IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
    Тука или я набалончваме, или някой обръща депозити в атерки то верно до дивидента колко 7 месеца някъде... засега ще си седя 75% в атера па да видим, над 2.3 ще му мисля
    Пък аз ще му мисля на 2.88.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Тука или я набалончваме, или някой обръща депозити в атерки то верно до дивидента колко 7 месеца някъде... засега ще си седя 75% в атера па да видим, над 2.3 ще му мисля

      Коментар


      • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
        Toni не ми се вижда нормално ЦКБ да се търгува под нивата на ЕНЕРГОНИ.
        Е то ако Енергони ти е отправната точка, всичко ще ти се види сериозно подценено.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Когато на Мажо не му пука за акцията и не дава дивидент на акционерите а просто е на пазара зада вземе едни пари, ми се струва че акциите са като един вестник на вятъра. Внимавай с ЦКБ - ненормално ниски нива, ама не забравяй и Зърнените вече колко години стоят на такива нива!
          Toni не ми се вижда нормално ЦКБ да се търгува под нивата на ЕНЕРГОНИ.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Когато на Мажо не му пука за акцията и не дава дивидент на акционерите а просто е на пазара зада вземе едни пари, ми се струва че акциите са като един вестник на вятъра. Внимавай с ЦКБ - ненормално ниски нива, ама не забравяй и Зърнените вече колко години стоят на такива нива!
            Раздаването на дивидент не е гаранция за блестящо финансово положение.Виж ФПП ,налага им се да емитират нов дълг за да платят,но това веднага се отразява на акцията.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Аха, ЦКБ -то е едното дето почти дойде на мойте нива. От 0.555 надолу ми е интересно. Обикн.химки тоже наближават скоро брейкпойнта ми от дяволското 0.666
              Последния път имам много приятни спомени и от двете, по едни бързи 15% за няма месец. Ако стане пак така ще е супер - таман ще си поевтиня още пакета привилигеровани химки.
              ПИБ също я позаглеждам - и там може да се включа от около 1.222 ниво.
              ФПП-то е ясно, на чакалото съм и там. И на твойта фарма по 1 око хвърлям, ма там има доста път ( и време май) още до двойката поне.
              Това е което се сещам засега, ако виждаш друго - казвай !
              Понеже в джоба ми само семки ( има няма 700 лева) днес даже развалих кило и половина Еларг да съм си в бойна готовност за горните.
              Че ме сърбят ръцете и за малко спекулка, какво ще правя цяла зима, портфейла съм си го преструктурирал както искам и само да се чеша и киризя до Април не върви...
              Когато на Мажо не му пука за акцията и не дава дивидент на акционерите а просто е на пазара зада вземе едни пари, ми се струва че акциите са като един вестник на вятъра. Внимавай с ЦКБ - ненормално ниски нива, ама не забравяй и Зърнените вече колко години стоят на такива нива!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                къде ги , че взех 13-та и се чудя къде да я хакна
                пак ли ЦКБ гледаш?
                Аха, ЦКБ -то е едното дето почти дойде на мойте нива. От 0.555 надолу ми е интересно. Обикн.химки тоже наближават скоро брейкпойнта ми от дяволското 0.666
                Последния път имам много приятни спомени и от двете, по едни бързи 15% за няма месец. Ако стане пак така ще е супер - таман ще си поевтиня още пакета привилигеровани химки.
                ПИБ също я позаглеждам - и там може да се включа от около 1.222 ниво.
                ФПП-то е ясно, на чакалото съм и там. И на твойта фарма по 1 око хвърлям, ма там има доста път ( и време май) още до двойката поне.
                Това е което се сещам засега, ако виждаш друго - казвай !
                Понеже в джоба ми само семки ( има няма 700 лева) днес даже развалих кило и половина Еларг да съм си в бойна готовност за горните.
                Че ме сърбят ръцете и за малко спекулка, какво ще правя цяла зима, портфейла съм си го преструктурирал както искам и само да се чеша и киризя до Април не върви...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Нищо еуфорическо, драги.

                  Когато по една акция се чакат 35, според някои и 40 стинки дивидент, просто няма как да стои на Разбойник, абсурдно е. 20% дивидентна доходност - такива работи имаше Втора-Трета година, ама сега - трудно.
                  Драги, аз да питам само понеже си много сигурен.
                  А как Брефчето се пъна пъна , па не можа да мине 75 стинки, а ?
                  А май беше доста повече от 20% доходността му...а, що тъй ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Не разбрах какво искаш да кажеш с това ?
                    Не виждаш ли че се бъзикам с тях. И не - не е балон и в момента ! На феър валю си е.
                    А и съм си оставил още 5-6 кила да им шитна ако вземат че я забичат ранко ранко към 2.40-50. После ще си ги върна че и други след дивидента, а и толкова други промоции вървят в момента.
                    къде ги , че взех 13-та и се чудя къде да я хакна
                    пак ли ЦКБ гледаш?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      здрасти!
                      най-накрая ти светна лампата!
                      Не разбрах какво искаш да кажеш с това ?
                      Не виждаш ли че се бъзикам с тях. И не - не е балон и в момента ! На феър валю си е.
                      А и съм си оставил още 5-6 кила да им шитна ако вземат че я забичат ранко ранко към 2.40-50. После ще си ги върна че и други след дивидента, а и толкова други промоции вървят в момента.
                      Last edited by pipbel; 22.11.2012, 20:59.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Уникална, уникална, ма вий прекалявате бе, къде е още ОСА-та, време бол.
                        Де сте тръгналЕ с по 4% на ден. За ликвидация е ранко още.
                        Когато слушам такива еуфории и осана вопли лампичката ми светва само за едно.
                        Наближава времето на продажбите.
                        здрасти!
                        най-накрая ти светна лампата!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Уникална, уникална, ма вий прекалявате бе, къде е още ОСА-та, време бол.
                          Де сте тръгналЕ с по 4% на ден. За ликвидация е ранко още.
                          Когато слушам такива еуфории и осана вопли лампичката ми светва само за едно.
                          Наближава времето на продажбите.
                          Нищо еуфорическо, драги.

                          Когато по една акция се чакат 35, според някои и 40 стинки дивидент, просто няма как да стои на Разбойник, абсурдно е. 20% дивидентна доходност - такива работи имаше Втора-Трета година, ама сега - трудно.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Предвидих половин Пънкар напролет, ама май ще стане по-рано?

                            А туй, дето го пише Пипбелов, показва най-точно уникалността на акцията - някоя друга акция на БФБ да е върнала нивата си от есента на Седма година? Може би най-близо до тези нива е Жабокът, не зная.
                            Уникална, уникална, ма вий прекалявате бе, къде е още ОСА-та, време бол.
                            Де сте тръгналЕ с по 4% на ден. За ликвидация е ранко още.
                            Когато слушам такива еуфории и осана вопли лампичката ми светва само за едно.
                            Наближава времето на продажбите.

                            Коментар


                            • Предвидих половин Пънкар напролет, ама май ще стане по-рано?

                              А туй, дето го пише Пипбелов, показва най-точно уникалността на акцията - някоя друга акция на БФБ да е върнала нивата си от есента на Седма година? Може би най-близо до тези нива е Жабокът, не зная.
                              Last edited by Императорът; 22.11.2012, 19:40.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                                Не е само за шестмесечието, Императоров. Най-високото ниво изобщо е.
                                Е не, 1 стотинка може да е, ма малко ви не стигна. На 10 Сеп 07 е била 2.30
                                Дирижаблъовци такива.
                                Внимателната там горе из стратосферите, аче въздуха редичък....

                                Коментар

                                Working...
                                X