IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
    Спад в предлагането на жилища ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ

    Спад в предлагането, води до?...

    А. Поскъпване
    Б. Повишение
    С. Увеличение
    Д - Намаление - Хубавите имоти се изтеглят от пазара или им се поставят прекалено високи цени и на пазара реално остават само кофтори на ниски цени

    В следствие на горното статистиката отчита спад на продажбите и спад на средната цена

    Понижителите доволно потриват ръчички ама не могат да купят нищо читаво в крайна сметка купуват кофтори които не могат да отдават под наем

    След това почват да реват по форумите че под наем не върви бизнеса и че искат да продават

    Коментар


    • Жилищното строителство у нас забуксува, второто тримесечие ще е ключово дали има тенденция за спад - Money.bg

      Спад в производството на дадена стока, води до?...

      А. Поскъпване
      Б. Повишение
      С. Увеличение
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Жилищните наеми в Турция скочиха драстично, държавата ограничава повишението - Money.bg

        баба меца се е разиграла при комшиите... дано не отскочи и до нас
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          петрогъсчо няма да присъства в нея
          впрочем горната графика е от колегата 6000 в темата за спада
          Ето и последната версия на графиката след като гуруто зорлем си призна че всъщност няма акции в Дрона и че е демо играч
          Click image for larger version

Name:	Untitled1.jpg
Views:	12
Size:	13.1 КБ
ID:	4089565


          Коментар


          • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение

            Ганьо знае да инвестира само в имоти!
            Аз съм си Ганьо, но около 10% от инвестициите ми са в акции, имам и малко физическо злато.

            Иначе разбирам сиромасите, че набиват само в акции, имотите са скъпи (не са за всеки)
            Пак е по-добре от кеша.

            Коментар


            • Спад в предлагането на жилища ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ

              Спад в предлагането, води до?...

              А. Поскъпване
              Б. Повишение
              С. Увеличение
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                ганьо обича да се прави на инвеститор в акции и да се бави с наема
                ...амии, ако са им забавили дивидента... оттам и забавата в наема
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Останаха 30 евро до новото ниво на свикване. Нее, не сега 19хх, рано е, нека стадото хубаво свикне с 18хх..

                  https://www.imot.bg/9h75rk

                  Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-07-11 100414.JPG
Views:	1
Size:	43.0 КБ
ID:	4089554
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение

                    Ганьо знае да инвестира само в имоти!
                    ганьо обича да се прави на инвеститор в акции и да се бави с наема
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                      Най-строгата парична политика пред която е била изправяна американската икономика от 1983г насам !
                      А тук някви шимпанзета очаквали някакви увеличения, на някакви си обори, в някво си гето

                      Въпиюща некомпетентност !!!

                      Ганьо знае да инвестира само в имоти!

                      Коментар


                      • BOE предупреждава за нарастваща ипотечна болка за домакинствата: Пазарите днес
                        UK Markets Today, блогът на живо на Bloomberg за всички неща, които се движат на пазарите в Обединеното кралство, ви предоставя отразяване на доклада на Bank of England относно рисковете за финансовата стабилност
                        В днешния доклад BOE подчерта как по-високите лихвени проценти могат да увеличат тежестта за притежателите на ипотечни кредити
                        Въпреки че някои кредитополучатели може да се затрудняват с погасяването, банките в Обединеното кралство са достатъчно силни, за да подкрепят своите клиенти, каза BOE
                        Цените на жилищата може да се понижат допълнително, ако наемодателите, които купуват с цел отдаване под наем, се поддадат на натиска на по-високите разходи за ипотека и в крайна сметка продадат, предупреди централната банка
                        BOE също подчерта някои глобални рискове за Обединеното кралство, включително забавяне на икономическия растеж на Китай и продължаващата инвазия на Русия в Украйна

                        https://www.bloomberg.com/news/live-...rope#xj4y7vzkg

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                          Явно Петърчо, освен за имот, мечтае и за Мерцедес AMG
                          и двете ще ги види през аспуха на москвича на баща си
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Най-строгата парична политика пред която е била изправяна американската икономика от 1983г насам !
                            А тук някви шимпанзета очаквали някакви увеличения, на някакви си обори, в някво си гето

                            Въпиюща некомпетентност !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              И аз живея на квартира в момента. В Пловдив. Аз говоря за господата милионери които не притежават нито един имот. Щом управляваш имоти значи имаш. Похвално. Едва ли управляваш имотите на мама и тати.
                              Не са само мои- 33.3% имам участие. Затова и взимам 25% дивидент (останалите отиват за фонд ремонт, годишен данък и застраховка).

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от AMG2023

                                левак, много ми харесва как ти, обраттен (комунист и путинист)и останалите брокерази защитавате и се надявате цените да останат високи но истината е че няма сделки и това ще стане ясно следващата седмица от там и цените на боклука който наричате НИ в бг и ще лъсне горчивата истина.
                                Ще бъде приятно да ви гледам и да ви се присмивам.Заслужавате го
                                А не, объркал си се малко. Има едни болшевики каскети тука. Те отнемат, конфискуват имоти, пролетарчета. Бъркаш ме, Путин съм го виждал само по телевизията.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X