IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


    Това което е било печелившо 2012 г. ,няма да е печелившо 2013 г...
    Основната грешка на много фалирали дребни земевладелци ,че засяват не това което ще се търси а това което се е търсило в повече от случайте.......
    pipbel , интересно да хвърлиш око как една година една зърнена куртура е била недостатъчна а другата се чудят какво да я правят .. рапица ,соя , ориз ,слънчогледо ,царевица ,жито и т.н... Цената на олиото ,захарта ,хляба ,фуража имат граница на покупателна способност...и ако не го отчитате яка ви душа...
    Спирала на пазарната реакция http://www.referati.org/pazar-i-paza.../59371/ref/p23

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


      Това което е било печелившо 2012 г. ,няма да е печелившо 2013 г...
      Основната грешка на много фалирали дребни земевладелци ,че засяват не това което ще се търси а това което се е търсило в повече от случайте.......
      pipbel , интересно да хвърлиш око как една година една зърнена куртура е била недостатъчна а другата се чудят какво да я правят .. рапица ,соя , ориз ,слънчогледо ,царевица ,жито и т.н... Цената на олиото ,захарта ,хляба ,фуража имат граница на покупателна способност...и ако не го отчитате яка ви душа...
      +1
      Тук сме, за да пишем гледните си точки. Ако някой от колегите може нещо да ползва в своите инвестиции добре дошло, бих се радвал.
      Лично аз не съм тук, за да доказвам грешките на някого или моята правота - когато я има.
      УСПЕХ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
        Дано фондовете за земя се държат добре, защото аз имам инвестиции в този бизнес, нищо че пиша за намаляващо гориво, както ти се изразяваш.
        успех на зърната в следващите години, и на РЕНТИТЕ
        Бе то дългосрочния тренд ни е ясен и на двамата.
        Аз лично се надявам средно за страната 1-1.2 хилки на дка да ги има до 5, макс 6 години...

        Ма никак няма да се разсърдя на лоша конюктура и 1 здрава корекция до година време да кажем. Да има бая рев, сополи и сълзи, а Атерата да се спихне до 1.40-50 поне. Да позамезим пак добре и до насита
        А атерковци да купуват по него време с вси сили, аче тия безброй милки дет събраха на 2-3% у банките не ми вдъхват особен ентусиазъм...
        Ех, мечти...ма знайш ли, ке видим
        Last edited by pipbel; 26.12.2012, 13:59.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          Дано фондовете за земя се държат добре, защото аз имам инвестиции в този бизнес, нищо че пиша за намаляващо гориво, както ти се изразяваш.
          успех на зърната в следващите години, и на РЕНТИТЕ


          Това което е било печелившо 2012 г. ,няма да е печелившо 2013 г...
          Основната грешка на много фалирали дребни земевладелци ,че засяват не това което ще се търси а това което се е търсило в повече от случайте.......
          pipbel , интересно да хвърлиш око как една година една зърнена куртура е била недостатъчна а другата се чудят какво да я правят .. рапица ,соя , ориз ,слънчогледо ,царевица ,жито и т.н... Цената на олиото ,захарта ,хляба ,фуража имат граница на покупателна способност...и ако не го отчитате яка ви душа...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...rekolta,144564

            Има керосин бол за ракетата на флагмана.
            И да посменят временно орбитата полета си продължава.

            А някои бързо бързо взеха да отписват вече адсиците...

            Дано фондовете за земя се държат добре, защото аз имам инвестиции в този бизнес, нищо че пиша за намаляващо гориво, както ти се изразяваш.
            успех на зърната в следващите години, и на РЕНТИТЕ

            Коментар


            • http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...rekolta,144564

              Има керосин бол за ракетата на флагмана.
              И да посменят временно орбитата полета си продължава.

              А някои бързо бързо взеха да отписват вече адсиците...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                Искаш да кажеш че си има доста кеш и не продава ли?
                така си мисля...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  Не съм искал това да напиша. При нея само влизат пари - както при всяка жена. И нищо не харчи, има явно кой да дава пари. Затова има много акции. А Импето като всеки мъж харчи своите си пари и по-малко може да инвестира. Това исках да напиша.

                  Искаш да кажеш че си има доста кеш и не продава ли?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    ??? Това не го разбрах - освен че може би има сексуален контекст
                    Не съм искал това да напиша. При нея само влизат пари - както при всяка жена. И нищо не харчи, има явно кой да дава пари. Затова има много акции. А Импето като всеки мъж харчи своите си пари и по-малко може да инвестира. Това исках да напиша.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      Нушето е играчка. При нея само влизат, нищо не излиза. При Импето има и утечки, не всеки приход е печалба, има и разходи.
                      ??? Това не го разбрах - освен че може би има сексуален контекст

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Абе Импе, гледам акционерите в Мъни.бг, ами тя Нушето има 2,5 пъти повече от тебе тука!!!
                        Нушето е играчка. При нея само влизат, нищо не излиза. При Импето има и утечки, не всеки приход е печалба, има и разходи.

                        Коментар


                        • Абе Импе, гледам акционерите в Мъни.бг, ами тя Нушето има 2,5 пъти повече от тебе тука!!!

                          Коментар


                          • хвърляйте по един поглед и на зърнените пазари, щом само за това говорим тук

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              10ст дивидент на акция само от ренти няма как да стане
                              E ... нека да помечтаем

                              Всъщност може, ако не се случат твоите прогнози за житото и европейския парламент не промени начините за субсидиране
                              Мнението ми не е препоръка!!!

                              Коментар


                              • 10ст дивидент на акция само от ренти няма как да стане

                                Коментар

                                Working...
                                X