, че къщето не е важно, важно е къде е.

                                Коментар

                                Working...
                                X