IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да не се заблуждаваме, нито корекция ще има , нито пък дори помисъл за спад. Лихвите ще падат и това ще е стимул за покачване. Цените на земята все още са доста ниски в БГ /сравнени с Европа, не с Африка/, имат да се качват както субсидии, така и доходите на хората, така че аз НЕ продавам. Освен това балансовата цена на АДВАНС вече е над 2.50 / да не говорим за евентуална ликвидационна /, т.е. по - добро вложение в БГ все още не намирам.
    Last edited by MiceM; 07.01.2013, 12:07.

    Коментар


    • Тези неща ги ръси Петков, защото иска да продаде нещо скъпо преди корекцията на цените. Ще видим какво ще излезе!
      В моя район няма чежденец да работи дори и един декър. Нека всеки да напише точно инфо колко земя работят чужденци в неговия район.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
        Не е много вярно, защото Китайците вече се изнесоха от Видинско, никога не обработиха 20 000 дка, а около 9 000 и след отчайващите резултати (добив от 100 кг. на декар царевица и 1 млн. лв. загуба за година) се изнесоха. По последни данни търсят земя в Пловдивско и Плевенско, но нищо реално не се е чуло.

        Така че ключовото изречение в статията е съшита с бели конци архаична информация. Китайската инвестиция беше фиаско.
        Last edited by mpy_yordanov; 07.01.2013, 11:08.

        Коментар


        • http://banks.dir.bg/2013/01/07/news12747522.html

          Коментар


          • www.zarnoborsa.com

            дано тона не е всичко, ама натам върви

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              Май това ще бъде последния голям дивидент тук /постигнат с разпродажби/.

              http://anyfoodanyfeed.com/ru/quotes?...udy=&type=LINE

              я вижте това, което си го писахме преди месец и повече
              http://www.youtube.com/watch?v=gBzJGckMYO4

              Коментар


              • Май това ще бъде последния голям дивидент тук /постигнат с разпродажби/.

                http://anyfoodanyfeed.com/ru/quotes?...udy=&type=LINE

                я вижте това, което си го писахме преди месец и повече
                Last edited by mpy_yordanov; 05.01.2013, 09:39.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Хайде бе Импе, ко се кукумите на Атерките нещо
                  Аз май право сторих с врътката дето преди повече от месец ги прехвърлих на Еларгчето.
                  Хем ги пазарих 3-4 стинки по-евтинко, а и днес пак 8 ст. разликата гледам.
                  Мдааа, по-бърза като че ли ракетката, хем по-рано стига крайна дестинация
                  Тука не е мръднало от мойта продажна. Май няма успеете да счупите 2.30, а ?
                  Пък и не за препоръчване да го правите.
                  Напролет се връщам след Еларгчетата да допълвам пак
                  Е хубаво си направил, и аз така ма само с 25% от атерките
                  то пък ликвидацията на еларга е такава мъгла, дано свърши добре при атерките кешът поне е по бамките вече иначе тука дивидента си го сметнете с даните за 2011-та, аз все около 49 го изкарвам
                  не е препоръка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Май няма успеете да счупите 2.30, а ?
                    2,30 ще го минем като Коко Динев фолкпевица Моята прогноза е за МИНИМУМ 2,50 около сборището, по-реалистично 2,60-2,65.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      То докато земеш сухото от еларгът, тука може да е половин Пънкар цената.
                      Хайде бе Импе, ко се кукумите на Атерките нещо
                      Аз май право сторих с врътката дето преди повече от месец ги прехвърлих на Еларгчето.
                      Хем ги пазарих 3-4 стинки по-евтинко, а и днес пак 8 ст. разликата гледам.
                      Мдааа, по-бърза като че ли ракетката, хем по-рано стига крайна дестинация
                      Тука не е мръднало от мойта продажна. Май няма успеете да счупите 2.30, а ?
                      Пък и не за препоръчване да го правите.
                      Напролет се връщам след Еларгчетата да допълвам пак

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        На сборището, драги, това ще решим.

                        Разбира се - минималната стойност да изчислим ще можем, когато данните за годишното печалба излязат.

                        Аз съм рекъл преди отдавна - около 38 стинки - да видим доколко близо ще съм.
                        Ай стига се бъзика с тая цифра И на мцх се избъзика със същото число, то па взе че се случи ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          На сборището, драги, това ще решим.

                          Разбира се - минималната стойност да изчислим ще можем, когато данните за годишното печалба излязат.

                          Аз съм рекъл преди отдавна - около 38 стинки - да видим доколко близо ще съм.
                          50 ст. бруто е мойта цифра тук

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                            Кога ли ще съобщят благата вест с дивидента?
                            + - 3-4 стинки - има ли кардинално значение ?
                            По съм заинтригуван каква ще е конюнктурата и съответно и политиката им другата година.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kashoooo Разгледай мнение
                              Кога ли ще съобщят благата вест с дивидента?
                              На сборището, драги, това ще решим.

                              Разбира се - минималната стойност да изчислим ще можем, когато данните за годишното печалба излязат.

                              Аз съм рекъл преди отдавна - около 38 стинки - да видим доколко близо ще съм.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Кога ли ще съобщят благата вест с дивидента?

                                Коментар

                                Working...
                                X