IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    Защо се продава двор и граж отделно... и какво всъщност струва.
    Сопот не е Карлово.
    Pwise не е карловец, а има рода наблизо. Пак казвам нещата се променят и е добре човек да гледа това, което е в момента.
    Не е вярно, имам рода където сме говорили но не съм расал там. Аз рода имам и във Калофер, Сопот, Варна и Пловдив. Забравих и в София имам рода.
    Имам приятели живеещи в района на етажа на Кавръка, но са в апартаменти.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Пак е много скъпо за етаж от къща. Не знам как ще се продаде.
      Е, щом по-доброто предложение в Сопот е много скъпо и трудно ще се продаде, то какво да говорим за предложението в Карлово?
      ПП. Сега ние сме понижителите, а берджо и кавръка станаха повишители Ти да видиш как се обърна баницата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
        Чакай, гаража в Карлово е незаконен. В Сопот има по-голямо търсене при отдаване под наем. Не е калкан вижда се от снимките. Състоянието на предложението в Сопот е 3 класи по-добро. И накрая Карлово и Сопот вече почти са се слели 3 км разстояние дели двете предложения.
        пп. Опитваш се да си интересен, pwise те пляска умело през ръцете.
        Защо се продава двор и граж отделно... и какво всъщност струва.
        Сопот не е Карлово.
        Pwise не е карловец, а има рода наблизо. Пак казвам нещата се променят и е добре човек да гледа това, което е в момента.

        ПП гаражът е с оправени документи, а двоен гараж с канал като бонус е мечта на много хора в района. Можеш хем колата да си държиш хем скромна работилница да си спретнеш.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
          Да сравним следното предложение в Сопот (само на 3 км от етажа в Карлово)

          https://m.imot.bg/details/1i162282463201534

          квадратурата е същата, състоянието е 3 пъти по-добро, цената 3 пъти по-ниска.

          Хипотетично, кое бихте избрали?

          Между другото: предлага се от същата агенция Ваня. (брокерката ако е читава и сравни офертите е ясно кой имот ще продаде по-бързо и лесно)
          Пак е много скъпо за етаж от къща. Не знам как ще се продаде.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            сложи двор и гараж, които се продават отделно (прочети текста) и накрая пак такова, но в сопот. Вероятно е някакъв калкан.
            Чакай, гаража в Карлово е незаконен. В Сопот има по-голямо търсене при отдаване под наем. Не е калкан вижда се от снимките. Състоянието на предложението в Сопот е 3 класи по-добро. И накрая Карлово и Сопот вече почти са се слели 3 км разстояние дели двете предложения.
            пп. Опитваш се да си интересен, но pwise те пляска умело през ръцете.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

              Единствената дребнава плоскост по която някой се движи си ти, сам се буташ между шамарите. Кавръка се опита да внушава, че си измислям и получи просто reality check. Защото аз не говоря колкото да заспя и помня какво съм казал. А за района силно ме съмнява да го познаваш по-добре, аз когато съм си изпращал приятелките си по тези улици вечер едва ли си имал идея че ще се подвизаваш близо до Карлово. Включително и Ели до замъка който беше на баща и.
              за 20г много неща са се променили, а ти допускаш съществена грешка да мислиш, че това, което е било като си бил младеж е и сега... нещата се променят.

              ПП преди 10-12г монолитно строителство на хубаво място беше по 300Е квадрата, че и по-изгодни имаше... това не значи , че и сега е така.
              Last edited by bertram; 22.08.2023, 18:06.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                Да сравним следното предложение в Сопот (само на 3 км от етажа в Карлово)

                https://m.imot.bg/details/1i162282463201534

                квадратурата е същата, състоянието е 3 пъти по-добро, цената 3 пъти по-ниска.

                Хипотетично, кое бихте избрали?
                сложи двор и гараж, които се продават отделно (прочети текста) и накрая пак такова, но в сопот. Вероятно е някакъв калкан.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Да сравним следното предложение в Сопот (само на 3 км от етажа в Карлово)

                  https://m.imot.bg/details/1i162282463201534

                  квадратурата е същата, състоянието е 3 пъти по-добро, цената 3 пъти по-ниска.

                  Хипотетично, кое бихте избрали?

                  Между другото: предлага се от същата агенция Ваня. (брокерката ако е читава и сравни офертите е ясно кой имот ще продаде по-бързо и лесно)
                  Last edited by два_таралежа; 22.08.2023, 18:01.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    определено познавам по-добре от теб района и мога да ти кажа, че въпросната махала не е проблем
                    кражбите в района са в пъти по-малко спрямо всеки голям квартал на София или Пловдив.

                    като кажете махала и си представят канибали, които върлуват нощно време - няма такова нещо

                    виж колко време стои празна къщата на кавръчето и вътре не е влизано (съседът от горе и той не живеел там).... това ако не е атестат не знам кое е.

