IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Това въоще не ме топли, явно ти не разбра, но Kris, прекрасно разбра за какво иде реч...ако желаех нещо да ме топли, щях да заявя 20. Не се опитвай да ме изкараш финансово неграмотен, не ти се получава, повярвай...
    ти си се комплексирал нещо

    винаги е ОК да имаш достъп до ресурс бързо и неотложно

    когато пътувам в чужбина винаги си нося дебитна + 2 кредитни карти е така за зор заман.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      няма лошо - все едно имаш 10К в джоба
      Това въоще не ме топли, явно ти не разбра, но Kris, прекрасно разбра за какво иде реч...ако желаех нещо да ме топли, щях да заявя 20. Не се опитвай да ме изкараш финансово неграмотен, не ти се получава, повярвай...
      Last edited by Bailor; 08.06.2023, 22:42.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Ами, доволен съм, че съм зарадвал тимаджиите, но се оказа, че точно картата за отстъпки в Лукойл, България еър и още куп търговски обекти, като оптики, златарски ателиета, поне 20 хотела и гуми дияна, са пропуснали да ми я предоставят вече 2г. и 2м. откак съм изтеглил кредита и аз не съм се възползвал от тези екстри с дебитната и ми я предоставиха чак сега с моите имена, когато заявих златната. Казах му на личния ми адвокат и той ми каза, че това ми е як коз, ако ми вдигат лихвата по потребителския. Тази карта за всички отстъпки подписах, че съм я получил към днешна дата, по средата на периода на кредита.
        Хах, да, това е много яко! С техните камъни …

