IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
    Така става кат бавят месечния бюлетин Може ли да земеш 6 милиона комисиона и да не го пуснеш навреме......
    Бюлетина излезе, ама тоя дето продаде май го е чел!

    Коментар


    • Така става кат бавят месечния бюлетин Може ли да земеш 6 милиона комисиона и да не го пуснеш навреме......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Нещо грешиш, аз от над седмица правех само едно - сел атера бай еларг.
        Не съм продал и 1 еларг.
        Няма грешка, точно ТА купувах.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Нещо грешиш, аз от над седмица правех само едно - сел атера бай еларг.
          Не съм продал и 1 еларг.
          И с право. Ще клъвнеш над 15% доходност за 5 месеца.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
            PIP, да не съм купувал вчера/днес твои акции в ТА? И що ли имам чувството, че се познаваме лично!
            Нещо грешиш, аз от над седмица правех само едно - сел атера бай еларг.
            Не съм продал и 1 еларг.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Аз от под 1.80 му опонирвам че не е балоняк и е сгодно той към 2.10 реши да открива хамериката. Няма доверие на заю като мене
              ееееееееее, човека най-милото си(Медика) продаде, а сега акцията пада и то с добър обем!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Ей Пиб - ти нави Импето да влиза, пък ти излезе а?
                Аз от под 1.80 му опонирвам че не е балоняк и е сгодно той към 2.10 реши да открива хамериката. Няма доверие на заю като мене

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Стига бе, ти ТА фен ли си ? На БФБ
                  PIP, да не съм купувал вчера/днес твои акции в ТА? И що ли имам чувството, че се познаваме лично!

                  Коментар


                  • Ей Пиб - ти нави Импето да влиза, пък ти излезе а?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      И правилно. Това показва че всеки си е направил изводите от случилото се преди 3-4 години. И на борсата случайни хора няма. За съжаление
                      ... има има, за едно съм сигурен, че алчни хора все ще се намерят. Ще инвестират чрез инвестиционни фондове. И знаете ли кога ще започнат да купуват, когато се надуе още и още балона на акцията ... това е психиката на българина, ... тези които отговарят за баламосването на хората да си инвестират парите в фондове, ще почнат да им говорят и разпъват локуми ето как чрез борсата може да се забогатее, как акцията, примерно АТЕРА се вдигнала за една година толкоз много какъв дивидент дала и ... шараните ще си дадат паричките, за да им купят и на тях точно тази печеливша акция.
                      Това вече е ставало ... гледах го по телевизията един как в края на 2007 г. обясняваше, че точно сега е момента да се инвестира, щото тоз начин се е доказал 100 % печеливш.
                      Хората хал хабер не разбират ... които иска да спечели ... да има търпение.

                      На българина не му дойде акъла, през всичките тези години. По какъв ли начин не го обираха, та пирамиди, фалирали банки, хипер инфлация, чрез фондове, ставаха акционери на замъци и т.н.
                      Мнението ми не е препоръка!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
                        Еларг-ът ми дават чуден БАЙ АДВАНС сигнал !
                        Стига бе, ти ТА фен ли си ? На БФБ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
                          1 Какъв балон е било, а сега какво е шубе
                          И правилно. Това показва че всеки си е направил изводите от случилото се преди 3-4 години. И на борсата случайни хора няма. За съжаление
                          То и аз затова реших да си прехвърля половината на Еларга че там трена по сигурен ми изглежда. Аче и по бърз. Май...
                          Последната седмица и нещо чистя, добре че и последните вчера разкарах, добър тайминг тоя път, че като гледам днес....
                          Лошото е че няма вече кеш и няма с какво да застана отляво.
                          И последните ми резерви отидоха днес по 10килца фпп-та.
                          Карай - ще си пием ракийката цяла зима и ще гледаме сеир.
                          Но поне 2.35 тука съм сигурен че ще ги мине до другата пролет. Зависи от ОСА-та.
                          За 2.40 не се наемам да предсказвам.

                          Коментар


                          • Еларг-ът ми дават чуден БАЙ АДВАНС сигнал !

                            Коментар


                            • 1 лев на акция са само парите в брой, а земята, вземанията и регулираните парцели все струват поне още левче и нещо на акция, т.е. туканка /както казва Импето/ падането е трудна работа. През 2007 балансовата цена на акция е била левче, а цената на акциите достига 2,50, сега балансовата цена е 2,50, а цената на акциите е 2,20. Какъв балон е било, а сега какво е шубе

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Въй, що сбаряте акцията бре
                                Казах само да не я прераздувате.
                                Импе пълниш ли, пълниш ли ? Не виждам едкакви числа нещо...
                                Ако нямаш кеш та чакам нисичко при жабките. Само не по 11 бройки плийз
                                Да бе, да - ще си продавам Жабоците - не ща.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X