IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    То и една дузина още стинки има заработени отгоре, ма те след 4 годин.

    Ти да се поразровиш в годишния доклад , че да видиш и колко "узряла пшеница" е почти прибрана за къде 0,045лв. - ама стига с хвалбите!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


      Значи сметките ми са верни , ако е 0,17 !!!
      То и една дузина още стинки има заработени отгоре, ма те след 4 годин.

      Коментар


      • Много ми е гот!
        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

        Коментар


        • Супер!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
            Предвижда се събранието да е на 30.05. и 17 ст./акция бруто дивидент.

            Значи сметките ми са верни , ако е 0,17 !!!

            Коментар


            • Предвижда се събранието да е на 30.05. и 17 ст./акция бруто дивидент.

              След Златния Лев - най - високата дивидентна доходност на БФБ за сезона: 8%.
              Last edited by k.o.; 21.04.2017, 00:01.
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • И без електронен подпис, утре е четвъртият ден от 13-и април и би трябвало да се види поканата в търговския регистът?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                  Хайде - сподели я де....на ушенце !!!
                  На 13-ти април има обявено заявление за подадени документи. Включена е и поканата за ОС, но аз не мога да я отворя. Иска ми електронен подпис. Ако някой може и а пусне тук ще е добре.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

                    Хайде - сподели я де....на ушенце !!!
                    На 13-ти април има обявено заявление за подадени документи. Включена е и поканата за ОС, но аз не мога да я отворя. Иска ми електронен подпис. Ако някой може и а пусне тук ще е добре.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                      Не знам, как да го тълкувам, защото нямам акции и не следя дружеството в детайли, но ми направи впечатление, докато ровех из фри флоутовете по Наредба 16, че от края на януари до сега ФФ постепенно се вдига от 44,97 на 48,35. Просто споделям - за вас може да е от някакво значение.
                      Според е мен е обратното - мисля че намалява според официалната страница на фонда !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

                        задава се на хоризонта, в търговския регистър де
                        Хайде - сподели я де....на ушенце !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          Нарушават си графика ми се струва тук с ОСА по календар...,,,,!

                          а дали е така ?
                          задава се на хоризонта, в търговския регистър де
                          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                          Коментар


                          • Нарушават си графика ми се струва тук с ОСА по календар...,,,,!

                            а дали е така ?
                            Last edited by inta53; 20.04.2017, 16:29.

                            Коментар


                            • Не е сигурно. Вчера като минаваха пакетите го нямаше, появи се после.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Свършиха ли му или това бе днешната порция?
                                На 2.14 няма никой, а там седеше упорито, може да се отпуши най - накрая.
                                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X