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Ами, доволен съм, че съм зарадвал тимаджиите, но се оказа, че точно картата за отстъпки в Лукойл, България еър и още куп търговски обекти, като оптики, златарски ателиета, поне 20 хотела и гуми дияна, са пропуснали да ми я предоставят вече 2г. и 2м. откак съм изтеглил кредита и аз не съм се възползвал от тези екстри с дебитната и ми я предоставиха чак сега с моите имена, когато заявих златната. Казах му на личния ми адвокат и той ми каза, че това ми е як коз, ако ми вдигат лихвата по потребителския. Тази карта за всички отстъпки подписах, че съм я получил към днешна дата, по средата на периода на кредита.
          няма лошо - все едно имаш 10К в джоба
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
            Днес заявих златната карта. Она искаше да я сключа за 20 000лв. лимит, но аз я направих за 5+5. Оказа се, че екстрите за ползване на такава карта, са много яки, ако спазваш финансова дисциплина. Тия от банката гледат всичко по сметката и са анализирали, след като ми предлагат картата по телефона. Питат ме що не искам 20, при положение, че след всички харчове от преведаната ми заплата, остават по два бона по дебитната всеки месец? И аз хън, мън...
            Браво. Какъв си по професия?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              ако потребителският ти е там - затова са те потърсили, където е текло пак ще тече . Хубавата карта е една постоянна възможност да увеличиш задължението си към банката, което е добре за тях.
              Ами, доволен съм, че съм зарадвал тимаджиите, но се оказа, че точно картата за отстъпки в Лукойл, България еър и още куп търговски обекти, като оптики, златарски ателиета, поне 20 хотела и гуми дияна, са пропуснали да ми я предоставят вече 2г. и 2м. откак съм изтеглил кредита и аз не съм се възползвал от тези екстри с дебитната и ми я предоставиха чак сега с моите имена, когато заявих златната. Казах му на личния ми адвокат и той ми каза, че това ми е як коз, ако ми вдигат лихвата по потребителския. Тази карта за всички отстъпки подписах, че съм я получил към днешна дата, по средата на периода на кредита.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                Днес заявих златната карта. Она искаше да я сключа за 20 000лв. лимит, но аз я направих за 5+5. Оказа се, че екстрите за ползване на такава карта, са много яки, ако спазваш финансова дисциплина. Тия от банката гледат всичко по сметката и са анализирали, след като ми предлагат картата по телефона. Питат ме що не искам 20, при положение, че след всички харчове от преведаната ми заплата, остават по два бона по дебитната всеки месец? И аз хън, мън...
                ако потребителският ти е там - затова са те потърсили, където е текло пак ще тече . Хубавата карта е една постоянна възможност да увеличиш задължението си към банката, което е добре за тях.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  точно затова ти казам, че да си смениш този, който ти говори врели некипели за 50-то лева на година
                  Да. Благодаря, Берти. Проверявам и проучвам нещата от които не разбирам. Допускам че всеки има своя интерес, вкл управляващия имота. Няма лошо. Но моите параметри трябва да са ясни като капка вода. Затова и не се навих на този етап. Имам много служебни ангажименти и не обичам да се концентрирам върху повече от 10ина неща. Изнервям се.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Безплатно е само сиренето в капана за мишки.Всички тия програми се плащат от данъците на работещите. Ти навит ли си да вдигнат данъците ти ,за да могат да дават безплатни квартири на безработните и безплатно да ги хранят?
                    Хайде няма нужда от комунизъм.
                    Да си вярват в каквито глупости си искат, ама да не ми ги хвалят, а да приложат философията си на практика.
                    Да кандидатства за виза, и ако го одобрят да ходи на хубавия пример. „Холувуд” булевард го чака, наема си си нещо, и приютява някой от тези партитата под мостовете за съсед, по същите програми там за 2 години и му се радва.
                    Last edited by Kris_; 08.06.2023, 22:18.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                      Прав си и при nradev 111 няма нищо безплатно, но и аз съм му благодарен, въпреки, че е губил бас от мен и ме е почерпил. Прави му чест!
                      Радев е пич. Но на мен всичко ми е в център. Да не говоря че ми се ръгат с лакти за района на всички болници дето е и Берти - баня Мадара. Англичанката ми си завърши и замина, каза ще ми липсва не София, а апартамента. Сега ще го поосвежа и ще почакам за предлагане. По-близо е до метро - 50 м, отколкото този в Докторска. Незаменимо място. А третия апарт е 100% фул откакто съм си сложил подписа. И мавзолея - мрънка че и е трудно, но плаща. Така се пази от повишаване на наема. Психологията на нискосегментния Бг наемател може да ми бъде кратко експозе на някой форум по поведенчески личностни разстройства, които всеки от нас има. Но все още не са патология.
                      Last edited by bulgarian lev; 08.06.2023, 22:18.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                        За гаража в редута ли, бре?
                        Глупости, Редута не е център, макар и с 10км. по- близо до центъра от Дружба, за в Бургас.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                          Аз и преди го обясних ама няма кой да четеТези в палатките по улиците са НАРКОЗАВИСИМИ, които отказват лечение и се толерират от демократите( тяхното бсп) За безработните има двегодишни програми в които ти дават къща на символичен наем, търсят ти работа и ти дават безплатна храна. Я да сравним с безработните в България- някой да им е осигурил жилище и безплатна храна за период до 2 години???? Май няма такова нещо, освен това от хранителните банки могат да взимат безплатна храна и семейства с ниски доходи, добави и личен фалит на който имат право всички американски граждани и ще видиш, че няма база за сравнение с БГ.
                          Безплатно е само сиренето в капана за мишки.Всички тия програми се плащат от данъците на работещите. Ти навит ли си да вдигнат данъците ти ,за да могат да дават безплатни квартири на безработните и безплатно да ги хранят?
                          Хайде няма нужда от комунизъм.

                          Коментар


                          • Днес заявих златната карта. Она искаше да я сключа за 20 000лв. лимит, но аз я направих за 5+5. Оказа се, че екстрите за ползване на такава карта, са много яки, ако спазваш финансова дисциплина. Тия от банката гледат всичко по сметката и са анализирали, след като ми предлагат картата по телефона. Питат ме що не искам 20, при положение, че след всички харчове от преведаната ми заплата, остават по два бона по дебитната всеки месец? И аз хън, мън...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              На Лева му влизам в положението, защото краткосрочното отдаване в идеалните центрове на големите ни градове, често се предлага от фирми за управление на имоти. И, аз имам такива оферти и съм наясно.
                              За гаража в редута ли, бре?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Краткосрочното отдаване има и плюсове, но и минуси. И непредвидими и непредсказуеми параметри. Парата влиза по лична сметка, ти плащаш на упрваляващия. И....много още неща. За данъците сега проучвам, но безплатно инфо тук няма да дам. Никой не ми е и дал на мен.
                                точно затова ти казам, че да си смениш този, който ти говори врели некипели за 50-то лева на година
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X