IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
    Яяяя Себулба се появил...Да ти кажа нещо на ухо,Себулба.Търсиш ли оше ХИМ на 50ст....ТЪРСИ И ЗА МЕН
    Тука съм си на ол тайм макс, а в Хима още сте си на 90 % под върха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
      1500 в Добруджа не е абсурд. Колко трябва да струва нещо, дето ми носи 80-90 рента годишно? Не е ли абсурд изобщо да говорим за цени на нещо, което е вечно, свещенно, и поради тази причина - безценно ?
      Яяяя Себулба се появил...Да ти кажа нещо на ухо,Себулба.Търсиш ли оше ХИМ на 50ст....ТЪРСИ И ЗА МЕН

      Коментар


      • Първоначално изпратено от daris Разгледай мнение

        Тази цена е абсурд, само някои камикадзета може да се нашият, и то след уговорки на много лъжлив агент.

        Цената е актив като всеки друг, точната цена зависи от възвращаемостта на инвестицията. много малко и то в Добруджа има масиви които връщат инвестиция 1500 лв. и то ако се има в предвид, че цените на рентите са изключителна променлива.
        Както казва Фортис, при спад на цената на зърното /съвсем реално тази година/, то ще има и срив неизбежен.

        ... но, ... тук вече съм на различни мнения с Фортисов, ... фондовете имат един скрит коз, ... това е комасацията, ... таз месечното вдигане на Атера, е благодарение на раздуханата информация за комасацията и нищо друго. Ако Атера успее, то и догодина ще раздадат такъв дивидент какъвто и в момента се очаква и е вече калкулиран в акцията.
        1500 в Добруджа не е абсурд. Колко трябва да струва нещо, дето ми носи 80-90 рента годишно? Не е ли абсурд изобщо да говорим за цени на нещо, което е вечно, свещенно, и поради тази причина - безценно ?

        Last edited by SEBULBA; 30.01.2013, 13:54.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
          1000 - 1500

          Тази цена е абсурд, само някои камикадзета може да се нашият, и то след уговорки на много лъжлив агент.

          Цената е актив като всеки друг, точната цена зависи от възвращаемостта на инвестицията. много малко и то в Добруджа има масиви които връщат инвестиция 1500 лв. и то ако се има в предвид, че цените на рентите са изключителна променлива.
          Както казва Фортис, при спад на цената на зърното /съвсем реално тази година/, то ще има и срив неизбежен.

          ... но, ... тук вече съм на различни мнения с Фортисов, ... фондовете имат един скрит коз, ... това е комасацията, ... таз месечното вдигане на Атера, е благодарение на раздуханата информация за комасацията и нищо друго. Ако Атера успее, то и догодина ще раздадат такъв дивидент какъвто и в момента се очаква и е вече калкулиран в акцията.
          Мнението ми не е препоръка!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
            1000 - 1500
            Дори и на толкова да я смяташ коректното изчисление би било да дисконтираш стойността на продадените през следващите години земя или по-скоро на получените от тези продажби дивиденти. Което ако продажбите се проточат 10 години, а земята не мръдне много нагоре за този период ще се получи че настоящата стойност на тази земя далеч не е 1000-1500 дори и съвсем реално в момента да струва толкова.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Всичко мое да е червено, ма на Флагмана му не пука
              Tцц,Флагманът е един ....и пак ще се върне скоро на мястото си.




              След ударно поскъпване Химимпорт докосва 400 млн. лв. пазарна капитализация

              Обикновените акции са нагоре с 92% за месец, а привилегированите с 28,4%

              http://www.investor.bg/novini-i-anal...zaciia,146006/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                на какви пари да си смятам земята тогава???
                1000лв?
                1000 - 1500

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Бльъ-хъм.

                  Дръпна по-бръзо от очакваното от мене.
                  ... до срещата, до срещата ... 2,5, а пък след срещата ... корекцията,
                  за добро настроение
                  Мнението ми не е препоръка!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                    според мен ще започне през февруари още, април вече трябва да е настъпило безвремие, а по-късно през годината ще има по-силна възходяща вълна.
                    Meдец ти на устата
                    И ти ли имаш доста Еларг ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Голямата корекция ще е Април месец
                      според мен ще започне през февруари още, април вече трябва да е настъпило безвремие, а по-късно през годината ще има по-силна възходяща вълна.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Понякога трябва малко червеничко - не може - се зелено.
                        Голямата корекция ще е Април месец

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Всичко мое да е червено, ма на Флагмана му не пука
                          Понякога трябва малко червеничко - не може - се зелено.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Бльъ-хъм.

                            Дръпна по-бръзо от очакваното от мене.
                            Всичко мое да е червено, ма на Флагмана му не пука

                            Коментар


                            • Бльъ-хъм.

                              Дръпна по-бръзо от очакваното от мене.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • 2.40 вече в киреча.
                                Нов ал тайм хай.
                                Честито !

                                Коментар

                                Working...
                                X