IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бърз и много добър дивидент, но вече двама човека ми казват, че им бил за море

    Коментар


    • Както е тръгнало, нищо чудно, докато софикс бере душа, да се набутате на макса. Продължавайте, парите са ваши, но пък удоволствието би могло да е и наше
      http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        В, едно съм добър да си браня акцията където съм ако има причина . А тук има толкова кеш в инвеститорчетата след 10 дни и поне 50 % обратно в Атерки ще влезнат ...
        Внимавай ,Импараторе да не ти глътнат и 99 акции...скоро..
        Moнти, резонно е да браниш позицията си разбира се. Стига да намериш доводи.
        Аз може би имам повече от тебе тука, ма критиките не смятам да си спестявам.
        Понеже не съм само на годинка хоризонт.
        А Импа е резонно също да се надява на 1.20 ( а що ли пък да е изключено ), докато ги направи 9999 доста време има.

        А относно кеша - почват го от 20-ти, ама има да се точи чак до Септември.
        Дотогава я камилата, я камиларя.

        ПС Оппс, самокоригирам се за дивидента. Декларират че още на 20 Юни ще го приведат целия. Да видим. Както и да е, аз не разчитам само на него.

        На акционерите, чиито сметки за ценни книжа се намират в регистър Б на Централен депозитар АД (клиентска подсметка при инвестиционен посредник), дивидентът ще бъде изплащан чрез съответния инвестиционен посредник със съдействието на Централен депозитар АД още на 20 юни 2012 г.
        Last edited by pipbel; 06.06.2012, 19:18.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          А един масиран срив на борсата - и ще отиде на кинта и двайсет.
          В, едно съм добър да си браня акцията където съм ако има причина . А тук има толкова кеш в инвеститорчетата след 10 дни и поне 50 % обратно в Атерки ще влезнат ...
          Внимавай ,Импараторе да не ти глътнат и 99 акции...скоро..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


            няма достатъчно Атерки на маркета..... едно по голямо търсене и отива в небесата
            А един масиран срив на борсата - и ще отиде на кинта и двайсет.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
              Чудна работа:
              Едно дружество раздава дивидент в размер на 21 млн. лв, а оборотът на цялата борса е 300 000 лв???
              Чудна работа, я, Стъпков - то това не борса, ами бакалия...
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


                няма достатъчно Атерки на маркета..... едно по голямо търсене и отива в небесата
                Aха, така е. Много населено взе да става отляво и ми писна да чакам цени под $.
                Аз също днес натоварих каручката наведнъж, че мразя да кисна за мизерни бройки по опашки.
                Тука пак почна да се надува балона в очакване на кеша от дивидента, ма до време ще е. Като затънат индексите и тука ще пропадне.
                Особено ако ония мискиня продължават да продават безогледно и да купуват все по-малко. Тогава и 1.50 няма да заслужава, освен ако не си променят "стратегията".
                Ще видим отчета другото тримесечие преди да решим какво да правим.
                Декларирани печалби слабо ме интересуват, искам да видя че са над 300 000 декара поне.

                Коментар


                • Чудна работа:
                  Едно дружество раздава дивидент в размер на 21 млн. лв, а оборотът на цялата борса е 300 000 лв???

                  Коментар


                  • 21 млн. лв. дивиденти от Адванс Терафонд тръгват към инвеститорите на 20 юни

                    Днеска се появиха бързи купувачи с повече информация че като дойде основният дивидент пак при АДСИЦ манията ще влезе при тази мътна икономическа обстановка по света и у нас....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Колко по бързо ,толкова по сигурно се спира ПУК на акциите след дивидента ....
                      няма достатъчно Атерки на маркета..... едно по голямо търсене и отива в небесата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        бе що така всички бързат да дадат дивидентите тая година?
                        ми кеша недостига на никой

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          бе що така всички бързат да дадат дивидентите тая година?
                          Колко по бързо ,толкова по сигурно се спира ПУК на акциите след дивидента ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от milen_v Разгледай мнение
                            До 30.06. дивидента ще бъде по подсметките.
                            бе що така всички бързат да дадат дивидентите тая година?

                            Коментар


                            • До 30.06. дивидента ще бъде по подсметките.

                              Коментар


                              • "Плащането на дивидента на акционерите ще бъде извършено до края на месец юни 2012г"

                                Коментар

                                Working...
                                X