                    с тия ровеници и цитати назад наистина нещата отиват в много дребнава плоскост.
                    Единствената дребнава плоскост по която някой се движи си ти, сам се буташ между шамарите. Кавръка се опита да внушава, че си измислям и получи просто reality check. Защото аз не говоря колкото да заспя и помня какво съм казал. А за района силно ме съмнява да го познаваш по-добре, аз когато съм си изпращал приятелките си по тези улици вечер едва ли си имал идея че ще се подвизаваш близо до Карлово. Включително и Ели до замъка който беше на баща и.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                      Това е на Кавръков наследствения етаж който не може да продаде втора година по време на най-многото продажби и най-високи цени.
                      Та от време на време някои потребители на форума се бъзикат понеже все рути цените, а продава скъпо.
                      Явно не е принуден да продава. Това се отнася и за мнозинството българи - повишаващи се доходи, растящи спестявания, изключително нисък коефициент на безработица, рекордно ниски лихви по ипотечни кредити (2.57% в BGN), а и много малко хора са зависими от банково финансиране за покупка на имот.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Понеже си в хора на останалите идиоти няма и да разбереш,има неща дето не ги знаеш за Карлово /неща които предстоят в следващите няколко години /
                        Е обясни на нас идиотите, сподели малко тази мъдрост. Кабата да не взема нов транш от Софийски боклуци че да мирише пак на град?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                          Берти чети преди да пишеш за "личностни нападки". Всичко което пиша е обективно, дори и за махалаъа защото знаеш че Ловния и Циганския супер са 200м точно. В Карлово има нови проекти макар и не много и цените не са лоши.

                          И да къщи се търсят почти навсякъде, етажи от къщи - само в четирите големи.

                          Нещо много се засягаме като чуем истината - иначе няма проблеми да заплашваме хора с убийства?
                          определено познавам по-добре от теб района и мога да ти кажа, че въпросната махала не е проблем
                          кражбите в района са в пъти по-малко спрямо всеки голям квартал на София или Пловдив.

                          като кажете махала и си представят канибали, които върлуват нощно време - няма такова нещо

                          виж колко време стои празна къщата на кавръчето и вътре не е влизано (съседът от горе и той не живеел там).... това ако не е атестат не знам кое е.

                          с тия ровеници и цитати назад наистина нещата отиват в много дребнава плоскост.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            ако я свали на 50 ще замине за седмица, но иска да вземе максималното
                            ако няма да я купуваш си мисля, че навлизаш в едно ниво на личностни нападки запазено за други участници с определени дефицити.

                            от пазарът по-голям няма. какво си мислим аз и ти или останалите разбирачи тук няма никакво значение предвид, че няма да участваме в сделката.

                            В Карлово няма голямо предлагане и ново строителство. Подобни къщи колкото и да не ти се вярва се харесват и търсят. Остава да попадне на правилният човек на правилната цена, но не сме ние тия който да му кажат сложи на 30-40-50. Ако му е зор и има нужда от пари ще сваля бързичко, а ако не - може да си позволи лукса да се помотае на обява и 3 години.

                            ПП откакто почна войната в Украйна в Карлово може да останеш безработен само искаш да си такъв. ВМЗ наема, а има хора отиват да бачкат (и пътуват всеки ден) до Казанлък (арсенал) за двойно по-голяма заплата. Военните също останха пак без хора та и те наемат и се чудят как да съберат някакви що годе ставащи хора (съответно се мисли за някакво индексиране на заплати). На фона на 2 малки нови сгради в последно време и разни къщи и апартаменти за продан и то не остава много място за лавиране на пазара на НИ. Ако имаше бурно строителство вероятно нещата щяха да са по-различни, но няма.
                            А,обясни им на селяните каква е реалността .
                            Интересно е как има хляб за над 10 агенции за имоти в град с няма и 40 000 население

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Лаладжийски смешки
                              Берти чети преди да пишеш за "личностни нападки". Всичко което пиша е обективно, дори и за махалаъа защото знаеш че Ловния и Циганския супер са 200м точно. В Карлово има нови проекти макар и не много и цените не са лоши.

                              И да къщи се търсят почти навсякъде, етажи от къщи - само в четирите големи.

                              Нещо много се засягаме като чуем истината - иначе няма проблеми да заплашваме хора с убийства?
                              Last edited by pwise; 22.08.2023, 17:27.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Пак ти обясних ,спри с тъпотиите ,че ми е смешно като ги чета ,ясно е че етаж от къща не е къща ,но относно локацията си смешен както и за цената .
                                В Карлово има търсене за определени локации и нашата е повече от добра ,сега аз това не го знаех но го разбрах едва сега ,омръзна ми да ти повтарям че за района и пазара там сме на много добро място ,цената на имотя е ясно че няма как да е като на къща но не е малка заради мястото и района.
                                Ето да си припомниш защо няма как да ги вземеш тези пари, че не ми се пише едно и също:

                                Коментар

                                Working...
                                X