IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Ти ли, сатана проклет?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
      Знам кой беше "Императорат"
      Ти ли, сатана проклет?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Ха-ха - не си бил туканка по времето на Войната на клонираните.... горе долу тогава натрупах огромната част от постингите си, но поне спасих някои хора да не изгорят като Гунди и като Котков.
        А този завистник наистина е забавен с подскачането си.
        Знам кой беше "Императорат"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Охх, тия двамцата ще ме уморят от смях, сълзи ми излязаха
          Готино туй форумче
          Cheers !
          Ха-ха - не си бил туканка по времето на Войната на клонираните.... горе долу тогава натрупах огромната част от постингите си, но поне спасих някои хора да не изгорят като Гунди и като Котков.
          А този завистник наистина е забавен с подскачането си.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Охх, тия двамцата ще ме уморят от смях, сълзи ми излязаха
            Готино туй форумче
            Cheers !
            Абе и аз им се възмущавах, ама в последно време наистина стават забавни!

            Коментар


            • Охх, тия двамцата ще ме уморят от смях, сълзи ми излязаха
              Готино туй форумче
              Cheers !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                И на 2.88 ще направиш няма и 70 ЛЕВА НОМИНАЛНА ПЕЧАЛБА, .ба.ти и ИНПИРАТУРА е.ахти и ИНВИСТИТУРА. Хич не ми е смешно даже ми се РЕВЕ
                Ми реви, бе. Твоя си работа.
                Аз вече като те видя да си избиваш комплексите и се развеселявам, скоро ще почна да ти се смея на глас.
                Научи ли поне колко са акциите туканка? НЕ СА 45 милиона.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Пък аз ще му мисля на 2.88.
                  И на 2.88 ще направиш няма и 70 ЛЕВА НОМИНАЛНА ПЕЧАЛБА, .ба.ти и ИНПИРАТУРА е.ахти и ИНВИСТИТУРА. Хич не ми е смешно даже ми се РЕВЕ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                    Вземете хвърлете един поглед на пазарите на зърно и тогава си слагайте тавани над кое ще мислите и над кое не !!!
                    Мисля последната година - добро. А на земята расте и компир, и рапица, и лебеница.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Вземете хвърлете един поглед на пазарите на зърно и тогава си слагайте тавани над кое ще мислите и над кое не !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
                        Тука или я набалончваме, или някой обръща депозити в атерки то верно до дивидента колко 7 месеца някъде... засега ще си седя 75% в атера па да видим, над 2.3 ще му мисля
                        Пък аз ще му мисля на 2.88.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Тука или я набалончваме, или някой обръща депозити в атерки то верно до дивидента колко 7 месеца някъде... засега ще си седя 75% в атера па да видим, над 2.3 ще му мисля

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
                            Toni не ми се вижда нормално ЦКБ да се търгува под нивата на ЕНЕРГОНИ.
                            Е то ако Енергони ти е отправната точка, всичко ще ти се види сериозно подценено.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Когато на Мажо не му пука за акцията и не дава дивидент на акционерите а просто е на пазара зада вземе едни пари, ми се струва че акциите са като един вестник на вятъра. Внимавай с ЦКБ - ненормално ниски нива, ама не забравяй и Зърнените вече колко години стоят на такива нива!
                              Toni не ми се вижда нормално ЦКБ да се търгува под нивата на ЕНЕРГОНИ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Когато на Мажо не му пука за акцията и не дава дивидент на акционерите а просто е на пазара зада вземе едни пари, ми се струва че акциите са като един вестник на вятъра. Внимавай с ЦКБ - ненормално ниски нива, ама не забравяй и Зърнените вече колко години стоят на такива нива!
                                Раздаването на дивидент не е гаранция за блестящо финансово положение.Виж ФПП ,налага им се да емитират нов дълг за да платят,но това веднага се отразява на акцията.

                                Коментар

                                Working...
                                X