IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Адванс Терафонд АДСИЦ (ATER / ATERA)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
    Plot Twist - Какво мислите за ликвидация на АДСИЦ-а?

    Имам акции
    на този етап ще бъде грешка.. иначе в даден момент ще се случи и в това няма нищо грешно.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
      Plot Twist - Какво мислите за ликвидация на АДСИЦ-а?

      Имам акции
      Ако снася всяка година добър дивидент не виждам нужда от ликвидация !

      Коментар


      • Plot Twist - Какво мислите за ликвидация на АДСИЦ-а?

        Имам акции
        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

          Аз също това се чудя.Напротив,интервюто е доста булиш и лично мен ме прави още по спокоен за парите ми.



          Какво напъване ? Ти да си купиш 5 акции ли ?

          Отбелязвам факт,който и уж много стари и "добри инвеститори" не са видяли досега.Отделно че мислят че нещата вървели "не на добре "
          -"Защо не вървяла Атерата на добре"
          -Ми щото не продавали земи

          Ебати специалистите
          Честно казано, приветствам решението да не продават и да задържат повече земя. Ако не сте забелязали инфлацията си расте и според мен могат да продават на доста по-високи цени в средносрочен план!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
            И кое точно е толкова притеснително в това интервю? че нещо не го виждам
            Аз също това се чудя.Напротив,интервюто е доста булиш и лично мен ме прави още по спокоен за парите ми.

            Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
            Пич колкото и да се пънеш
            Какво напъване ? Ти да си купиш 5 акции ли ?

            Отбелязвам факт,който и уж много стари и "добри инвеститори" не са видяли досега.Отделно че мислят че нещата вървели "не на добре "
            -"Защо не вървяла Атерата на добре"
            -Ми щото не продавали земи

            Ебати специалистите
            Last edited by kurta007; 30.07.2018, 13:27.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
              ами това интервю не казва нищо ново, същите неща ги говорят и на срещите с инвеститорите
              Сигурно си прав, не съм ходил на тяхна среща. И все пак местя под 2, пък да видим. Успех на теб
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • И кое точно е толкова притеснително в това интервю? че нещо не го виждам

                Коментар


                • ами това интервю не казва нищо ново, същите неща ги говорят и на срещите с инвеститорите
                  “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                  Коментар


                  • След подобно интервю, местя офертата купува под 2-та кинта - всеки да го разбира както си иска. Иначе дружстеството си е супер, но защо да не се пробвам да купя по тънко, ако може? Ако не може - здраве да е, кешът си е кеш, не му пречи да изчака и по сметка
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                      Този е за уволнение
                      Като са таквиз добри перспективите пред фонда - защо не ги е казал на началника си , а преседателя на СД - Витанов си е продал всичките акции в дружеството ?
                      Ми сигурно има нужда от кеш човека, я апартамент на детето, я нова кола за жената

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                        Видели сте го вече-БРАВО!!!Но тоя(Р.М) с това интервю съвсем я потопи акцията........P.S.Имам доста и за нищо не е препоръка.
                        Този е за уволнение
                        Като са таквиз добри перспективите пред фонда - защо не ги е казал на началника си , а преседателя на СД - Витанов си е продал всичките акции в дружеството ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                          Видели сте го вече-БРАВО!!!Но тоя(Р.М) с това интервю съвсем я потопи акцията........P.S.Имам доста и за нищо не е препоръка.
                          И аз имам доста тук, но резултатите за сега не са добри и е нормално малко да падне. За мен тук е дългосрочна инвестиция, така че колебанията в цената не ме притесняват.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
                            http://www.advanceterrafund.bg/vrzki...ush&docID=1133

                            Общо активи -пасиви = 253-11=242 млн лв : броя акции = 2.84лв за акция или близо -36% !!! е подценена акцията на база активите и в момента и то ако вземем силно подценената средна цена от 947лв/д.Ми ако вземем реалната 1500лв ?
                            по надолу

                            сериозни числа,сериозно нещо
                            Пич колкото и да се пънеш , това е акция от БФБ. Не очаквай чудеса.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                              Ето нещо интересно от извора

                              http://www.infostock.bg/infostock/co...ashtite-godini
                              Видели сте го вече-БРАВО!!!Но тоя(Р.М) с това интервю съвсем я потопи акцията........P.S.Имам доста и за нищо не е препоръка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

                                Да виждам я на цена между 2 - 2.05 за брой в кратки срокове.
                                Ти може да я виждаш и на 50 стотинки.Това няма никакво значение.Нито пък и поста ти,който е необоснован и без грам доводи.Чист спам и напълно в нивото на форума на ивестора.

                                За да не стане объркване,коригирах си мнението,понеже краткосрочната цена (два-пет-десет) месеца ,и то на супер нисколиквиден пазар като БФБ,няма абсолютно никакво значение.Значение има само това, че акцията е подценена в момента в диапазона 35-60% и всичко това на базата на факти и цифри,а не на празни приказки от Сулио и Пулио

                                Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                                Ето нещо интересно от извора

                                http://www.infostock.bg/infostock/co...ashtite-godini
                                Мерси,много интересно интервю ,което напълно съвпада и с моите виждания върху пазара

                                И за да няма вайкане и паника ,ама що не продавали.Кой продава нещо на безценица ? Тея хора са много дълго в бизнеса и са доста напред с материала.От всеки един от нас.Хора бизнесмени,който с опита и уменията си, са изградили способността да могат да прогнозират и видят напред в бъдещето.Качество което малцина притежават

                                През текущата година се въздържаме да продаваме, предвид бързия скок на цените на единичните имоти, което от опит знаем е сигнал за увеличаване цените на окрупнената земя. Очакваме 2018 година да бъдем нетен купувач на земя, т.е. повече да купуваме.
                                Last edited by kurta007; 30.07.2018, 11:34.

                                Коментар

                                Working...
                                X