IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Пак ти обясних ,спри с тъпотиите ,че ми е смешно като ги чета ,ясно е че етаж от къща не е къща ,но относно локацията си смешен както и за цената .
    В Карлово има търсене за определени локации и нашата е повече от добра ,сега аз това не го знаех но го разбрах едва сега ,омръзна ми да ти повтарям че за района и пазара там сме на много добро място ,цената на имотя е ясно че няма как да е като на къща но не е малка заради мястото и района.
    Ето да си припомниш защо няма как да ги вземеш тези пари, че не ми се пише едно и също:

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

      Доста разбираш пазара, тогава защо така мислиш не се продава вече толкова време ако цената е повече от добра?
      ако я свали на 50 ще замине за седмица, но иска да вземе максималното
      ако няма да я купуваш си мисля, че навлизаш в едно ниво на личностни нападки запазено за други участници с определени дефицити.

      от пазарът по-голям няма. какво си мислим аз и ти или останалите разбирачи тук няма никакво значение предвид, че няма да участваме в сделката.

      В Карлово няма голямо предлагане и ново строителство. Подобни къщи колкото и да не ти се вярва се харесват и търсят. Остава да попадне на правилният човек на правилната цена, но не сме ние тия който да му кажат сложи на 30-40-50. Ако му е зор и има нужда от пари ще сваля бързичко, а ако не - може да си позволи лукса да се помотае на обява и 3 години.

      ПП откакто почна войната в Украйна в Карлово може да останеш безработен само искаш да си такъв. ВМЗ наема, а има хора отиват да бачкат (и пътуват всеки ден) до Казанлък (арсенал) за двойно по-голяма заплата. Военните също останха пак без хора та и те наемат и се чудят как да съберат някакви що годе ставащи хора (съответно се мисли за някакво индексиране на заплати). На фона на 2 малки нови сгради в последно време и разни къщи и апартаменти за продан и то не остава много място за лавиране на пазара на НИ. Ако имаше бурно строителство вероятно нещата щяха да са по-различни, но няма.

      Last edited by bertram; 22.08.2023, 17:26.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

        Доста разбираш пазара, тогава защо така мислиш не се продава вече толкова време ако цената е повече от добра?
        Аз като един глупак не мога да го проумея.
        Понеже си в хора на останалите идиоти няма и да разбереш,има неща дето не ги знаеш за Карлово /неща които предстоят в следващите няколко години /

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

          Доста разбираш пазара, тогава защо така мислиш не се продава вече толкова време ако цената е повече от добра?
          Пак ти обясних ,спри с тъпотиите ,че ми е смешно като ги чета ,ясно е че етаж от къща не е къща ,но относно локацията си смешен както и за цената .
          В Карлово има търсене за определени локации и нашата е повече от добра ,сега аз това не го знаех но го разбрах едва сега ,омръзна ми да ти повтарям че за района и пазара там сме на много добро място ,цената на имотя е ясно че няма как да е като на къща но не е малка заради мястото и района.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Абе човек спри с тая махала ,ти изобщо нормален ли си ?
            Къщи има и на 20 метра от махалата и цените ако ти ги кажа ще паднеш ,Вие изобщо не сте нормални хора .
            Махалата та махалата ,махалата си е махала ,там има и къщи дето и ти нямаш и хора които имат пари които и ти нямаш и няма и д аимаш .
            Хем не си в час кое за колко с продава хем пляскаш глупост след глупост .
            Берти Ви каза нещо ако щете вярвайте ,къщите до нас и около нас даже на много по близко разстояние от така наречената махала ,се пордават за над 100 к евро .
            И понеже сте много глупваи даже и не можете да разберете защо ?
            Доста разбираш пазара, тогава защо така мислиш не се продава вече толкова време ако цената е повече от добра?
            Аз като един глупак не мога да го проумея.
            Last edited by pwise; 22.08.2023, 17:18.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Invmert Разгледай мнение
              От известно време този имот се коментира в темата, това референтна обява ли е? Какъв е случаят тук и защо след известно затишие тази къща се обсъжда отново и отново?
              Това е на Кавръков наследствения етаж който не може да продаде втора година по време на най-многото продажби и най-високи цени.
              Та от време на време някои потребители на форума се бъзикат понеже все рути цените, а продава скъпо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                Боже колко мъка има по този свят. Сега ще кажеш и че не е на 200м от махалата?
                Абе човек спри с тая махала ,ти изобщо нормален ли си ?
                Къщи има и на 20 метра от махалата и цените ако ти ги кажа ще паднеш ,Вие изобщо не сте нормални хора .
                Махалата та махалата ,махалата си е махала ,там има и къщи дето и ти нямаш и хора които имат пари които и ти нямаш и няма и д аимаш .
                Хем не си в час кое за колко с продава хем пляскаш глупост след глупост .
                Берти Ви каза нещо ако щете вярвайте ,къщите до нас и около нас даже на много по близко разстояние от така наречената махала ,се пордават за над 100 к евро .
                И понеже сте много глупваи даже и не можете да разберете защо ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Лаладжийски смешки
                  Боже колко мъка има по този свят. Сега ще кажеш и че не е на 200м от махалата?

                  Коментар


                  • След 15ти септември средната цена по кавръковата справка/бенчмарк трайно ще се задържи на нива над 2000, което ще рече че имотите среден клас с получитава локация ще ударят 3000. Да се знае.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Invmert Разгледай мнение
                      От известно време този имот се коментира в темата, това референтна обява ли е? Какъв е случаят тук и защо след известно затишие тази къща се обсъжда отново и отново?
                      Строена е на турско гробище и има гърне жълтици под нея

                      Коментар


                      • От известно време този имот се коментира в темата, това референтна обява ли е? Какъв е случаят тук и защо след известно затишие тази къща се обсъжда отново и отново?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                          Това му го обяснявах на дълго и широко миналата година. На цялата къща макар и за ремонт може да и вземе 120 за 1-2 месеца макс.
                          Този един етаж няма кой го вземе освен на много ниска цена от 30-40.
                          Лаладжийски смешки

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                            Това му го обяснявах на дълго и широко миналата година. На цялата къща макар и за ремонт може да и вземе 120 за 1-2 месеца макс.
                            Този един етаж няма кой го вземе освен на много ниска цена от 30-40.
                            Аз миналата година му предложих съвсем резонната сума от 35К, но се задава срив на имотите (особено на тези в запустяващите градчета в провинцията) и корегирам предложението ми на 30 засега. (време за мислене 3 дни) Задава се спукване на балон, гоУемо бау, сриФ, рецесия и какво ли още не. Кеша ще е цаРь.
                            Last edited by два_таралежа; 22.08.2023, 15:16.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                              Това му го обяснявах на дълго и широко миналата година. На цялата къща макар и за ремонт може да и вземе 120 за 1-2 месеца макс.
                              Този един етаж няма кой го вземе освен на много ниска цена от 30-40.
                              Ами именно. Етажа става двойно по-скъп ако си върви с цялата къща. Това не е разбрал.

                              Коментар


                              • Нема как да се срути само Софийския пазар за да може Кавръка с етаж от къща в Карлово и квото има кеш да закове тристаен на Мадара примерно.

                                Коментар

                                Working...
                                X